Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

ne güzel heycanlar bunlar,ben daha yasayamiyorum bunu
evimi anca dügünden sonra düzebilecegim,esimin vize isi belli olunca bilmiyorumkismile
cok özeniyorum size kizlar boshayallersmile

canım benımya kıyamam senın gibi olan arkadaslarımzıda var malesef suan senınde zorunlu sebeplerinden dolayı yasayamıyorsun ama esın inş vizesini alır ve senin yanına gelir geride bıraktıgınız ayların yasayamadınız heyacanları daha daha fazlasıyla sevdıgınle beraber yasamanızı ümit edıyorum

ne güzel heycanlar bunlar,ben daha yasayamiyorum bunu
evimi anca dügünden sonra düzebilecegim,esimin vize isi belli olunca bilmiyorumkismile
cok özeniyorum size kizlar boshayallersmile

çileklim canım bende aynen senin gibiyim nişanlım bulundugu yerden evi tuttu eşyaları aldı bense hiç görmedim anca düğünden sonra oraya vardıgımızda görcem gerçekten bende çok imreniorum herkes yazıo eve baktık koltuklarımız geldi falan filan bende yok böle şeyler anca evde oturup pinekliorum

evet doğu görevi için burdayım malesef. eşimde düğünden sonra buraya gelecek. biran önce doğu görevini halledip vıınnnn kaçmak istiyoruzz kaydirigubbakcemile3 ayyy mersinden doğuya gelmekte çok zor olur yaa.. Allah yardımcınız olsun canımmm

ahhh aaaahhhh bende aynı durumdayım kızlar yaa. düğünden sonra tekrar bingöle gelip eşyaları alıcaz akannehir düşünün evliyiz ama evimiz yok. vaktimiz olmadığı için herşeyi düğünden sonraya bıraktık. biraz polisevinde öğretmenevinde felan takılıp evimizi kurunca yerleşecez mafoldumben bende çok imreniyorum burdaki yazılanları okuyunca

evet canım yaa hiç sormaaaaaa zaten urfada okumustum üniv.yi dogu zor canımmm:gitme: :gitme:

olur inşşalah bitanem niye üzülüyosun önemli olan mutlu olman gerisi gelir mutlaka tatlışımmmolumunekankayizsmile opuyorumnanaktan

günaydın şekerler
nasıl keyifler bizim ev tadilatı devam kıyamam nişanlım diyo yiter yaa kum çimento görmek istemiyorum artık :roflol:
benimde gelinlik provam var bugün heyecan yaptım artık oluşmaya başlasın ya geç kalcakmış gibi gelio artık oluşsunda kına kıyafetimede başlıcaz inş gönlüme göre olur opuyorumnanaktan

Selam kızlarr,
Çileklim geçmiş olsun canım.. baktım kaynatıyosunuz burada bende takılayım dedim :)
Düğüne az kaldı bizde de daha ev yok ortada karışık durumlar var da :S
Nası yetişeceğiz bakalım merakla bekliyoruz, olmadı düğünden sonraya kalacak bizimde yerleşmemiz anca...
Napalım herşey dört dörtlük olmasın, bizler mutlu olalım da hiç üzmeyin tatlı canınızı...

günaydın kızlar nasılsınız bakalım..

geçmiş olsun ciLeKLiMm bende senin gibiyim gece uyuyamadım nasıl hastalandım bçle anlamadım da aksilik bide nişanlım geliyo bugün

mwm canım Allah kolşaylık versin gerçekten bu işler çok bunaltıyo ama bittikten sonra değdi heşeye diyosun. gelinlik provanda gelmiş bak yetişir hepsi bakgör sıkma canını sen

amin canım yaa ztn sonrasını düşünüp hayal ettikçe yorgunluk sıkıntı geçiyo bi nebze son 2 ay...
allah herkesin yardımcısı olsun

diktirmek kendine zevkine göre güzel elbet ama olanada kdrda dikişi nası olcak kumaşı nası durcak derken illa düşünüyo insan

SLM KIZLAR...
BUNUN BORDOSUNU ALDIM KINA İÇİN..NASIL SİZCE?

Çok güzel canım zaten kınaya kırmızı bordo renklerini çok yakıştırıyorum ben, benden kırmızı düşünüyordum kına için ama gelinliğimi aldığım yerde kırmızı ve güzel kına elbiseleri olmadığı için gri aldım ama çok hoşuma gitti seninkide çok hoş canım,

Çileklimm Geçmiş olsun canım ee gelin olmak kolay değil o koşuşturma içindesağlıklı kalmak çok zor biz de nişanlımla öğleden sonra nikah başvurusu yapmaya gidicez ne hissettiğimi bilmiyorum tuhaf bi duygu,

aman aman bizim liste başımız hasta mı olmuş kıyamam ben canım dikkat et kendine .. DÜŞLER SOKAGININ NıŞANLISI GELDıYA ASKEREN HıÇ TAKILMAZ OLDU BURALAR.. neyse bakallım zaman yaklaşıoya herkees teker teker dökülür ama ben son güne kadar burdayım nişanlım son gün gelicek çünki ne kötüüüüüü

çileklimm geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin :)

mwm sen yine iyisin bizim ne ev vaar ne gelinlik daha ortada bir de nişanlım yurt dışına gitii 1 hafta yok ay sonu geldi artık bilmiyorum napıcaz ama olur herşey hiç sıkıntı yapmıyorum :)

serpill olsun canım ya sıkma canını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…