Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

Son düzenleme:
günaydınnnn gelinciklerr

yaa ben nie bu kadar hassasım yaaaa herşeyi kafama takıyorum Çok üzgünüm çoook nası olcak nası ödicez kafam dolu
hiç iyi diil bölesi biliyorum herşeyin hayırlısı olcak inş ama destek yok hiç allah yardımcısı olsun herkesin

bizim de pazt. nikah tarihi alma günümüzdü istediğimiz tarihi aldık ama çok geç saate 19.00 sizce kötü mü ? kokteyl nikah olcak ...

gerçekten yuva kuranın yardımcısı oluyo Allah, ne kdr çok şey varmış yapılcak. al al, topla topla, yap yap bimiyo =)) ...

bizim de pazt. nikah tarihi alma günümüzdü istediğimiz tarihi aldık ama çok geç saate 19.00 sizce kötü mü ? kokteyl nikah olcak ...

gerçekten yuva kuranın yardımcısı oluyo Allah, ne kdr çok şey varmış yapılcak. al al, topla topla, yap yap bimiyo =)) ...

aynen yaa bak şunu aldık çoğu gitti diyoruz bi bakıyoruz daha bu var şu var diyoruz bitmiyo valla
nişanlımla benden başkada kimse de ne soruyo ne düşünüyo yaa hiç bi destek yok ama allah büyük

Allah yardımcınız olsun. gerçekten zor o zaman.
inş. düğünden sonra bi bakıcaz evimizde uyanmışız. bitti bile dicez. o günleri düşününce azıcık unutuyorum yorgunluğu =))
düşünmemiz, yapmamız gereken o kdr çok şey var ki. bi liste yapıyorum. tmm aldık bunları diyorum, sonra bişeyler daha geliyo aklımıza hadiiii tekrar liste yap. bitcek inş. az kaldı bizim düğünlerimize de =)) ...

ahhh cnm benim sağoalsın opuyorumnanaktan yandan koydum tabi kalçalar belli olmuyor yinede sağol cnm mutlu oldum birden hihoyyyt

evet cnm bizim çok farklı olcak sonuçta aşamalarımızı biliyoruz şu an bile aynı heycanı paylaşıyoruz ayyy birden heyecan bastı yaaa

geçen gün kuzenimle konuşuyorum o kadar insan o gün bizimle aynı ortamda olmak için nerelerden gelicek biizm için giyinecek düşündükçe çoık mutlu oluyorumzemuszemus

sende dügün boyunca hep yan yan gez hayatim kimsecikler anlamazkaydirigubbakcemile3
bende heycanlaniyorum düsündükce,benim bütün sülale avrupan trye transfer olucak sirf benim dügünüm icin :kedi:

düsler sokagi
bence birinci model güzel
ve insallah izin koparabilirsin. bende koparamadim nisan fotolarim icin:kedi:

kiskanc kocisin halide baska oluyor,kadinlardan bile kiskaniyorkaydirigubbakcemile3

aynen yaa bak şunu aldık çoğu gitti diyoruz bi bakıyoruz daha bu var şu var diyoruz bitmiyo valla
nişanlımla benden başkada kimse de ne soruyo ne düşünüyo yaa hiç bi destek yok ama allah büyük

ay canım bende tek biziz destek görmeyen sanıodum aynen öl alıon aıon yarın başka bişe çıkıo bitmez bu kıalar hele düğün olduktan sonra eve elini bir atıcan aaa yok a buda yokkkk

bir gün iş çıkışı amcamın dükkanına gittim,[ amcamın telefon kontör üzerine bir dükkanı var.]arada ugrayıp sohbet ederdik . bu günde o günlerden biriydi. amcam bir kaç dakikalıgına dükkanı bana bırakıp dışarı çıktı. bende oturdum işte patron koltuguna. sonra içeri müşteri girdi. direk bana gelip şu numaraya kontör gönderirmisiniz dedi. bende gönderdim .sonra sistemden kontrol ederken gitmediğini gördüm. o numarayı arayıp dogru numaramı yanlış numaramı oldugunu öğrenmek için dükkanın teline uzattım elimi ama bozukmuş. amcamdan azar işitmden önce bu işi halletmeliydim bende kendi telimden aradım numaranın dogru olup olmadıgını sordum ve yine gönderdim.neysee amcam geldi ben çıktım dükandan. tel çalmaya başladı. bi baktım o numara ısrarla beni arıo açmadım sürekli aradı en sonunda açtım . aynı andada onu karşımda gördüm. gerisi işte malum tanıştık ve inş temmuzdada hep o hayalimizdeki gibi evlenicez

selam kızlar nasılsınız?kızlar uzun zamandır giremiyorum hazırlıklar yoğun olarak başlıyo bu hafta doğal olarak stresi de arttı cumartesi günü gelinlik bakmaya gidicem ve çıkıcak aradan diktirmeye başlıcam hemen daha kına gecesi için tuvalet falan da dikilicek ancak yetişir zaman daraldı evimde baştan sona yıkılıp döküleceği için işeyler çıksın aradan hiç değilse
bu arada bişey sorucam kızlar benim kına gecen 23,düğünüm 24 temmuz
aranızda korunmayla ilgili herhangi bişeyler düşünen var mı ya da dr giden falan?
ben çok utanıyorum hiç kimselere soramıyorum ama ne yapmalıyım ne zaman başlamalıyım bilemiyorum fikri olan varsa yardımcı olabilir mi acaba?
şimdiden çok teşekkür ederim cevaplarınız için bir de sizler hangi aşamadasınız hazırlıklarda arkadaşlarım merak ettim ben çok mu geç kaldım çok mu stres yapıyorum öğrenmek adına
fırsat buldukça girmeye çalışıyorum nete şimdiden teşekkürler cevaplar için :))

no panic kızlarr
bizim de o kadar ödememiz var ki
sigara paramız olmuyo çoğu zaman cebimizde
ben ne yapıyorum söz veriyorum başka bişey almak yok die
yenice çıt çıt aldım 200 tl ye.nişanlım yazık hep göz yumuyo harcamalarıma canım benim..
karta yükleniyoruz bakalım hayırlısı olsun..
ağzımızın tadı bozulmasın hiçbirimizin..

slm kızlar nasılsınız? hazırlıklar nasıl gidiyor?
ben son sürat hala alışvariş yapıyorum ne kadar alacak şey varmış böyle..

MıSS_DD benimde düğünüm aynı tarihte, bu konuda haftaya doktora gidicem gerçi daha önce bi doktora danışmıştım kontrol hapları hakkında yaklaşık 50 gün önce başlamak gerekiyo regl dönemiyle alakalı bir şeymiş başlama tarihi. dr. öğrendiklerimi paylaşırım ozaman ama bence sende bi doktora git en sağlıklı bilgiyi ondan alırsın utanacak bişi yok bence:kedi:

kızlar nasılsınız?
ne zamandır yazamadım ?
haftasonu denizlideydim
müzikti çiçekti davetiyeydi baya bir ilerleme kaydettik
istanbula bir geldim
uzaktayım diye bana söylememişler
babam rahatsızlanmış
şah damarının 80% tıkalıymış
kan pıhtısı beynine gittiği için kısmı felç geçirmiş
pazartesi sabah eve bir geldim canım babam ne sağ kolunu kaldırabiliyor, ne konuşabiliyor ,doğru düzgün göremiyor, kaç gündür hastanede, Allahtan kan sulandırıcı ilaçlarla filan şu an daha iyi, konuşması filan yerine geldi . amabeyni ne kadar kalıcı hasar gördü daha tam belli değil
okuyorum bir çoğunuz ödemelerle ilgili sıkıntısı var ama
inan dert etmeyin
derdiniz parayla halledebilicek işler olsun.
babama stent takılması gerekiyor , yaşı dolayısı ile riskli bir işlem ,
bir çok özel hastanelere sorduk , parasını geçtik , doktora güvenemiyoruz.
çünkü Allah korusun stent takılırken kan pıhtısı kaçarsa kalıcı felç hatta ölüme bile neden olabiliyor :KK43:
özel hastanelerde sırf stent takmanın maliyeti 15-20 bin lira.
ama riskli keşke garantisi olsa giden paramız olsun.
Allah hepinize , sevdiklerinize sağlık versin kızlar,
gerisini halledersiniz
genciz çalışırız öderiz
eksiğimiz oluversin ya da ne olcak di mi ?

canım çok geçmiş olsun.
insan hastaneye gidip de etrafına bi baktı mı şükrediyor gerçekten.
Allahtan şifa diliyorum baban için

Kızlarrrr..

Diş tellerim çıktı

çok mutluyum

bulutlarım üstündeyim sanki,.

Allahım inanamadım yaaa.

Bu dişler benimmi dedim.

Hala rüyadayım sanki.

Yazarken dahi gözlerrim yaşarıyor.

TOLUNAYIM BENİ BU ŞEKİLDE GÖRECEK YAAA.ALLAHIM İNANAMIYORUM.​

kızlar nasılsınız?
ne zamandır yazamadım ?
haftasonu denizlideydim
müzikti çiçekti davetiyeydi baya bir ilerleme kaydettik
istanbula bir geldim
uzaktayım diye bana söylememişler
babam rahatsızlanmış
şah damarının 80% tıkalıymış
kan pıhtısı beynine gittiği için kısmı felç geçirmiş
pazartesi sabah eve bir geldim canım babam ne sağ kolunu kaldırabiliyor, ne konuşabiliyor ,doğru düzgün göremiyor, kaç gündür hastanede, Allahtan kan sulandırıcı ilaçlarla filan şu an daha iyi, konuşması filan yerine geldi . amabeyni ne kadar kalıcı hasar gördü daha tam belli değil
okuyorum bir çoğunuz ödemelerle ilgili sıkıntısı var ama
inan dert etmeyin
derdiniz parayla halledebilicek işler olsun.
babama stent takılması gerekiyor , yaşı dolayısı ile riskli bir işlem ,
bir çok özel hastanelere sorduk , parasını geçtik , doktora güvenemiyoruz.
çünkü Allah korusun stent takılırken kan pıhtısı kaçarsa kalıcı felç hatta ölüme bile neden olabiliyor :KK43:
özel hastanelerde sırf stent takmanın maliyeti 15-20 bin lira.
ama riskli keşke garantisi olsa giden paramız olsun.
Allah hepinize , sevdiklerinize sağlık versin kızlar,
gerisini halledersiniz
genciz çalışırız öderiz
eksiğimiz oluversin ya da ne olcak di mi ?

coook gecmis olsun,ALLAH yardimciniz olsun canim

düslersokagi
sevindim canim senin adina :kedi:

miss dd
ben gecen hafta gittim doktora,dogum kontrol hapi yazdirdim.
bi süre öncesinden baslamak istedim cünkü ne kadar yan etki yapicak bilemedim
bazen yan etki olarak ilk ayda ara kanamalar oluyormus
bende tam dügün stresi arasinda ara kanamalarla ugrasmim olursa simdi olsun diye
erkenden basladim.
Hem vücudum alisir,hemde korunma tam olur diye son ana birakmak istemedim

serpil
film gibi hikayeniz varmis valla cok romantik

sukatre ve cileklim gecmis olsun dilekleriniz icin cok tesekkur ederim
en kisa zamanda sagligina kavusur insallah
dugun gunumde yeter ki yanimda babam olsun baska bir sey istemiyorum Allahtan

canım gerçekten çok keşmiş olsun sakın kötü düşünme iyi düşünki iyi olsun allah acil şifalar vrsin

senin teller de çıkmış canım senin içinde çok sevindim ya kızlar bi tanışma meselesi çıkardım ama kimse bişey yazmıo neden...

X