Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

2 yıl önce bugün bu saatlerde nikah masasında imza atıyodum. şimdi ise bebek forumunda dertleşiyorum... hayat ne tuhaf :KK70:

talhaaam,
canım şu iğne işinden dolayı senin için rahatladı dimi. yumurta takibin hangi günler yapılmıştı senin?

anlamadim bu igne isi ne

arkadaş çatlatma iğnesi olmşutu tombişim onla ilgili konuşmuştuk ta onu soruyorum. valla yağmur55 i mi diyorsun canım. o idrar testinde çıkınca hamileyim dedi sevindk falan. sonra kan tahliline gitmiş orda çıkmamış.

yarın yolculuk başlayacak kısmetse bir taraftan da eşyalarımı toplayım ben :)))

ya kızlar geçen cumartesi adet oldum bugün 8. günüm. ovulasyon testlerine başlasam mı?

talham herkes ayri birsey söylüyor takma kafana dr. güven sen klomenlimisin yumurta takibi ne zaman yapildi son durumun ne

kizlar öglen hamileyim diyen simdi hamile degilim diyor bu ne yani oyun mu

oyun falan degıl ne biçim bi cümle bu nie oyun oynayım kardeşim sen bugun benim yaşadıklarımı biliyormusun bugunden beri ağlamaktan gözlerim şişti ne büyük hayal kırıklığı farkında bile deilsin bu işin oyunumu oluryaaaaaaaaaaaaaaa

evet cnm... sen kaç yıllık evlisin? ilk bebeğin mi?
benim 8 seneye girdik canım birtane oğlum var ikinciye uğraşıyoruz
talham herkes ayri birsey söylüyor takma kafana dr. güven sen klomenlimisin yumurta takibi ne zaman yapildi son durumun ne

günde 3 klomen hemde yumurtlama takibi yapıldı 18. günümde çatlatma iğnesi vuruldu yarın adet günüm son 1 gün yani pazartesi zurnanın zırt dediği yere gelcez:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

oyun falan degıl ne biçim bi cümle bu nie oyun oynayım kardeşim sen bugun benim yaşadıklarımı biliyormusun bugunden beri ağlamaktan gözlerim şişti ne büyük hayal kırıklığı farkında bile deilsin bu işin oyunumu oluryaaaaaaaaaaaaaaa

ben seeni kirmak istemedim belki cok iyi kullanamadim kelimeyi oda burda yasamisliktan kusura bakma senin ne yasadini tabi bilemem üzülme diye teselli ederim ancak gücüm yettigince tekrar kusura bakma yanlis birsey dedimse

X