Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

kızlar geçen ay ben arısütü polen bal kullandm araştrdm döllenmeye iyi geliyomş istersenz kullanın belki ilk ayda göstermeyeblr ma ikinci aylarda inş gösterir şifayı bide eşimde keçi boynuzu içti

ben ilkinide çatlatma iğnesiyle hamiş kalmıştım ama nasıl oldu kaçıncı gün oldu ne belirti oldu hiç anlamamışım hiç bişe kalmamış aklımda zaten 6 haftalıkken öğrenmiştim

neyse kızlar ben yemek yapmalıyım görüşürk yarın a.e.olun inş dua edin nolur

cnm..ben 100 msj yazmadan özel mesaj gönderemiyorumm...daha sonra cvp atıcam sana...sağol tatlımmmm

Allah tamamina erdirsin cnm ne guzel bi haberr,hamilesin ya duan tutar senin bizede dua et:)
bide belirtilerin varmiydi anlatirmisin biras

canım vardı tabiki olmaz mı. benim lekelenmem olmadı. ya da olduysa bile ben farketmedim. bugün 2 tane daha test aldım, yaptığım test sayısı toplam 4 ve hepsinde çift çizgiyi gördüm. ama nedense içimde hala korku var, yarın sabah doktora gidicem. sizce yanılma payı olabilir mi???

galiba temmuz ayının ilk annesiyim belirtilerime gelince, aşırı derecede bel ağrısı, özellikle çok uyuduğum zamanlarda.. kasık ağrılarım çok yoğun olmadı ama yine de ara ara şiddetli sancı şeklindeydi. şuan hala bembeyaz ve koyu bir akıntı var. diğer taraftan en belirgin özellik göğüslerimdeki ağrı hissi. ben adet döneminde dahi bu kadar yaşamadım göğüs şişkinliği ve ağrısını.

28. gün, yani tam bat günü test yaptım ama çıkmadı. dün akşam ise 34. günün akşamıydı ve belirgin bir şekilde çıktı çizgiler. ama yine de içimde bir korku var dediğim gibi.. ya yanılmışsa? nolur bana bişeyler söleyin..

doktorumu aradım şimdiden sonra 1 tane bile sigara yok dedi ve bu olay beni çok geriyo kızlar ama kararlıyım içmicem ve eminimki bikaç güne alışıcam..

bence panik yapma.....4 tane test yapmışsın....hepsi mi yanlış yani......hadi sevin artıkkkkk

canım allah kucağınada almayı nasip etsin nasıl bir yöntem uyguladın tedavi olarak bende herkese bunu soruyorumama şu sigara konusuna gelince benimde 3. günüm bu gün bırakalı ama hiç aklımdan çıkmıyor bırakcam dedim bıraktım bu arada yeri gwelmişken arkadaşlar lütfen bir sigara arası veriyim geliyorum demeyin su içmeye gidiyorum ne biliyim çişe gidiyorum deyin ya

içimde bişeyler var patlıycak şimdi herşeyim dışarı çıkcakmış gibi hissediyoruöm:84::84::84::84::84::84:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…