Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Tombişcim boşuna dememişler sona kalan dona kalır die hem daha dur sen asıl 10 gün sonra buranın halini düşün sen ben kristal:KK1:

hoşgeldin batdaşım kristalim nörüyon gıı nerdeydin bugün

ağustos topiğini açmışlar haberiniz yokmu canım

benim umudum yok hem ben gelemem sinirlerim iyice yiprandi gün saya saya bir hal oldum dr. merasimlerrim ayri bir dert bir sürü kiloda yanima kar kaldi ben adetim gelirse karnimi aldiracam zaten sinir oluyom hamis gibi inccecik bir beden orta kattan balkonlu yok yok terasli ya bu stresten rabbim hepimizi kurtarsinnnnn zaten sona pek kimse kalmaz gibi geliyor kendimiz calar kendimiz oynariz millet yer ayirtiyor agustos topigine görmüyonmu bacimmmmmmmmm

Tombişcim boşuna dememişler sona kalan dona kalır die hem daha dur sen asıl 10 gün sonra buranın halini düşün sen ben kristal:KK1:

hoşgeldin batdaşım kristalim nörüyon gıı nerdeydin bugün

ağustos topiğini açmışlar haberiniz yokmu canım

hayırlısı böylemiş tatlım bari bu ay olsa artık sen ne yaptın cnm
10 gun kaldi ama bende hayir kalmadi umudum yok be arkadasim

bakkk oralara gidipte bizi unutma arada gel temmuz daha bitmedi:KK4:

:KK71: ah bebeğim temmuz bitmedide benm temmuzda hamile kalma şansım bitti :KK1: temmuz ağustos eylül...hamile kalıpta doğurana kadar sizinleyim. çalışmıorum zaten evdeim bol bol kadınlar kulübündeim:KK76::KK76:

walla kim ekliyorsa benide eklesin bat 18 ağustosa tal ekliycek galiba:KK52:

Hayatim batdasiz seninle onumuzdeki ay desene his gerci data tam reglim sokulmedi icimdeki umut da dolayisiyla tukenmedi
Hala belki uzerine filan goruyorumdur diye umut tasiyorum derinlerde bir yerde. Aah ah ne olacak su halimiz bilmemki:63:

benim umudum yok hem ben gelemem sinirlerim iyice yiprandi gün saya saya bir hal oldum dr. merasimlerrim ayri bir dert bir sürü kiloda yanima kar kaldi ben adetim gelirse karnimi aldiracam zaten sinir oluyom hamis gibi inccecik bir beden orta kattan balkonlu yok yok terasli ya bu stresten rabbim hepimizi kurtarsinnnnn zaten sona pek kimse kalmaz gibi geliyor kendimiz calar kendimiz oynariz millet yer ayirtiyor agustos topigine görmüyonmu bacimmmmmmmmm

öyle kaybetme umudunu cnm belkide bebişin şu anda seninledir onuda kendinide üzme..rabbim en başta biz olmak üzere bütün isteyen kullarını evlat sahibi etsin bak gör burda elele kolkola mutlu çıkacağız öyle hissediyorum

Hayatim batdasiz seninle onumuzdeki ay desene his gerci data tam reglim sokulmedi icimdeki umut da dolayisiyla tukenmedi
Hala belki uzerine filan goruyorumdur diye umut tasiyorum derinlerde bir yerde. Aah ah ne olacak su halimiz bilmemki:63:

bende dün sökülememiştim ama bugün bayaa geldi inş dediğin gibi üstüne falan görüosundur tatlım :emir_bebek:

hehehe=)) bende 14 gün kala yaptım tabiki tek çizgi çıktı hemde çift çizgi çıkması imkansızdı çünkü yeni yımırtlamıştım bi de bu ovülasyon döneminde ateş 38 e fln çıkarmı benim öle olmuştu hemen anlamıştım ogün yımırtladıımı şu an 9 gün var beklemek öldürüyor=(

batlarimiz ayni canim seninle,yumurta catlamisindan itibaren 13.gun belli oldugu icin bu cuma yapicam ben test
suana kadar da 3 test yaptim salak gibi:))

iyi akşamlar kızlar ben henüz adet olmadım iki gundur farklı markaların idrar testlerını aldım yapıom pozitif cumaya kadın doğuma randevu aldım artık hamile değilsemde bu durumun mantıklı bir açıklamasını yapar heralde offff

aman da aman kristalim de gelmis canim dr. ne dedi meraklandim
Canim dr. Dediki almanyadaki ablan senin icin calissin didinsin hatta cocugunada o baksin dedi yoksa iyilesmessin dedi :)))) keyiflen die yazdim hee

Canimcim iki koltuk altimdada ödem+ lenf bezi büyümesi +enfeksiyon + birinde 9.8 mm diğeeinde 11 mm bisi cikmis ilac tedavisi verdi bir hafta sonra tekrardan usg cekinicem
Böle canim
Valla sen nasilsin ablam

iyi akşamlar kızlar ben henüz adet olmadım iki gundur farklı markaların idrar testlerını aldım yapıom pozitif cumaya kadın doğuma randevu aldım artık hamile değilsemde bu durumun mantıklı bir açıklamasını yapar heralde offff

Canimm bitanmmm cok sevindimm hadi insallah sende 6. Hamisimiz ol

batlarimiz ayni canim seninle,yumurta catlamisindan itibaren 13.gun belli oldugu icin bu cuma yapicam ben test
suana kadar da 3 test yaptim salak gibi:))

kendine haksızlık etme kadındoğum doktoru bile hamile adayı olsa afallardı eminim=)))

sen ben tombiş ve kristal beraber sayıyoruz günleri

X