Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

günaydın kızlar
57 gün kaldı düğüne ama sanki daha bi ömür varmış gibiboshayallersmile
dün gittik evimiz için temizlik malzemeleri aldık çok tuhaf ya
eskiden kıyafet alırdık şimdi temizlik malzemesisırnaşık şey

kızlar cok güzel böyle listemiz uzayıp gidiyor.İnş herkes dilediğince yasar özel gününde hayırlısıyla ataltırız hepimizde.benımde gelinliğim yapılıyor buhafta ust model belirlicem ayakakabı bakıyorum ama hem rahat ayakkabıya alıstım.yada fındık topuk e gelinliklede hafif uzun topuk sık gösretıyor ama rahat edemedımbilmiyorumkismile magazada bile iki adım yuruyemedım off bakıyorum siz naptınız ayakkabalrınızı kızlar.ayyy benımde kanepem var artık kızlar :lepi: geldi kanepelerim diğerleride bugun yarın gelir inşaallah.süper bişi kendı evımız olcak kendı esyamız duzenımız ahah.temızlık yaptık gecen hafta evımı her taraf mis gibi yaptım oturmadan öle .temızlenmemiş köşe kalmamıstır alkisalkisalkis annem diyor otur soluklan ama zevkle yapıyorum işimi..durup durup diyorum evde artık benımde kaneperim var biizmkiler gülüyor mutlulukla ama süper ya sizlerin hissetiğinden yasıyorum herkezdekı tatlı heyacanlar tatli anlar.umarım hepimiz ağız tadıyla oturruz yuvalarımızda.bu cumretsıde avıze ve mutfak masamı alcam.mutfak masası alanınız varmı kızlar fiyatları nedir.perde ve halımıda düğünden 1 ay önce gibi yaptırmaya baslıcam.ayy öle gidiyor hazırlıklar hepiniziopuyorumnanaktan saglıkcakla kalın

ah ah buraya olmak benide normalden biraz daha heyecanlandırıyor herkes baylaşıo aşmaları düşünceleri falan ne güzel... ya bu arada düşler sokagı yok nerelerde bileniniz varmı aceba

güzel dileklern için sağol canım. benim eş adayımda polis kaydirigubbakcemile5

mutluluklar canim... seneye bizde müstakbel gelinlere anlatiriz insallah böyle dügünümüzü

hosgeldin tatlim. zonguldagin neresindensin?

çok tesekkürler cilegimmm oyy cilegede bayılırım zatiiii hayırlı ugurlu olsun bir yastıkta kocayın inşaşllah tatlışımmm hadi ugur getireyim size sizde böle mesut bahtiyar olun inşallahhhhh heee kızlar size bişi sölim bakın damatlıgın üstüne geliniginizi koyunki sizin sözünüz gecsin heppppkaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 ben öyle yaptım öyle inandım ve öylede oluyo yaneeekaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 hepinize kucak dolusu sevgilierrrrrrrrrr öpücüklerrrrrr dünya güzelleriiiiolumunekankayizsmile opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

güzel dileklern için sağol canım. benim eş adayımda polis kaydirigubbakcemile5

hımmm ne güzel canımmm yaa çok sevindim hadi inşallah bir ömür boyu mutluluklar sizinle olsun bitanem dogudasınız sanırım bizde tayinciyiz bakalım bu yıl sarka gidiyoz hayırlısıyla suanda mersindeyiz aslen adanalıyımolumunekankayizsmile opuyorumnanaktan

ben bunu okumustim zaten burda,caktirmadan bende yapcam aynisini:lepi:
nikahta ayagina basanda ben oldum zaten sositososito
iyi dileklerin icin cok tesekkürler opuyorumnanaktan

ne güzel heycanlar bunlar,ben daha yasayamiyorum bunu
evimi anca dügünden sonra düzebilecegim,esimin vize isi belli olunca bilmiyorumkismile
cok özeniyorum size kizlar boshayallersmile

bir de o namaz kılarken alyansınızı çıkartıp içinden ona bakıcakmışsınız kızlar bağlı olurmuş o zaman size :) :)
hepsini yapcammmm :) :) :)

ben bunu okumustim zaten burda,caktirmadan bende yapcam aynisini:lepi:
nikahta ayagina basanda ben oldum zaten sositososito
iyi dileklerin icin cok tesekkürler opuyorumnanaktan

rica ederim bitanemmmopuyorumnanaktan
eşime koydu tabe dedimki hayatım kırısmaşın damatlıgın suranın üstüne bırak benimkini de onun üstüne bırak dedim heheheh oda yaptuuuuukaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

bir de o namaz kılarken alyansınızı çıkartıp içinden ona bakıcakmışsınız kızlar bağlı olurmuş o zaman size :) :)
hepsini yapcammmm :) :) :)

hımm onu hiç duymamıştım tatlışımmm yap tabe bitanemmmkaydirigubbakcemile5
sanada hayırlı ugıurlu olsun bir yastıkta kocayın eşinle inşallah kuzusummmolumunekankayizsmile opuyorumnanaktan

incii hosgeldin tatlim benim
nerelerdesin sen?
senin dedigini bende hic duymadim daha önce
namazi o sekilde bölmek olur mu boshayallersmile

hehehe isini biliyorsun valla :) benim askim pek anlamaz bu konulardan bende kandiriveririm valla

slm kızlar nasılsınız.,,

hepinizi çok özledim yaaa

ooo bakıyorum bi sürü gelindaşlar gelmiş.

Hepiniz hoşgelmişsiniz...

Ben bu hafta inanılmaz dolu ve yoğundum.,

temizlik işi yeni bitti.
şimidde alışverişe çıktım.
Bi sürü nişanlım için alış veriş yaptım.

çok heyecanlı bi okadarda mutluyum kızlar.
Artık günler demiyorum saatler kaldı kavuşmaya.

Siz nasılsınız ben yine bayaüı giremeyeceğim topiğe .hepinizi sevgiyle kucaklıyorum.​

aynen melıke ecesu.
NıŞanlıma bende dedım barı hazıran olsun dÜĞÜn bızım buralar Çok sıcak oluyor dıye.
NıŞanlımın adetlerındede yazın yapılırmıŞ oralar soĞuk old ıÇın.
Hem adanada hemde yozgatta dÜĞÜnÜm olacak.,

onlar oralara sıcak dıyorlar.gelsdınlerde gÖrsÜnler sıcak neymıŞ.,
Şımdıden havalar kavurucu sıcak.,
temumzun ortasında artık kaÇacak delık ararız.

ne bileyim namazı bölmek olmaz da önce başlasa biraz o :) :)

telaşe başladı çileklimmm çok giremiyoruz tabi herkesler koşuşturmada

düşler sokağı çok sevindim Allah hemen kavuştursun inşallahh

evet kızlar sıcak olacak çok ama napalım en güzel günümüz katlanırız sıcağa ya yağmur yağsa o daha kötü bi de bizim açık havada olcak eyvah eyvah

evet canım yaaaa hayırlı ugurlu olsun bitanem bir yastıkta kocayın inşallahhhhholumunekankayizsmile opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…