Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

canikom ne güzel haberler bunlar bence anladığım kadarı ile :) çoğul gebelik dedin dimi yaaaaaa şu saatten sonra herşeyi bıraktım sana dua ediyorum ayyy canım yaaaaa inşallahhhhhhhh

yumurtalar catlamis 4 tane folik acikta yani olursa cogul gebelik olabilirmis ama vücudum sirkulasyonu kabul etmede reaksiyon olarak agri yapmis bunyeme göre cok fazlaymis bilmem iyi bilmem kötü sen test yapmiyormusun

iyi akşamlar arkadaşlar nasılsınız tombişcan ne yaptın ne dedi doktor merak ettim

yumurtalar catlamis 4 folik varmis cogul gebelik olasiligi varmis agrida ondanmis vücutdum kaldirmamis yumurtalar cok buyuk ve catlamsi zor oldugu icin bu aralar yorulma dedi jürgen gelirken arabayi ben kullaniyim diyo ben ne deyim anam akilli beni bulmaz deli arkadam eksilmez hesabi sonunda catlattik ya dogum nasildir acaba ben korktum valla

demek ondanmışşş.....hadi hayırlısıı

canikom ne güzel haberler bunlar bence anladığım kadarı ile :) çoğul gebelik dedin dimi yaaaaaa şu saatten sonra herşeyi bıraktım sana dua ediyorum ayyy canım yaaaaa inşallahhhhhhhh

sagol kardesim allah razi olsun ya bu hafta her gün doktordaydim ama degdi ayin 26 si belli olur dedi ama ben duymadim bile yumurta catladi dedi ben orda koptummmmmmmmmm yine bir umutmu oldu kist derken rabbim benimi deniyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…