Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

evet bu da başıma geldi ... bir ay 14. günde yumurtladım diğer ay 17. günde ... bakalım kısmeti ne zamn dolarda ne zaman gelir ....

çok teşekkür ederim ilginiz için ... herkeslere iyi akşamlar ...

bu durumda benim durumum ektra zor :) çünkü biz tayinciyiz eşimle ve haftanın 2 günü beraberiz sadece ... Denk gelirse ne ala ... gerçi bu ay ve önceki ay o dönemin 10-15 günü beraberdik yine işlemedi :)
'evet denk gelmesi şart.o güne değilse bile 2 gün öncesine falan denk gelse süper olacak

meraba
ben de geleyim madem
bir ümit bekliyorum hala
gelmeyen kandan ümit kesilmezmiş

'kimyasal gebelik sonrası durum çok farklı değil herhangi bir aydan sadece daha bir umudun olmalı çünkü rahim hamile kalıyor.çok şükür ki.

ya kızlar bende hiç adet belirtisi yok. prgesteron tahlilim 1.19 çıktı. bi mucize olabilir m sizce?

yumurtlama, çatlama, sperm canlı kalma süresi off nelerle uğraşıoz yaaa....
yine geldiler bana
bu günlerde yumurtlama dönemi içindeyim. normalde çok üşüyen eli ayağı soğuk biriyimdir. ama yumurtlama dönemimde ellerim ayaklarım yanar. şu 1 sene öncesine kadr hiç bunlara dikkat etmezdim farketmezdm bile. eşim bile alıştı bugün çok sıcaksın diyo şimdi yanmaya başlayınca diom vakti geldi die... hemen hemen hepiniz akıntı demişsiniz ama bende fark edilecek kadr akıntı olmuyo :s

'hoşgeldin canım
tabiki umudu kesmeyeceğiz hiç olurmu öyle şey.sabırla bekleyip umutla devam edeceğiz.

testim negatif çıktı
bari hemen regl olsam da yeni çalışmalara başlasam

bu arada test negatif çıktı ama
reglim dün olmalıydı
bikaç gün sonra tekrarlasam çıkma ihtimali var mı idrar testinde?
yoksa tamamen ümidimi keseyim

eyvallah gözüm :) iltifat olarak alıyorum çok ağol Allah razı olsun

'akıntı herkeste yoğun olmuyopr öyle oluncada anlaşılmıyor bendede yoğun olmaz anlamam yani akıntıdan.

'sen biraz daha bekle 3 gün falan regl olmazsan bir test daha yap bence.nasip bellimi olur.

tam da bu konuda müdahale etcem şimdi arkadaşlar geçen ay ben sadece tek bir birleşme yaşadım şüpheli (korunmasız) o da ayın 5 indeydi 5 haziran

bakın şimdi arada bronşit oldum röntgen antibiyotik vs için kendime göre önlem alıyorum ya ayın 15 inde test yaptırdım kanda 0.49 çıktı yani gebelik yok dediler ben de yaptırdım ilaçlar aldım falan

sonra regl gecikince birdaha yaptırdım ayın 23 ünde 10.82 dediler hamilesin dediler e yoktu daha önce arada da birdaha birlikte olmadım dedim. geç döllenme olmuştur ozaman dediler

sonra regl oldum tekrar yaptırdım 0.65 (yani gebelik yok dediler)

yani arkadaş haklı olmayan şeyi olduruyo sanki Allah yok dedik geç döllenme bimlemne olmayan değer sonradan çıktı gözümüzle gördük yani

'kaçıncı günkü değer bu.mucize olabilir tabi neler duyuyoruz burada.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…