Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

neyse cevap göremedime göre ben yazayim sanirim bir ileisim sorunu yasadik ben fazla dik biri degilim ve kimseyi tanimasamda uzemem kiyamam hele de benimle ayni kaderi paylasan biri icin asla belki eskileri okudunsa beni taniman kolay olur fazla dopraciyim bazen yazdiklarimda ters anlasilabilir ama icim disim birdir neyse eve gitmeden seninle konusmak istedim ben seni kirdimsa sprry umarim her sey guzel olur senin icin belkide ilk kutlayan olurum kimbilir kendine iyi bak bu kadardi söaleyeceklerim

neyse cevap göremedime göre ben yazayim sanirim bir ileisim sorunu yasadik ben fazla dik biri degilim ve kimseyi tanimasamda uzemem kiyamam hele de benimle ayni kaderi paylasan biri icin asla belki eskileri okudunsa beni taniman kolay olur fazla dopraciyim bazen yazdiklarimda ters anlasilabilir ama icim disim birdir neyse eve gitmeden seninle konusmak istedim ben seni kirdimsa sprry umarim her sey guzel olur senin icin belkide ilk kutlayan olurum kimbilir kendine iyi bak bu kadardi söaleyeceklerim

dediğin gibi sadece birbirimizi anlayamadık herkes kendine göre hamilelik yada adı her neyse onun psikolojisini yaşıor ve hepimiz rahatlamak için buradayız bende seni kırdım üzgünüm unutalım gitsin olurmu

Son düzenleme:
Kızlar bende hamillelik mutluluğunu dün yaşadım.Geçen ay tüp bebek merkezine gitmiştim 6aydır bebeğimiz olmuyor yaşım ve fsh değerim sınırda diye acilen hemen başlamamız gerek tüp bebeğe dediler...Rabbime inandım ve güvendim hiçbir tedavi yapmadan geçirdim geçen ayı ve sonuca inanamadım..Allahım bu duyguyu yaşamak isteyen tüm kalbi bebek özlemi dolu olan hemcinslerime versin:KK49::KK49::KK49::KK66::KK66:

Kızlar bende hamillelik mutluluğunu dün yaşadım.Geçen ay tüp bebek merkezine gitmiştim 6aydır bebeğimiz olmuyor yaşım ve fsh değerim sınırda diye acilen hemen başlamamız gerek tüp bebeğe dediler...Rabbime inandım ve güvendim hiçbir tedavi yapmadan geçirdim geçen ayı ve sonuca inanamadım..Allahım bu duyguyu yaşamak isteyen tüm kalbi bebek özlemi dolu olan hemcinslerime versin:KK49::KK49::KK49::KK66::KK66:

ayy ne güzel yaa....tedavisiz mi oldu yani......duana gönülden amin diyorummm

canimsin tabiki seni merak ediyorum sadece ben gecmisi pek okumam da seni göremedim seenin icin listeye girdim göremedim ama allahtan yigenimiz var ona iyi bak canim eger d. kontrolunde yumurta takibine baslayacaksan yada baska bir tedaviye adetinin 3. veya 4. günü git ki dr. baksin kist yada baska birsey varmi diye ondan sonrasi gelir arasira haber ver kaybolma kocaman öpüldün kendine iyi bak

ben bu hafta sonu tatile çıkıyorum canım doktara gidersem tedaviye başlarsa yarım kalır gelince giderim artık bende seni ve nazı çok merak ediyorum inşallah ikinizde hamilesinizdir kendim kadar sevineceğim valla denizcim sen bi topik açsana ağustosla ilgili başlıkla beraber yine aynı arkadaşlar devam ederiz ne dersin

way be 6 oldu allah tamamına erdirsin tatlım tebrik ederim :KK1::81::81:

dediğin gibi sadece birbirimizi anlayamadık herkes kendine göre hamilelik yada adı her neyse onun psikolojisini yaşıor ve hepimiz rahatlamak için buradayız bende seni kırdım üzgünüm unutalım gitsin olurmu
herkesin tarzi ayri sanirim bos ver iyi arkadasliklar kavgayla baslarmis zaten hem batin bana yakin battasim sayyilirsin

ayyyyyyyyyyyy canim cok ama cok sevindim bu haberleri alinca ben gibi mutlu oluyom allah tamamina erdirsin cabuk anlat belirtileri ne zaman ögrendin adetin gectimi hemen
kızlar ben de gelicem kahve içmeye

falda bakiyimmi

kızlar bu hamile haberleri beni çok umutlandırıyor... Allahıma şükürler olsunn

heyy maşallah be topik hamile kaynıyor:nazar::nazar::nazar::KK1:
tebrik ederim canımmm sağlıkla al kucağına:KK16:

herkesin tarzi ayri sanirim bos ver iyi arkadasliklar kavgayla baslarmis zaten hem batin bana yakin battasim sayyilirsin

ayyyyyyyyyyyy canim cok ama cok sevindim bu haberleri alinca ben gibi mutlu oluyom allah tamamina erdirsin cabuk anlat belirtileri ne zaman ögrendin adetin gectimi hemen

falda bakiyimmi

öyle tabi ben sizinle konuştuklarımı ne kocamla ne annemle nede kardeşimle konuşuyorum sende beni anlamazsan başka kim anlar dimi ama burda hepimiz farklı yerlerde tek yürek olmuş aynı şeyi diliyoruz sen almanya ben istanbul öbürü ankara ne farkede:92:

Son düzenleme:
orayi temizledim kadar evi temizlemiyom bugun temizlerim eskiden maillere bakarsdim ilk is simdi özellere laf yetistiriyom ne yaparsin yaaaaaaaaaaaaaaaa

Çenebaz seniii günde kac kişiyle mesajlaşiosun bakim beni aldatiomusun yoksa bebemmmm

X