Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

canım sıkılıyo kızlar yarın allah izin verse kan testimi yapçam hayırlı haberi alcm ama kocişle aram bozuk ya ben hep bunu bekledm ama malesef nasıl alcm haberi

canım sıkılıyo kızlar yarın allah izin verse kan testimi yapçam hayırlı haberi alcm ama kocişle aram bozuk ya ben hep bunu bekledm ama malesef nasıl alcm haberi

hala regli olmadın demek kaçıncı günündü bu gün hamileyim değilim hamileyim değilim derken adamları helak ettik bende bozuğum ama benimki kaynana yüzünden sıkıntı bir değilki delirdim artık

hadi ya peki gelicimi yoksa kalıcımı

benim cuma günü çok ağrım olmuştu bel kasık karın cumartesi bişe yoktu bugün sabah hafif ağrı vardı olcam dedim ama şimdi geçti göğüslerim başladı:26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26:

hala regli olmadın demek kaçıncı günündü bu gün hamileyim değilim hamileyim değilim derken adamları helak ettik bende bozuğum ama benimki kaynana yüzünden sıkıntı bir değilki delirdim artık
kaynana ya anlamaki niye bu kaynanalar rahat durmaz canım benm regi günüm yarın ama 3 test yaptım cuma günü üçüde silik çıktı kan testi yapçm yarın

benmde çoktu sanki ha boşaldı ha boşalck içim dedm sancm vardı ara ara

kaynana ya anlamaki niye bu kaynanalar rahat durmaz canım benm regi günüm yarın ama 3 test yaptım cuma günü üçüde silik çıktı kan testi yapçm yarın

erken yapmışsın ozaman testi buna rağmen idrarda çıktıysada çıkar inşallah güzelim kandada

erken yaptım tatlım hemde 3 kez yaptım farklı testlerde inş canımgörücez artık

normalde hamilelik belirtisi evet ama biz okada marifetliyizki bu belirtileri psokolojik olarakta yaratabiliyoruz inş hamilelik belirtisidir batın kaç

yokkk yokk ben iyice şartladım kendimi olmazsa üzülmek yok diye hatta hiç düşünmek bile istemiyorum acaba hamilemiyim falan diye 27 temmuz benim bat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…