Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

cagnurcum yumurtanın çatladığını nasıl anlıyorsun bu bat'ı nasıl etkiliyor nasıl bir kayma olur regl gününde

canım ben adetin 20. günü doktordaydım. doktorum yumurta yeni çatlamış dedi. 19. gün gece çok ağrım olmuştu ve sabaha kadar devam etti. yani yumurta 19. ya da 20. gün çatladı. yumurtanın çatlamasından 14 gün sonra adet gelir. herkeste aynıdır bu. benm yumurta 7 ya da 8 temmuzda çatladı. Adette 21-22 temmuz gibi gelecek o zaman.

ben de son 3 gündür ateş ölçüyorum canım.
26. gün.....37.1
27. gün.....36.8
28. gün.....36.8
ve beklenen gün 33. gün. hayırlsı bakalım.

cagnurcum tşk ederim yanıtın için.sen de durum ne bat ne zaman

Ya kızlar 1 haftam var batıma ve test yapmamak ıcın cok zor tutuyorum kendımı
yapsam noolurkı :97: :97:
Alla ala parasıyla dıılmı

Ya kızlar 1 haftam var batıma ve test yapmamak ıcın cok zor tutuyorum kendımı
yapsam noolurkı :97: :97:
Alla ala parasıyla dıılmı

sen bilirsin canım baya var bat'ına evet parasıyla ama sonundaki hayal kırıklığı çok kötü etkiliyor insanı.nacizane fikrim biraz daha bekle bat'ın ilk günü yapın diyorlar genelde

beni ekleyen yok hala kaç gündür yazıyorum ama

Benide ekleyin. Bat : 16 temmuz 2011

Beklemedeyım ...

arkadaşlar benide ekleyin bat 18 temmuz bu ay olmazsa ağustos ayınada ekleyin

tetlim adet döneminde sabah yataktan kalmadan syni saate dil alti ölcümü baz alinmali aslinda dr.lar vajinal ölcüm alin diyorlar ama neyse ben kisaca anlatiyim eger rutin giden atesinde birden 2-3 derecelik azalma varsa bilki o gün catlattin catlamanin ertesi günü 0.5-0.8 bir artis olur ve bu ates düsmezse hamilelik denibilir ama buda 100 de 100 emin degil yok ates yüksek seyrederken birden düserse bu aetin yaklastigidir bu isler sinir biliyorum bilmem okudunmu ben cok dagittim sinirden gerildim tedavim yarida kaldi simdi sakinlestirici kullandim bu ay olmasada czunki bu dereceler cok gec baslamis bor sey anlamak zor sen gün gün ölc beraber yorumlariz kendine iyi bak strese gelmez bu isler

kimseler yok allahtan tam zamaninda gelmisim topik basi bos kalmis bu ne anacim bu saate neledesiniz yemek yapanlar yemegi yakmayin yemek yiyenler acele etmeyin en az 20 kere cigneyin gezmedekiler sakin sakin keyfinize bakin ben burdayim

yuppiiiiiiiiii bir terkedilmis bir topigim var kendim calar kendim oynar istedim ati oynatirim

cok sukur basardim neyi mi kizlar pc yi tv ye bagladim yatak odasina simdi dev boyutta yazisabiliriz gözüm kür olacakti minik minik okuyacam diye benimkide salona baglamisti wiiiiiiiii yi oh olsun iyi yaptim e hadi gelin ya kocaman kocaman yazisalim hamileyim yazisini görmemem artik imkansiz ve diger guzel haberleri kötü haberleri görmüyom zaten isime gelmiyor

canim naber mesaj icin sagol yagizim ne yapiyor öp benim icin etlerini sik isir ama sen kiyamannnnnnnn

kizlar hamis kalirsam bir topik acacam adida teknolojiye hayir diyen kadinlar olacak orda ipaad ippone vs. hic bir sey olmayacak inadina hayir diyecem iste

canim naber mesaj icin sagol yagizim ne yapiyor öp benim icin etlerini sik isir ama sen kiyamannnnnnnn

bir kaç sayfaya aynı anda bakınca böyle mesajını geç görüyorum canım kusura bakma. yağızım yanımda değilki teyzesi haftaya gidecem inşalalh yanına. öperim bol bol. ne demek tatlım dikkat et kendine.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…