Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

ay canım kendine çok dikkat et bak gördün mü ben dedim sana kiste falan çevirmedi çok şükür dimi. Sakın yorucu iş falan yapma. Boşver yapsın buara eşin herşeyi. Ayyyy düşünemiyorum ne güzel maşallah yaaaaaa çoğul gebelik diyosun maşallah. Herkese nispet çatır çatır doğurursun sen aslanlar gibi inşallahhhhh Çok sevindim çok güzel haber bunlar. Hadi hayırlısı inşallah Allah tamamına erdirsin

yumurtalar catlamis 4 folik varmis cogul gebelik olasiligi varmis agrida ondanmis vücutdum kaldirmamis yumurtalar cok buyuk ve catlamsi zor oldugu icin bu aralar yorulma dedi jürgen gelirken arabayi ben kullaniyim diyo ben ne deyim anam akilli beni bulmaz deli arkadam eksilmez hesabi sonunda catlattik ya dogum nasildir acaba ben korktum valla

bana yardim edin

ne ayaksin ya ne burunu istersen öncee zeka testi yapan bir yer ara bak herkesin cani burnunda yürü git sana adm gibi yazdim ne parazitsin ya bana bak sabaha kadar calisirim ID numarani cikaririm fena yaparim canim burnumda burnunumu yaptiracan poponumu kaldiracan ilgili topik var terbiyesizlesme istersen

ne ayaksin ya ne burunu istersen öncee zeka testi yapan bir yer ara bak herkesin cani burnunda yürü git sana adm gibi yazdim ne parazitsin ya bana bak sabaha kadar calisirim ID numarani cikaririm fena yaparim canim burnumda burnunumu yaptiracan poponumu kaldiracan ilgili topik var terbiyesizlesme istersen

arkadaş önce bi akıl druna gitse iyi olurr...

herkesin yorumunu almak isterim mumkunu varsa

bana bak ibnelik etme ben burdaki diger arkadaslara benzemem aksama kadar senin gibi 50 ameleye is veriyorum sansini zorlama erkek gibi cik konusalim ben msm veriyim istersen ama serefin varsa adini kadin koymussunda karekterin kadin kadar olamaz agzimi bozacam ama

yani daha çalışmaya gerek yokmuş artık beklicez öyle mi canım

sagol kardesim allah razi olsun ya bu hafta her gün doktordaydim ama degdi ayin 26 si belli olur dedi ama ben duymadim bile yumurta catladi dedi ben orda koptummmmmmmmmm yine bir umutmu oldu kist derken rabbim benimi deniyor

bana bak ibnelik etme ben burdaki diger arkadaslara benzemem aksama kadar senin gibi 50 ameleye is veriyorum sansini zorlama erkek gibi cik konusalim ben msm veriyim istersen ama serefin varsa adini kadin koymussunda karekterin kadin kadar olamaz agzimi bozacam ama

vawwwwwwwwwwwww:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:tombişimmmmm çok sevindim yaaa gözün aydın inşallah 26 sında hayırlı haberlerini alıcaz

yani daha çalışmaya gerek yokmuş artık beklicez öyle mi canım

dr buyuk ihtimalle sabah o cok siddetli agrida catlattimi söyledi bu gun olabilir cünkü yumurtanin sivisi görülebiliyordu bilmiyom ama sanki acim azaldi bakalim canim rabbim elimizi bos cevirmeyecek herhalde

ama o da kaşındı valla

QUOTE=talhaaam;20125099]vawwwwwwwwwwwww:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:[/QUOTE]

kan testi yaptrdım negatif. yaptırdıktan 2 gün sonra regl oldum hala hamile olma ihtimalim varmı. beta hgc testi 0.03tü. ama içimde bir stres var olabilir mi diye??????????

X