Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

herşey her zaman istediğimiz gibi gitmiyor evet ama mesela annen hep senn yanındadır senn mutlu olman için elinden geleni yapar şimdi birde eşin olcak insan yanında onlarla paylaşırsan sıkıntılarını ve isteklerini, kendini güzel ifade edersen, arada da naz :) seni kırmıycaklarını düşünüyorum ...

doğru haklısın.. ben sadece böyle bişeyleri söylemekten sıkılıyorum onların aklına gelsin istiyorum sonuçta bunlar olacak olan şeyler

bnde bazen çok yorulduğumu hissediyorum. herşeyi bn düşünüyorum hiç kimse bişey düşünmüyomuş gibi hissediyorum ama aslında onlarda düşünüyo sadece bizim gibi dert etmiyolar :))

herşey hepimizin gönlüne göre olsun hakkımızda hep hayırlısı olsun inş.

ay canım yaa senın derdın benımkılerden de zormuş yaw hayırlısı olur inşallah..

bugün yarın belli olur da ...ben ardahandayım düğün bi afyonda ( kendi memleketim ) birde osmaniyede olacak benim fazlada iznim yok düğüne 3-4 gün kala giderim ancak gelinlik işi nasıl olacak offfff ona sıkılıyorum

gelinliğini olduğun yerde yaptır canım olmazmı . benim arkadaşım öyle yaptırıyor izmire gelin gidecek oda..

gelinliğini olduğun yerde yaptır canım olmazmı . benim arkadaşım öyle yaptırıyor izmire gelin gidecek oda..

ben ardahadayım burda gelinlikler berbat denecek cinsten diktirmek burda güvenemiyorum açıkcası pek bişey yok burda o yüzden kendi memleketimden düşünüyorum hazır satın alacam mecburen...

bende gelinliğimi diktiriyorum canım ama vitrinlere yeni sezon gelinlikler koymuşlar muhteşemler eminimki istediğin gelinliği bulursun ve giyersin...

bende gelinliğimi diktiriyorum canım ama vitrinlere yeni sezon gelinlikler koymuşlar muhteşemler eminimki istediğin gelinliği bulursun ve giyersin...

inşallah inşallah hayırlısı ile şu düğünü atlatsaydık bi daha buraya gelip düğünden snra evimizi kuracaz inşallah doğru düzgün ev buluruz...ayaklarımı uzatıp içten bi ohhh hele şükür bitti diyebilecekmiyiz :KK70::KK70::KK70:opuyorumnanaktan

inşallah canım hepimizin isteği o senin tarih ne zamandı bu arada

en büyük sıkıntı o yaa :KK70: daha belli olmadı ama biz 30 haziran 1 temmuz bizim memlekette olsun 2-3-4 de osmaniyede olsun die düşünüyoruz bakalım babam kabul edecek mi ? osmaniyede de köy düğünü olacak

köy düğünlerine bayılırım çok şanslısın bizde köy düğünü istiyoduk ama yer müsait olmayınca salona tıkılıverecez artık kafam o kadar dolukı bak az önce senınle konuştuklarımı unutuveriyorum hey allahım ne olacak benim bu halimmmafoldumben

X