Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

bende calistim canim hem cumartesi hem pazar
pek haftasonu degildi yani benim icin
birsey anlamadim
kafamçokkarıştı

düsler sokagi hosgeldin opuyorumnanaktan

günaydın kızlar bu kk da en sevdiiğim topink burası yaburada herkes mutlulugunu heycanını paylaşıyor ben başkalarının mutlulugu ile bile mutlu olan biriyim allah her daim mutlu etsin ve sevdiğimize kavuştursun hepimizi

günaydın cnm amin inşallah hepimiz mutlu olalım :Saruboceq:

selam kızlaarrr hafta sonu yoktum nişanlımın köyündeydik ailece nete giremedim tabii:)

iyi dilekleriniz içinn çookk teşekkür ederimmm..

kızlar zaman hızla geçiyor ne durumdasınız :)

bizim ii gidiyor heralde yaa nikah alışverişimizi de yaptık.damatlığı da aldık.ve son 65 gün :)))

damatlık fiyatları ne arad canım kaça aldınız yeleklı model mi benim nişanlım damatlık giymem takım giycem die tutturdu ben damat oldugun belli olsun die damatlık giy falan dedim ama bilemiorum...

slm kızlar nası keyiflerr
neler yapıyoruz hazırlıklar bu ara kafam dolu ödemelerden hiç bişi düşünemiyorum yaa

bende calistim canim hem cumartesi hem pazar
pek haftasonu degildi yani benim icin
birsey anlamadim
kafamçokkarıştı

düsler sokagi hosgeldin opuyorumnanaktan
HOŞBULDUK CANIM BENİM.Şeniz
merhaba cnm nasılsın
İYİYİM BİTANEM.
ZAMAN KISALDIKÇA ÇOK HEYECANLANIYORUMKİ;.
BİRDE YARIN TELLER ÇIKACAK OKADAR HEYECANLIYIMKİ.
AY DİŞLERİM ÇOK GÜZEL OLDU YA.
ZATEN ÇENE YAPIM GÜZELDİ.
BİRDE DİŞLER DÜZELDİ.
İNCİ GİBİ OLDU.sırnaşık şey

AMİNNNNNNNNNNN .
İYİ DİLEKLERİN İÇİN ÇOK SAOL CANIM BENİM.
selam kızlaarrr hafta sonu yoktum nişanlımın köyündeydik ailece nete giremedim tabii:)

iyi dilekleriniz içinn çookk teşekkür ederimmm..

kızlar zaman hızla geçiyor ne durumdasınız :)
HEYECAN ;SEVİNÇ ...
İLK AKLIMA GELENLER.
püüf biz daha dantelleri yıkamaya başladık nasılız :)
AYYY İNCİDESTAN BEN DAHA YIKAMAYACAĞIM.
AMA SARARAN DANTELLERİM VAR.
NASIL GEÇER ACABA YA.
BANA YARDIM LÜTFEN.
HAZİRAN SONU YIKAYACAĞIM.
YUMOŞUN MAVİ OLANI ÇOK HARİKA KOKUYOR.
ŞİMDİDEN YIKARSAM KOKUSU GEÇEBİLİR.sırnaşık şey
slm kızlar nası keyiflerr
neler yapıyoruz hazırlıklar bu ara kafam dolu ödemelerden hiç bişi düşünemiyorum yaa
ÇOK ŞÜKÜR BENİM ÖDEMELERİM BİTTİ.
SANA DA ALLAH KOLAYLIK VERSİN CANIM BENİM.vereliniortak

düşler_sokağı cnm benim inşallah yarın herşey güzel gider ayyy ne güzel tellerinde çıkyor zamanda az kaldı

herşey istediğimiz gibi olsun inşallahopuyorumnanaktan

Selamlar Hanımlar,

Telaşlı günler yaşıyoruz gerçekten. Borçlar üst üste biniyor. Geçenlerde düşündüm, önceden olsa bu borçları yapmaya asla cesaret edemezdik. Allah hakikaten yuva kurana yardımcı oluyor bir şekilde :)

Umarım herşey gönlünüze göre olur.

evet ya gerçekten öyle..
alınacak o kadar şey var ki daha.ama hiç kaygılanmıyorum olur gider inşallah.
alınacak şey dedim de çıtçıt almak istiyorum kızlar.
önerebileceğinz bi internet sitesi var mı_?

slm kızlar nasılsınız uzun zamandır giremiyodum nete..
herkeste hazırlıklar hız kazanmış bakıyorumda bende gelinliğimi dikime verdim inşallah istediğim gibi olur...

bide mobilyalarım evime gelmiş yerleşmiş ama ben göremedim henüz sevgilim sağolsun fotoğraf çekip çekip gönderiyo öyle bi heyacanlandım kii..

düşler sokağı : canım benim önce dantelleri makinaya atarsın güzel bir deterjanla saatlerce yıkanır kapağı bi açarsın anaaa sapsarı hala sonra kocaman tencereyi alırsın dantelleri atarsın içine suyu koyarsın sabun tozu ve leke çıkartıcı da koyarsın saatlerce yine kaynasın babam kaynasın bitti sanarsın ama bitmez sonra bir daha makinaya atarsın kısa programa ve en son da ütülersin tek tek ayrıca da salon takımları falan bir de kolalanacak zormuşş zorrrrr bitmiyor da 24 saat tencere kaynıyor evde :) :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…