Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

kızlar bişi sormak istiyorum benimde adet günüm yarın baktım akıntım var açık renkli acaba bu adet olucammmı demmek,sanki bi yerde okumuştum hamilelik belirtisi olarak akıntı falan oluyomuşş,bilgisi olan varmı???göğüslerim çk acımıyo ama damarlar çıktı yeşil mor,arada kasık ağrısı var ama bu akı ntı ne onu anlamadım????

normal sarma ici hazirla az ocakta kavurki pismesi kolay olsun iri prasa al beyaz yerlerini kes sicak suya batir cikar yumusar o sonra pirasayi masaya yatir ici koy ücgen sekilde sar firin tepsisine koy suyunu fazla koyma cektikce ekle uzeri ni folyayla kapat firinda pisir ocaktada olur ama uzerine agir bir tabak koy yavas yavas pisir sarmisakli yogurtla güzel olur keske yanimda olsn ben yapardim sana

kolaymış tarifi çok sağol cnm

kızlar bişi sormak istiyorum benimde adet günüm yarın baktım akıntım var açık renkli acaba bu adet olucammmı demmek,sanki bi yerde okumuştum hamilelik belirtisi olarak akıntı falan oluyomuşş,bilgisi olan varmı???göğüslerim çk acımıyo ama damarlar çıktı yeşil mor,arada kasık ağrısı var ama bu akı ntı ne onu anlamadım????

bilmiyomki canim ya ama gögüsteki belirtileri yasayan arkadaslar vardi ama hamissen test yapa cikar bence

kolaymış tarifi çok sağol cnm

sen iste seker ben sana duyulmamis tarifler yazarim ama önce kendin dene bak ispanak yap cok kolay ispanagi soganla cok az susuz ocakta cevir firin tepsine koy sonra normal bir köfte harci yap böyle auc ici büyüklükte sekil ver ispanagin uzerine yerlestir her köftenin uzerinede bir yaumurta kir firinla bunu sofraya sicak koy yoksa soguyunca yumurta olmuyor yaninda yogurt afiyet olsun

benn hala hastalanmadım sonuc 1 cıktı bılgısı olan arkadaslar sımdı ben bu kan verdgm yerde ılk verdgmde sıcaktan kana bsyler olmus calısamamıslar hadı ertesı gun bdaha gttım yene verdım 3te sınuc beklerken 7de aldım tabı cokk aradım sıctım agzlarına bı guzel kanı verdklerı laboratuarda sıstem bozulmus calısamıylarms duzeltmeye calısıyrlarmıs bıde dedıkı bızım kanlar makınedeyken sıstem durmus sıstem kendıne gelınce calıscklarmıs sımdı bu kanlar makınede bekleynce bı etkı oluyrmudur yanı ben bunlara guvenemedım sonucu etkılermı acaba bana hıcte ıyı calısıyr gıbı gelmedı bunlar ıkı gun magdur ettıler benı acıkcası bıdahada gtmycm zaten aramızda laboratuarda calısmıs bırı vardı bana bılgı verebılırmı bu sonuca guvenmelımıyım:KK69::KK69::KK69:

sen iste seker ben sana duyulmamis tarifler yazarim ama önce kendin dene bak ispanak yap cok kolay ispanagi soganla cok az susuz ocakta cevir firin tepsine koy sonra normal bir köfte harci yap böyle auc ici büyüklükte sekil ver ispanagin uzerine yerlestir her köftenin uzerinede bir yaumurta kir firinla bunu sofraya sicak koy yoksa soguyunca yumurta olmuyor yaninda yogurt afiyet olsun

cnm sanki kesinleşti gibi ne yapacağım ayran çorbası kemikli fasulye zeytinyağlı enginar ve pırasa pilav salata yetmezmi

regli belirtileryle gebelik nerdeyse aynı canım bende kesnleştrcm pazartesi ama inan sanki regli olcm gibi sancılarım oldu içimden her an boşalck gibi sivilcemde çıktı

hala devam ediyormu peki benim dün gece oldu çok ağrım bugün yok göğüslerim başladı bugünde ellediğim zaman

kizlar ben cikiyom aksama görüsürüz insallah hayirli haberlerle gelin ne olur arkadaslar hepinize daularimla yaninizdayim demek istiyom biraz + düsünün
biraz sabir
biliyom yumuslar gelecek hadin öptüm soruma cevap yazin gelince bakacam

pozitifffffffffffffffff çıktıııııııııııııııııııııııııııııııı

tebrikler canım hangi testi yaptın yada yaptırdın belirtilerin neydi anlat ihtiyacımız var ayyyy ne güzel allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin darısı bizlere inşallah.senin şimdi mutluluktan ayakların yerden kesilmiştir...çok sevindim tatlım ya iyi geldi bu haber ohhh nihayet :KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

idrar testlerine güvenmeyin kızlar benim silik bile değildi bariz pozitifdi ama yaptırdığım tıp merkezinede güvenmiyorum açıkçası orasıda ayrı offffffffffffffffffffffff yaaaaaaaaaa

canım yumurtam 7 sinde çatladı bat 21'e kaydı ama ben 22 sine kadar bekleyeceğim inşallah çok kararlıyım :KK19:
kısmet canım ya kimyasal gebelikte 4 gün önce öğrenmiştim. ama sonra korktum önceden test yapmaya tövbeliyim :KK52:

cagnurcum yumurtanın çatladığını nasıl anlıyorsun bu bat'ı nasıl etkiliyor nasıl bir kayma olur regl gününde

eger önceki atesin bu degerlerin altinda ise sanirim sen hamilesin bak gör

tombisim senin bu ateş konularında bilgin var mı ben geç başladım ölçmeye önceki ateşlerimi bilmiyorum ama son 3 gündür 37,1/36,8/36,9 böyle gidiyor.senin haberin yok sabah eşimden gizli test yaptım tek çizgiyi görünce canım sıkıldı bıraktım gittim testi de sakladım daha sonra geldiğimde silik 2.çizgi vardı ama ben baktıktan ne kadar zaman sonra çıktı bilmiyorum yine de heyecan yaptım.ama sonra oturdum şeyimin üstüne offff offfff sinirimden ağladım oturup kocişden gizli :2::2::2:

X