Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

canim beni de listenize ekleyin son adet tarihim 1 temmuzdu agustosun 1-ni beklemekteyim.Hamile ola bilirim.Aranizda olmaktan mutluyum:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

herkese tünaydıııııııııınnnnnnnn...
bugün benm regl günüm ama şükür şuana kadr gelen giden yok :KK52:
Heveslenmim hayal kırıklığı olmasn diorm ama kadınlk iç güdüsü işte..
biraz sohbet edelm dedm kimsecikler yok nerdesnz ya kaç gündr..:26:

benimde yarın adet günüm.4 defadır test yapıyorum silik çıkıyor.Ama hala acaba diyorum:)şu c.tesi pazarı atlatayım ondan sonra emin olurum herhalde:)Hayırlısı Allahtan

tünaydin kizlar,

bugün pek gelen giden olmamis... yeni gelenler sizlerde hosgeldiniz....

Bisey soracagim, hamile olanlar - sizdede koyulasmis süt gibi bir akinti geliyormu arada?? Ben hamileligimi henüz kesinlestirmedim, bugün aksam yada yarin sabah testi tekrarlayacagim, ilk testim de ikinci cizgi silik cikmisti,o yüzden.

Sonucu bildiririm....

selamlar

tünaydin kizlar,

Bisey soracagim, hamile olanlar - sizdede koyulasmis süt gibi bir akinti geliyormu arada?? Ben hamileligimi henüz kesinlestirmedim, bugün aksam yada yarin sabah testi tekrarlayacagim, ilk testim de ikinci cizgi silik cikmisti,o yüzden.

Sonucu bildiririm....

selamlar

benimde yarın adet günüm.4 defadır test yapıyorum silik çıkıyor.Ama hala acaba diyorum:)şu c.tesi pazarı atlatayım ondan sonra emin olurum herhalde:)Hayırlısı Allahtan

evet bende haftasonunu atlatmadan test yapmak istemiyorm normelde günlerm hiç sekteye uğramaz ama yinede beklicem erken davranmak istemiyorm hayırlısı hepimiz içn...

tünaydin kizlar,

Sonucu bildiririm....

selamlar

evet canım geliyorr

sağol canım pek kafamı takmıyorum cumartesi de dr gidecem inş . ama dün millet arayan arayana hamileymişsin hayırlı olsun diye bende nerden çıktı kim söledi dedim ama çok üzüldüm yaa bide bu milletin lafları insanı daha da geriyo inşallah yakın zaman da sağlıkla olur da bu stresten kurtuluruz....

buarada pıhtı olması neye işaret olur ki ben pek bu konularda bişey bilmiyorumda

canım benim bebiş tam tutunamadığında pıhtı olur derler.ama bence hepsi boş,benden afedersin parça parça geldiği halde bebişim tutundu şükür,her kadının vücudu farklı,önemli olan dua etmek,kimsenin lafına bakmamak lazım senın de dedıgın gıbı,ınsallah cok tatlı bebıs ya da bebıslerın olacak,buna ınan:)

merhaba, ben bişey sormak istiyorum en son 2 temmuzda adet gördüm normalde 3gün içinde adet görmem gerekliydi fakat olmadım.son bir haftadırda kasıklarımda sani adet olacakmışım gibi bi ağrı var fakat olmuyorum test yaptım negatif cıktı..bi anlam veremedim
yardımcı olursanız sevinirm..

merhaba, ben bişey sormak istiyorum en son 2 temmuzda adet gördüm normalde 3gün içinde adet görmem gerekliydi fakat olmadım.son bir haftadırda kasıklarımda sani adet olacakmışım gibi bi ağrı var fakat olmuyorum test yaptım negatif cıktı..bi anlam veremedim

gecikmiştir reglin
bikaç gün daha bekle olmazsan bitest daha yaparsın

bi kaç gun bekle bi daha yap ya da kan tahlili yaptır istersen varsa birşey orda çıkar

normalde hiç böle gecikmem falan olmazdı bu ay böle oldu bakalım hayırlısı artık.cok sağolun cevaplarıınız için:))
gecen hafta sadece 1gün bi kanamam oldu bayağ koyuydu..başkada olmadı.

canm bence bi kaç gün daha bekle daha sonra gebelik testi değil direk gidip kan testi yaptır.
diğer testler yanılır ama kan yanılmaz :KK34: inşallah hamilesindir:KK31:

canm bence bi kaç gün daha bekle daha sonra gebelik testi değil direk gidip kan testi yaptır.
diğer testler yanılır ama kan yanılmaz :KK34: inşallah hamilesindir:KK31:

amin canım inşallah hamileyimdir..pazartesi yaptırmayı düşünüyorum..eğer hamileysem büyük süpriz olacak..:))

handan sende belirtiler falan devam mı
kaç gün kalmıştı regliye

reglim bugündü benmm..
olmadm ama çk şükr kasklarm biraz ağryo gibi oldu şimdi iyiyimm.
heveslenmim diorm ama kendmi tutamyrm içim kıpır kıpır :KK52:
test yapmicam beklicem sabırla inş kırmızıları görmem...

reglim bugündü benmm..
olmadm ama çk şükr kasklarm biraz ağryo gibi oldu şimdi iyiyimm.
heveslenmim diorm ama kendmi tutamyrm içim kıpır kıpır :KK52:
test yapmicam beklicem sabırla inş kırmızıları görmem...

reglin bugünse eğer bi tane gebelik testi deneyebilirsin bence
çıkmazsa da üzülme ama erken yani

Temmuzun son haftasını yakalayalım bari inşşş SAT 20 Temmuz benimm allahım nasip et hepimizeeee:KK3:

reglin bugünse eğer bi tane gebelik testi deneyebilirsin bence
çıkmazsa da üzülme ama erken yani

bi kaç gün geçsn istiyorm tatlmya..
ne kadr üzülmem desemde üzülrm ben.eşimde işte şuan ben izinliym evde tekim.
ptesi iş çıkışı alır yaparm en kötü ihtimalle yada direk kan tahlilide yaptırabilirm..

X