Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

benm heyecanımı en iyi sen anlarsn.
evdeym bugün tek başımaym düşünmim diorm aklımdan çıkmyo ara ara kasıklarm ağryo hasta olcam sanyrm ama geçiyo başkada hiç bi belirti yok bende eğer hasta olmazsam çarş-perş kadr bekleyp direk kan testi yaptırcm inşallahhh meleklerimz bizimledir inşallaaaaaahhhhhhhhhhhhh...:nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

evet canım çok iyi anlıyorum hemde aynen benimde dün regl olucam heralde deim acayip kasıklarım ağrıdı ve bunları eşime söylemiyorum heyecanlanmasın umutlanmasın diye,hani bi de birşey yoksa boşuna üzülmeyelim diye kendi kendime düşünmekten çatlıcam habire kendimi dinliyorum ne zormuş beklemek inşallah haftaya güzel haberler verelim birbirimize

Arkadaşlar hamile olanlar yada bilgisi olanlar yardım ederse çok sevinirim benim en son adet tarihim 24 haziran ve 7 temmuzda iç çamaşırıma 2 damla kan gelmişti ve 1 haftadan fazladır kasıklarımda ara ara ağrı aynı şekilde belimdede ve ara ara sabah ve öğle mide bulantıları göbek deliğimin şeklide eskisine göre değişti bende adet düzensizliği var bu arada 9 aylık evliyim evlendiğim ilk zamandan beri çocuk istiyorum polikistik over vardı ama 2 ay önce kontrole gittiğimde doktor kist falan göremedi her neyse 24 haziranda en son adet olmuştum 24 temmuzda idrar testi yaptım negatif çıktı hani herşey psikolojik desem 7 temmuzda iç çamaşırıma gelen kan neydi yardımcı olun lütfen

Arkadaşlar hamile olanlar yada bilgisi olanlar yardım ederse çok sevinirim benim en son adet tarihim 24 haziran ve 7 temmuzda iç çamaşırıma 2 damla kan gelmişti ve 1 haftadan fazladır kasıklarımda ara ara ağrı aynı şekilde belimdede ve ara ara sabah ve öğle mide bulantıları göbek deliğimin şeklide eskisine göre değişti bende adet düzensizliği var bu arada 9 aylık evliyim evlendiğim ilk zamandan beri çocuk istiyorum polikistik over vardı ama 2 ay önce kontrole gittiğimde doktor kist falan göremedi her neyse 24 haziranda en son adet olmuştum 24 temmuzda idrar testi yaptım negatif çıktı hani herşey psikolojik desem 7 temmuzda iç çamaşırıma gelen kan neydi yardımcı olun lütfen

yumurtlama muhtemelen
yerleşme kanaması için erken gibi o tarih

Herkese merhaba, bugün kırmızı kartı yedim bu ay da bebiş yok bakalım doktorum bu ayda olmazsa rahim filmi çekelim demişti. Kızlar rahim filminin belli bir günü var mı herzaman çektirebilirmiyiz. Çektiren arkadaşlar cevaplayabilir mi?

Herkese merhaba, bugün kırmızı kartı yedim bu ay da bebiş yok bakalım doktorum bu ayda olmazsa rahim filmi çekelim demişti. Kızlar rahim filminin belli bir günü var mı herzaman çektirebilirmiyiz. Çektiren arkadaşlar cevaplayabilir mi?

rahim filmini bilmiyrum
inşallah sonraki aya olur
benim de bu ay sonum öyle gibi

kızlar ben geldm hemde kırımızı kartımla :KK52:
hakkımızda hayırlısı önümüzdeki aylara kısmet olur inşallahhh...

evet bu ay ilk deneme,ilk heyecandı.
ilk aydan beklemek belkide yanlıştı ama ne bilim umutluydm hayırlısı...

ilk ay daha bir ümitli oluyor insan nedense
sonra hevesin biraz kaçıyor
sonra da acaba hiç olmıcak mı telaşı başlıyor
allah çok bekletmeden versin inşallah hepimize

kızlar benim bat 27 temmuzdu hala olmadı öğlen test yaptım negatif çıktı :KK50: erken olduğu içinmi çıkmadı acaba yada gidip kan testimi yaptırsam :26:

kızlar benim bat 27 temmuzdu hala olmadı öğlen test yaptım negatif çıktı :KK50: erken olduğu içinmi çıkmadı acaba yada gidip kan testimi yaptırsam :26:

moralini bozmak istemem ama çıkmadıysa reglin gecikmiştir muhtemelen
geçen ay benim de 3 gün gecikmişti
çok ümitlenmiştim
ama emin olmak istiyorsan kan ver bence

moralini bozmak istemem ama bence reglin gecikmiştir
geçen ay benim de 3 gün gecikti ve çok umutlanmıştım
ama kesinleştirmek için kan vermek en iyisi
ama bekleyebiliyorsan pazartesiye kadar bekle
olmassan gidersin kana

moralini bozmak istemem ama çıkmadıysa reglin gecikmiştir muhtemelen
geçen ay benim de 3 gün gecikmişti
çok ümitlenmiştim
ama emin olmak istiyorsan kan ver bence

anladım canım aslında hem kan testi yaptırmak istiorum çünkü hamile kalır kalmaz kullanmam gereken ilaçlar var.hemde istemiyorum çıkmazsa çok üzülcemm :KK59:

X