Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

normalde ben de geçmesinden yanayım
ama demin başka bibaşlıkta reglisinden 4 gün önce hamile olduğunu öğrenen iki kişiyi görünce ben bile heves ettim yapsam mı diye

normalde ben de geçmesinden yanayım
ama demin başka bibaşlıkta reglisinden 4 gün önce hamile olduğunu öğrenen iki kişiyi görünce ben bile heves ettim yapsam mı diye

evetya öyle öğrenenler de var ama beklemek kesin sonuç almak en iyisi biz bekleyelim sabırla..
birde psikolojik olarakta gecikir diye korkuyorm :26:

evetya öyle öğrenenler de var ama beklemek kesin sonuç almak en iyisi biz bekleyelim sabırla..
birde psikolojik olarakta gecikir diye korkuyorm :26:

inşallah öyle değildir canım
benim geçen ay hayatımda ilk kez 3 gün kadar gecikti
çok sinir bir durum

inşallah öyle değildir canım
benim geçen ay hayatımda ilk kez 3 gün kadar gecikti
çok sinir bir durum

işte anlatmak istediğim bu normalde hiç sekteye uğramaz psikolojik olarak gecikebilir off çok zoryaa..
Allah yardımcımz olsn...

slm kızlar bat tarihim bugün ama gelen giden yok bakalım belirtide yok ilk defa bu ay bu kadar sabırlıyım mayıstan beri çıkmayacğını bile bile kaç test yapmıştım şimdi haftaya pazarı bekliyorum umarım çift çizik görürüm ve hepimiz görürüz mutluluktan havalara uçarız

mrb cnm seninle aynı duyguları yaşıyorum şu anda bat günüm bugün bende regl olmadım meraktan çatlıcam ama beklicem

bekle bencede seninle aynı duyguları yaşıyorum benimde bat tarihim bugün canım umarım güzel haer alırız 1 hafta bekleyip evde test yapıcam

mrb cnm seninle aynı duyguları yaşıyorum şu anda bat günüm bugün bende regl olmadım meraktan çatlıcam ama beklicem

benm heyecanımı en iyi sen anlarsn.
evdeym bugün tek başımaym düşünmim diorm aklımdan çıkmyo ara ara kasıklarm ağryo hasta olcam sanyrm ama geçiyo başkada hiç bi belirti yok bende eğer hasta olmazsam çarş-perş kadr bekleyp direk kan testi yaptırcm inşallahhh meleklerimz bizimledir inşallaaaaaahhhhhhhhhhhhh...

çok üzgünüm bugün kırmızıları gördüm ilk kez böle bişey yaşıyorum ilk ayımdı bu benim çok kaptırmasamda çok istemiştim ister istemez üzülüyorum şimdi
çok üzgünüm çoooookk

benmde ilk ayım bugn regl günümdü olmadm ama bende senin gibi olcak gibiym üzülme arkadaşm hakkımzda hayırlısı..

selam kızlar allah hakkımızda hayorlısını versin inşallah benimde 4. ayımdı bu ayda gitti galiba umudumuz austosta inşallah rabbim bu ay verir bizede biz çok istediğimiz için stres yyapıyoruz o da kötü etkiliyo olmuyo bu ay sakin ve sabırlı olalım düşünmeyelim çok fazla inşallah güzel sonuçlar alırız bu ayda .......

Benim de en son adet tarihim 1 Temmuz henüz kırmızıları görmedim bugün dayanamadım test yaptım negatif
Hiç bir belirti de yok gerçi ne belirtisi olacak onu da bilmiyorum daha önce bir düşük yaptım ve o hamileliğimde hiç bir belirti yoktu tesadüfen öğrenmiştim. Eğer bebek yoksa bir an önce kırmızılar gelsede rahatlasam....OFFF ya ne zormuşşş....

ben de 5 gün kala yaptım şu an itibariyle ve negatifff
belirtim falan da yok dogru dürüst göğüs dışında
ümidimi yitirdim bu ay

yok canım niye kızyaım:)zaten hamile değilsem bu tez çürür benim için ama hemileysem de belirti olarak kalır:)bu hafta sonunuda hayırlısıyla atlatırsam ümitlerim yeşerecek

ben de 5 gün kala yaptım şu an itibariyle ve negatifff
belirtim falan da yok dogru dürüst göğüs dışında
ümidimi yitirdim bu ay

bende 5 gün kala yaptm negatif çıktı şuanda pozitif diyemem ama günüm geçti.
hem her sorduğm kişide erken yapmşsn dedi beklemedym şuan bikaç gün daha geçsn...

benmde ilk ayım bugn regl günümdü olmadm ama bende senin gibi olcak gibiym üzülme arkadaşm hakkımzda hayırlısı..

amin canım inşallah sen ve sizler benim gibi olmazsınız bu ay hepiniz hamişsinizdir umarım

önümüzdeki ay daha sıkı çalışmam lazım önümüz ramazan belki daha hayırlı olur rabbim hayırlı bi zamanda nasip etsin bu güzelliği bizlere inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…