Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

seelam kristal özel mesajimi silecek kadar zamanim yoktu sana burdan yatayim dedim hersey icin tesekkür ederim canim benim öptüm bu ara karsilasamiyoruz bir saat belirleyelim artik özlettin kisssssssssss

selam talhaaam günaydina selamima cvap vermedin ama olsun seni görüpte iyi aksamlar demeden cikmak istemedim iyi aksamlar hersy gönlünce olsun cnm

canım benim görmemişimdir cevap vermememden değil sanada iyi akşamlar bide bu günlerde hem bu bekleyiş hemde sigarasızlık anlarsın sen ablalık yaparsın ya

iyi akşamlar arkadaşlar nasılsınız tombişcan ne yaptın ne dedi doktor merak ettim

kızlar başka topikte karbonat muhabbetini okudum gittim yaptım kabardı bu olayı bilen var mı aranızda yaaa

ameliyat olaniniz varmi eyulde ameliyat olacagim ankartada hollandada kaliyorum yardimci olursaniz seviniriml

yumurtalar catlamis 4 tane folik acikta yani olursa cogul gebelik olabilirmis ama vücudum sirkulasyonu kabul etmede reaksiyon olarak agri yapmis bunyeme göre cok fazlaymis bilmem iyi bilmem kötü sen test yapmiyormusun

ne zaman çatlamış hemen değerlendirin işte çoğul olsun birtaşta 2 kuş bir doğumda2.3 çocuk bakması zor ama olsun doğumda zor ben yarın yaptırmakta inat ettim idrarda yapıcam çıkmassa hemen kan testi falan da yaptırmıycam bekliycem 3 4 gün daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…