Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

kızlar kızlar gelem mi yanaızdan öpemmi siz kocişlerin koynunda ben soğuktan ölem mi benm kociş yok bu gece:KK52::KK52::KK1::KK1::KK66: (sıyırmaya az kaldı doktorum nirdeee :KK74::KK74:) off sıcak

regl olduktan sonra başlıosun ateş ölçmeye hergün yataktan kalkmadan alıyorsun değerini ve not ediyorsun yımırtlama döneminde ateşin yükselirken adet olmaya yakın zamanlarda düşüyor eğer düşmezse hamilesin diye biliyorum umarım anlatabilmişimdir cnm

evet cok iyi anladim cok tesekkur ederim :))) umarim buna gerek kalmak ve bu ay cift cizgiyi gorurum diger arkadaslar gibi..

kızlar kızlar gelem mi yanaızdan öpemmi siz kocişlerin koynunda ben soğuktan ölem mi benm kociş yok bu gece:KK52::KK52::KK1::KK1::KK66: (sıyırmaya az kaldı doktorum nirdeee :KK74::KK74:) off sıcak

sen bu olaya sevindin galba ev sana kaldı dimii kısss:KK1::KK1:

birazcık seviniorum:KK1: klima kumandası bana kaldı resmen gece donuorum evde bi açıo klimayı heryer buz gibi yazdamıyım kıştamı belli değil :KK66:

baksennnnn:KK1:
birde şekil yapıodun siz kocişlerin koynunda ben soğuktan ölemmi die
meğer sen kocişin koynunda soğuktan ölcekmişsinde haberimiz yokmuş:KK1:
hamiş kalırsan kapat o klimayı canım

Son düzenleme:
Akşam bakınca oluyomuymuş kriz bu akşam geldi bana çünkü şimdi atlatırsam yapmadan yarın zaten kendime gelip beklemeye devam ederim atlatamaz isem yaparım

ben 7 gün varken ve akşam yaptım ama adet geçmemişse sabah yapılmalı ben de dayanamayıp yapmıştım sabretmek lazım. e şimdi yapmanın anlamı olmadı o kadar erken yapınca ikna da olmuyorum kesin olmadığına :)

naz sen caliskan cocuksun ev odevlerini yaparken sub u gördünmü neler var adet hemislik ben karsilasamiyorum

canımsın beni merak edip sorduğun için çok teşekkür ederim canımsın çok duygulandım bu ay umutluydum o yüzden biraz duygu yoğunluğu yaşıyorum ağlamaklı oldum keşke hamile haberi verebilseydim tam gününde oldum yani 17sinde kendime konduramadım üzüldüm bugün yazdım regl olduğumu iki gün bekledim nedense üstüne mi gördüm acaba diye ama bu yoğunlukta olmaz heralde denizcim beim doktara ne zaaman gitmem lazım adet bittikten sonramı yumurtalara bakılması açısından sordum seni ve nazı öpüyorum

ben 7 gün varken ve akşam yaptım ama adet geçmemişse sabah yapılmalı ben de dayanamayıp yapmıştım sabretmek lazım. e şimdi yapmanın anlamı olmadı o kadar erken yapınca ikna da olmuyorum kesin olmadığına :)

hehehe=)) bende 14 gün kala yaptım tabiki tek çizgi çıktı hemde çift çizgi çıkması imkansızdı çünkü yeni yımırtlamıştım bi de bu ovülasyon döneminde ateş 38 e fln çıkarmı benim öle olmuştu hemen anlamıştım ogün yımırtladıımı şu an 9 gün var beklemek öldürüyor=(

Ay kusuruma bakma başta dediğim gibi tabi sen daha iyi bilirsin ama heyecandan insan bildiğini de unutuyor ve de olumsuzluğa kendimizi kaptırmaya çok meyilliyiz hepimiz. Ben de bir ihtimal olmazı da oldurturmuyuz modundayım yaşanmış olaylar falan görünce duyunca belki yardımı olur azıcık moral olur diye yazayım dedim :)

canım niye kusura bakayım teşekkürler cevaplar için, deneyimler yaşanmışlıklar çok önemli onun için burayı keşfetmiştim zaten

hehehe=)) bende 14 gün kala yaptım tabiki tek çizgi çıktı hemde çift çizgi çıkması imkansızdı çünkü yeni yımırtlamıştım bi de bu ovülasyon döneminde ateş 38 e fln çıkarmı benim öle olmuştu hemen anlamıştım ogün yımırtladıımı şu an 9 gün var beklemek öldürüyor=(

ahahaha daha yumurtayla spermin birleşme ihtimali de yokmuş, onlar tüplerde birleşip, günler içinde rahme geliyor embriyo, ben de erken yaptım diyodum, ama evet ateş yükseliyo yumurtlama dönemi, yalnız ateş yğkselince yumurtlama olmulş bitmiş demek oluyor, önemli olan ondan daha önce ilişkiye girmiş olmak, o yüzden ateş takibini bikaç ay yapıp yumurtlama tarihini belirleyip ona göre ilşkiye girebilirsin.. ya da ovulasyon testi kullanabilirsin.

ahahaha daha yumurtayla spermin birleşme ihtimali de yokmuş, onlar tüplerde birleşip, günler içinde rahme geliyor embriyo, ben de erken yaptım diyodum, ama evet ateş yükseliyo yumurtlama dönemi, yalnız ateş yğkselince yumurtlama olmulş bitmiş demek oluyor, önemli olan ondan daha önce ilişkiye girmiş olmak, o yüzden ateş takibini bikaç ay yapıp yumurtlama tarihini belirleyip ona göre ilşkiye girebilirsin.. ya da ovulasyon testi kullanabilirsin.

o konuda sıkıntım yok çok şükür bir gün atlamadık:78:

canımsın beni merak edip sorduğun için çok teşekkür ederim canımsın çok duygulandım bu ay umutluydum o yüzden biraz duygu yoğunluğu yaşıyorum ağlamaklı oldum keşke hamile haberi verebilseydim tam gününde oldum yani 17sinde kendime konduramadım üzüldüm bugün yazdım regl olduğumu iki gün bekledim nedense üstüne mi gördüm acaba diye ama bu yoğunlukta olmaz heralde denizcim beim doktara ne zaaman gitmem lazım adet bittikten sonramı yumurtalara bakılması açısından sordum seni ve nazı öpüyorum

canimsin tabiki seni merak ediyorum sadece ben gecmisi pek okumam da seni göremedim seenin icin listeye girdim göremedim ama allahtan yigenimiz var ona iyi bak canim eger d. kontrolunde yumurta takibine baslayacaksan yada baska bir tedaviye adetinin 3. veya 4. günü git ki dr. baksin kist yada baska birsey varmi diye ondan sonrasi gelir arasira haber ver kaybolma kocaman öpüldün kendine iyi bak

selam kızlar....ya bişi sorcam ben ovulasyon gerçekleştikden kaç gün sonra gebelik kanda çıkar bilen var mı??? bat 29 temmuz bugünü saymazsak 9 gün var.çok heyecanlıyım çıkarmı kanda???

selam kızlar....ya bişi sorcam ben ovulasyon gerçekleştikden kaç gün sonra gebelik kanda çıkar bilen var mı??? bat 29 temmuz bugünü saymazsak 9 gün var.çok heyecanlıyım çıkarmı kanda???

catlamadan eminsen iki hafta sonra deniyor ama daha erken yapanlarda var bir iki gün önce

1hf sonra çıkıyormuş diye biliyorum ama bu kadar erken yapma bence pozitif çıkıpta kimyasal gebelik olabilir sonra üzülürsün biraz daha bekle derim canım

X