Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

bakalım madem
bekleyip görelim
ya olayım hemen ya da hamile olayım ya
gecikince beklemek ne gıcıkmış
benim hiç gecikmez de

rainbow haklı tombis herzmaanolacak diye bişey yok geçen ay benim bir hafta içimi kanırtıp kanatıp durdu namussuz :) ama durmadan gitti yer beğenemedi herhalde koca karnımda.

'yerleşme kanaması her zaman olmaz.olacak diye bir kural yol yani.Bolca çaışma inşallah bu sefer olacak.

daha regl bile gecikmemiş hiçbir anlamı yok ki bu değerin bence bizzat yaşadım gördüm kan testi kesin sonuç verir ne zmaan bakılırsa bakılsın derler öyle idrar tah. gibi reglim gecikmesini beklemene gerek yok derler ama değil. istisnalar var geçen ay geç döllenme olan ben gibi .

21. gün değeri bu canım. bat 10 temmuz.

şimdi ben umutlanıyım mı yani ? progesteron değeri 1.19 iken tutnabilir mi ki bebek? ayyyyy heyecanlandım şimdiiii :)

eşim de benle aynı 75 li

'angelcim şu olabilir test yaptırdığın dönemde evet yumurtan çatlamadı fakat belkide geç olgunlaştı ve geç yumurtladın döllenmede geç olabilir böyle düşün canım.

yumurtlama olmadı gibi gözüküyor canım ama tıp yanılabilirde.hakkında hayırlısı olsun canım.her ay yumurtlama olmuyabiliyor ne yazıkki bende bu ay yumurtlamadım bunu çok iyi anladım

evet bende yumurtlamadım galiba çünki normalde hep hissediyordum c ağrıyodu kasıklarım bu ay tık yok pufff(((

beni de ekler misiniz nisan ayındaki tüp bebek denememden sonra kafaya koydum doğal hamile kalmak istiyorum beklenen regl tarihim 12 temmuz inşallah hepimiz hamile kalırız.............

evet bende yumurtlamadım galiba çünki normalde hep hissediyordum c ağrıyodu kasıklarım bu ay tık yok pufff(((
''bir dahaki aya canım geç olsunda gelsin değil mi sonunda.

beni de ekler misiniz nisan ayındaki tüp bebek denememden sonra kafaya koydum doğal hamile kalmak istiyorum beklenen regl tarihim 12 temmuz inşallah hepimiz hamile kalırız.............
'aramıza hoşgeldin arkadaşım sorun neydi canım sizde neden tüp denediniz.Bu kadar kararlı olduktan sonra doğal yoldan gelecek inşallah.önce inanmak

''bir dahaki aya canım geç olsunda gelsin değil mi sonunda.

'aramıza hoşgeldin arkadaşım sorun neydi canım sizde neden tüp denediniz.Bu kadar kararlı olduktan sonra doğal yoldan gelecek inşallah.önce inanmak

sebepsiz canım 6 ay daha doğal kalmazsam tekrer deneyeceğim inşallah hepimiz bu ay hamile kalırız

zama geçmiyo ki yaaa adet olmayı hiç bu kadar beklememiştim. bir an önce olsam da çalışmalara başlasak :)

Şaka maka 31 kişiyiz yaa..
31 tane anne adayı
Bakalım bu ay kimlerin yüzü gülecek Rabbim kimseyi çok bekletmesin...

zama geçmiyo ki yaaa adet olmayı hiç bu kadar beklememiştim. bir an önce olsam da çalışmalara başlasak :)

bende düne kadar seninle aynı durumdaydm canm.
ve nihayet beklenen gün bugünmüşş oldm rahatladm
umarm sende olursn bian önce beklemesi çom büyük sıkıntı gerçekten..
bu ay olmayı bekliyodk gelecek ay olmamayı beklicez işe bak

arkadaşlar merak etttim ya bu ateş olayı nedir, neyi simgelio:) bu arada klomenimin 5. günündeyim ateşölçmelere ne zaman başlanıo nasıl anlaşılıo açıklarsanız sevinirim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…