Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

köy düğünlerine bayılırım çok şanslısın bizde köy düğünü istiyoduk ama yer müsait olmayınca salona tıkılıverecez artık kafam o kadar dolukı bak az önce senınle konuştuklarımı unutuveriyorum hey allahım ne olacak benim bu halimmmafoldumben

bende öle neler neler unutmuyorum ki Allah sonumuzu hayıra çıkarsın :KK70::KK70: iki yerde de gelinlik giyeceğim osmaniyede nasıl olacak düğün ouda bilmiorum artık ordakiler yönlendirir...düşün düşün burdan bişeyde yapamıom işde

inşallah yanındaki kişiler tecrübelidirler canım gerçekten çok zor işler bunlar kusursuz olsun istiyo insan

inşallah yanındaki kişiler tecrübelidirler canım gerçekten çok zor işler bunlar kusursuz olsun istiyo insan

evet aynen öle ama aksilikler olacaktır nişanda böle olmuştu ben nişandan 1 gün önce evde olabildim onlardan nişan günü geldiler o gün aldık elbiseyi falan... fotograf makinesini kamerayı unutmuşlar aceleden komşudan almıştık bu küçük bi örnek düğünde neler çıkacak bakalım ufff

mesela benimde nişanımda ailemle bir tek fotoğrafım yok çünkü yanımda tecrübeli güveneceğim kimse yoktu dur bi resimde çekilelim diyen kimsede olmadı çok üzülmüştüm...

mesela benimde nişanımda ailemle bir tek fotoğrafım yok çünkü yanımda tecrübeli güveneceğim kimse yoktu dur bi resimde çekilelim diyen kimsede olmadı çok üzülmüştüm...

unutmak derken bugün babamın doğum günüydü şimdi aklıma geldi kontorümde yoktu tatil oldugu için merkeze inemedim yarın alırım dedim aklıma şimdi gelince koştura koştura hastaneye gittim arkadaşım nöbetçi idi aldım telini aradım kutladım ama bi tonda şlaf işittim bu ne yaaa....

ebrar bence eldiven gereksiz canım sade daha hoş tabii ki senin fikrin en önemlisi :)

mwm benim setim alındı çok abartı değil ama sade de değil 3 bçk tuttu benimki

saybel ben bir tatilde mecburen kullanmıştım geciktirici yan etkisini de görmedim düzensizlik falan olmadı ama yine de en son seçeneğin olsun bence..

canım nişanın hayırlı olsunn allah düğünümüzü görmeyi nasip etsin inş
herşey çok güzel geçmiş ne mutlu aksilikler illla oluyo benimde olmuştu
eltim saolsun kıyafetleriyle ilgili sorun yaşamış taa 9da gelmişlerdi o an bi sıkıntı oldu beklerken ama moral bozmamak için hiç bişi yokmuş gibi davrandım mecbur :nazar:
set konusuna gelince henüz gezmedik ama bi kaç baktımız yerde h.sonu orta yollu bişi genelde 2000 civarıydı ama kayınpederim kotayı 1500 koymuş sanırım :roflol: bu altın fiyatlarında nası olcak bilmiom bakalım ama inş gönlüme göre uygun bişi bulcaz napalım

bende öle neler neler unutmuyorum ki Allah sonumuzu hayıra çıkarsın :KK70::KK70: iki yerde de gelinlik giyeceğim osmaniyede nasıl olacak düğün ouda bilmiorum artık ordakiler yönlendirir...düşün düşün burdan bişeyde yapamıom işde

CANIM SEN OSMANİYELİMİSİN YOKSA ORAYA MI GELİN GİDECEKSİN.

BENDE OSMANİYELİYİMDE....yerimseniben

:umursamaz::umursamaz:
nişanımı yani dünü anlatmak istiyorum

14:00 kuaförde randevumuza gittik tam 9 kişiii çıt çıt almıştık maşa tutmuyorrrr o kadar çok uğraştılarrr kii saçım tam 6 da bittii

18:00 aşkım almaya geldi doğğrruuu otele odada bekledik biraz yemek fln yedik malum bütün akşam millet yiyecek biz bakıcazz :)

19:00 foto çektirmeyee en sevdiğim bölüm osmanlı salonunda çekildi resimlerimiz çok eğlenceliydi gelin hanımmm tebessüümm :)

20:00 niye hala odada bekliyoruzzz yaaa

20:30 ve sahneeeeeeee
gerisi malum yüzükler takıldı harika bir konuşmayla
makas kesmedi falan vee dansss
sonrası göbek havası
aşkımın sürprizlerii davul zurnaa
sahne alan harika ses eğlenceee

22:00 pasta kesmek için geç mi olduu yok bee kimse oturmuyor ki yerine
pasta geldi heyecenla bıçağı savurduk o da neee pasta plastikkk hahhaha

ama gelen pastalar çok güzeldi kalp çikolatalı ımmm:)

23:50 artık dağılalım di mi davul gitti zurna gitti

00:00 misafirleri yolcu ettik sadece aşkım ben ve arkadaşları ne muhabbet ne muhabbettt

eve geldiğimde 1bçk flndı sanıyorum kızlar çok eğlendim tüm aksiliklere rağmen modum hiç düşmedi en kötü günümüz böyle olsunnn :)

ay canım allah daima mutlu etsin bu yazdıklarını okuyunca çok kötü oldum inan benim durum öle karışıkkı söz yaptık evde akrabalr arasında nişanla düğün bir arda olmak zorunda kaldı zaten bneim düğün beş gün sürecek nişanda eklense bir hafta olucaktı aileler nişandan vaz geçti direk düğün olcak ama malesef bir düğün tarihi bile blirlenemedi daha off offff karşıki dağlar bile yıkıldı inan

X