Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

çatlıcam ben meraktan yaaaa hastaneye yalvarsam yapmazlar mı bu akşam devlet hastanesine kan geçen ay yaptılar. Bi denesem mi

:KK1:
alemsiniz kızlar yaaa...benide çatlattınız şimdi bi hamiş olsakta rahatlasak toptan topicten:KK1:

Son düzenleme:
çatlıcam ben meraktan yaaaa hastaneye yalvarsam yapmazlar mı bu akşam devlet hastanesine kan geçen ay yaptılar. Bi denesem mi

işte tatlım özüne döndünnn :))

Bence dene şansını tatlım, şurda 2 gün kalmış zaten kanda kesin çıkar bu bence hadi idarara güvenemiyoruzda..

Bu arada tahliller ücret olarak ne kadar özel ve devlette

Devlette ücret yok özeli bilmiyorum 40-50 duydum

bence dene şansını tatlım, şurda 2 gün kalmış zaten kanda kesin çıkar bu bence hadi idarara güvenemiyoruzda..

Bence dene şansını tatlım, şurda 2 gün kalmış zaten kanda kesin çıkar bu bence hadi idarara güvenemiyoruzda..

devlette para vermiosun diye biliom. özellerde bazılarında 23 bazılarında 43 bu arada değişiyor fiyatlar....

Evet canım yaaaa silince bişey gelmedi ama kilotta azcık gördüm koyu değil ama bu saatten sonra yerleşme de olmaz herhalde regl olcam :KK43: küstüm ben oynamıyorum

Yok artık tatlım ya sende, sarı renk olurmu regl olsan en azından kahverengi falan gelmezmi, o akıntıdır bence, bazen sarı gelebiliyo geç gördüysen rengi koyulaşmıştır

eneeeeeeeee görüyomusun 2 dk kayboldum asparagas haberler yayılmış hakkımda, neyseki yanlış alarm:KK60:
Canımm vallahi bende çok seviyorum seniiii, iki çatlak ne yakışır hamilelik bize ya :)))

Evet tabiki anca beraber kanca beraber,
Vallahi bak evde bir yedek testim var olurda krizim tutar gece yarısı mazallah falan diye yedeklemiştim,
2 tanesi de 5 liraydı zaten laf aramızda ahahah:KK9:

Ben onu yapim en azından, sonra zaten biliyosun buna inanmayıp beklemeye devam edicez çıkmadık candan ümit kesilmezmiş koskoca 2-3 günümüz var daha tatlımmmmmmmmm
:KK60::KK60::KK60:

canim o haberlerin kaynagi benim naz sormasaydi düzeltemiyecektim sonra uzuldüm yani kusura bakma artik mesajlari hizla okuyunca karisti yada adin aklimda kalmis

çok sağol canım yaaaaa yaşasıınnnn sarı akıntı iyidir yuppiiiii :) ayyy şu halimize bak yaaaaa.

yok artık tatlım ya sende, sarı renk olurmu regl olsan en azından kahverengi falan gelmezmi, o akıntıdır bence, bazen sarı gelebiliyo geç gördüysen rengi koyulaşmıştır

Devlette ücret yok özeli bilmiyorum 40-50 duydum

devlette para vermiosun diye biliom. özellerde bazılarında 23 bazılarında 43 bu arada değişiyor fiyatlar....

hımm, ben geçen acıbademe sormuştum 65 demişlerdi, devlete de gidemiyorzki işyerinden çıkıp öff
ay ne zor işmiş vazgeçicem şimdi analıktan falan şimdiden dertleri bitmedi sıpaların aaaaaa:KK52:

canim o haberlerin kaynagi benim naz sormasaydi düzeltemiyecektim sonra uzuldüm yani kusura bakma artik mesajlari hizla okuyunca karisti yada adin aklimda kalmis

Yok canım ne kusuru, normaldir yani trafik yoğun burda, ben bile karıştırıyorum bazen
Sadece ağzından yel alsın diyimmm ve bu regl olma konusunu kapatiyim :))

ben bizim kizlara ve kendime diyordum sapittik diye yok bacilar biz haci yiz ay neler okudum neler varmis neler jel bile varmis gebelik kolalastiran allah allah .............

Canlarım ben çok acil çıkıyorum
yarın görüşürüzzz by by

Evet canım yaaaa silince bişey gelmedi ama kilotta azcık gördüm koyu değil ama bu saatten sonra yerleşme de olmaz herhalde regl olcam :KK43: küstüm ben oynamıyorum

regl başlangıcın bu şekildemi olur normalde canım mesela benim kan gelir direktöle başta belirti fln kasık ağrısı olur bi inşallah görünmez kırmızıların:KK43:

X