Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

RAIN benimbugun adetimin 5. günü neden hala belim agriyor birde ben gecen iki ay klomeni adetin 5. günü basladim neden simdi 6. gün basliyorum simdi bir fikrin varmi yada bu konuda fikri olan varmi

canım ben hep 4. günü başlıorum klomene bu arada klomende 5. günüm benimdde bugün felaket belim ağrıdı valaa:)

canım ben hep 4. günü başlıorum klomene bu arada klomende 5. günüm benimdde bugün felaket belim ağrıdı valaa:)

cehaletimi mazur görün de bişey sormak istiyorum
bu clomen dediğiniz şey çatlatma iğnesi değil mi?
bunun niye kullanıyorsunuz ki
çatlama olmuyor mu yumurtada
ve eğer olmuyorsa bunu nasıl anladınız

'evet 1 tane var diye rahat olamıyor insan dr.a gitmekle iyi yaptın.Allah bağışlasın maaşallah kaç yaşında evladın.ve ne kadar zamandır deniyorsun.

biz 4 aydır istiyoruz canım her y cba acaba diye mutlulukla eczaneye giip hüsraa uğramaktan skıldım. bu ay doktor gitmee karar verdim. ve sonuç bu. en azıda ay ebe var mı die kendimi umutlandrmıyrum...

walla ateşini ölçüyosn, ovülasyon testi yapıyosn bilmem ne hiç uğraşmyrm ne yalan söylim..
yumurtlama günümü hesaplamaya çalşcam öyle denicem uğraşamam o kadr ayrıntıyla yaa
iyice kafayı takarm ben ölee...

cehaletimi mazur görün de bişey sormak istiyorum
bu clomen dediğiniz şey çatlatma iğnesi değil mi?
bunun niye kullanıyorsunuz ki
çatlama olmuyor mu yumurtada
ve eğer olmuyorsa bunu nasıl anladınız

klomen yumurtaların belli bir büyüklüğe gelmesinde yardımcı bir ilac 19 mm ile 22 mm gibi yumurtalıklar bu ilaç sayesinde büyüyor. ulaşılan büyüklükten sonra ovitrella die çatlatma iğnesi yapılıyor..

biz 4 aydır istiyoruz canım her y cba acaba diye mutlulukla eczaneye giip hüsraa uğramaktan skıldım. bu ay doktor gitmee karar verdim. ve sonuç bu. en azıda ay ebe var mı die kendimi umutlandrmıyrum...

benm iş arkadaşımn hiç bi sıkıntısı olmadığı halde 9.ayda oldu daha yeni hamile.
1 seneden sonra doktor öneriliyo bence evham yapmşsn sen kendini yıpratma

ateşimi ilk kez bugün ölçtümk onu da burda gördüm zaten
ovulasyon testini de burda gördüm ve hiç yapmadım
gebelik testini de ilk kez bugün uyguladım ya

'evet 1 tane var diye rahat olamıyor insan dr.a gitmekle iyi yaptın.Allah bağışlasın maaşallah kaç yaşında evladın.ve ne kadar zamandır deniyorsun.

5 yaşında ablası :) 2 senedirde ikinciye çalışıoruz :)))

yumurta büyüklüğünü ölçtürdünüz o zaman önce
ben hiç gitmedim doktora
gitsem mi ya

selam kızlar beni de ekleyin benimde BAT 25 temmuz 28 günde bir oluyorum bizde bu ay 4 ay olaca inşallah bu ay tutaar adet olduğumda eşim benden çok üzülüyo allah dileyen herkese nasip etsin yaa kızlar ne kadar zormuş beklemek önceden hemen olur sanıyodum meğer ne kadar zor oluyomuş yumurtlama günlerinide hiç kaçırmıyoruz eşim yaklaşık iki aydır keçi boynızu kürü uyguluyo bende bu ay baltarçınçörekotu karışımı yiyorum bi de soğan kürü uygulamaya başladım sebeb senden şifa senden diye rabbim bu hayat yolunda bizi yalnız bırakmaz inşallah hayırlı sağlıklı birer bebişlerimiz olur

evet ya ben de olur sanıyordum
hep bu türk filmlerinin yüzünden oldu

hoşgeldin arkadaşm..
sanıyorum 34.anne adayısın..
bu ay bebeğine kavuşmanı diliyorum..

inş.allah dilekleriniz bir an önce gerçekleşir yani hepimiz bebeklerimize kavuşuruz

Allahım Ramazan ayına anne olarak girelim nolursunn...
Kalbi bebek heyecanı ile çarpan herkes için o mübarek ayı hayırlı kıL aminnnnn...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…