Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

benim 8 seneye girdik canım birtane oğlum var ikinciye uğraşıyoruz

günde 3 klomen hemde yumurtlama takibi yapıldı 18. günümde çatlatma iğnesi vuruldu yarın adet günüm son 1 gün yani pazartesi zurnanın zırt dediği yere gelcez:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:
insallah iyi olur her sey bende klomende kiste cevirdim gibi biliyom ama allah bilir yarin kana baktir idrara güvenmiyom artik insallah iyi olur sonuc yarin test yapacanmi

bilmiyorum ama herseyi dozunda yasamak lazim deminden beri yazdimi ve bana yazilani okuyom ve anlamiyom bildigim tek sey neden tek yanliyiz hersey istem dis olamazmi biraz tolerans uzakmi bu kadar sanki suratima tokat yemis gibiyim gercekten cogu seyi anlamiyorum anlamakta istemiyorum

ben seeni kirmak istemedim belki cok iyi kullanamadim kelimeyi oda burda yasamisliktan kusura bakma senin ne yasadini tabi bilemem üzülme diye teselli ederim ancak gücüm yettigince tekrar kusura bakma yanlis birsey dedimse
canım sabah diyordum zaten test yapımmı die arada bat larım 4 gün öne gelebilior eşim nöbetten gelirken ıkı tane kart test getirmiş bu arada ben laborantım bu testlerden en az 200 kere çalışmışımdır yanlış uygulama gibi bir ihtimalde vermedim anında pozitif sonuç verdi bende o sevinçle ilk sizle paylaştım sonra eşimi ikna ettim tıp merkezine gittik kesinleştirmek için oradada sonuç küçüktüir 2.0 çıkktı...

bir daha ultrasonda keseyi görmeden ümitlenmicem kötü bir duygu inan canım

canım sabah diyordum zaten test yapımmı die arada bat larım 4 gün öne gelebilior eşim nöbetten gelirken ıkı tane kart test getirmiş bu arada ben laborantım bu testlerden en az 200 kere çalışmışımdır yanlış uygulama gibi bir ihtimalde vermedim anında pozitif sonuç verdi bende o sevinçle ilk sizle paylaştım sonra eşimi ikna ettim tıp merkezine gittik kesinleştirmek için oradada sonuç küçüktüir 2.0 çıkktı...

ben anliyom kolay olmaz ama ben gercek kötü anlamda demem ben oyle biri degilim sanalda kavga edeyim satasayim sadece ben sondan basa dogru okuyom oyle yazdim ama benimyazilarimi dikkat ettinse anlamadim deyip aciklama yaparlar ben senin yazindan beri hep icimi soruyom burda herkesin ne yasadini bilemezsin ben seni anladim üzüldümde ama kötünün kötüsü gelebilir ben birsey diyemiyom gercekten

ben anliyom kolay olmaz ama ben gercek kötü anlamda demem ben oyle biri degilim sanalda kavga edeyim satasayim sadece ben sondan basa dogru okuyom oyle yazdim ama benimyazilarimi dikkat ettinse anlamadim deyip aciklama yaparlar ben senin yazindan beri hep icimi soruyom burda herkesin ne yasadini bilemezsin ben seni anladim üzüldümde ama kötünün kötüsü gelebilir ben birsey diyemiyom gercekten

tamam canım alıngan bir gündeyim anlattım sanada yaşadıklarımı bende seni kırdıysam özür dilerim...

ben burda hamileyim diyenlere gercekten kendim ailem gibi seviniyom kötü habere zaten tamülüm yok bende 34 yasidayim esim dahada büyük sizi en cok ben anlarim benim kizkardesim 3. cocuga hamile acipmsormam hic birsey burdaki cogu kisiyle özelde cok özel mesajlarla cok sey sorarim inanki cok uzgunum bosver takma kafana ben özür dedim sana bitti aguatosa belki heeeeeeeeee hadi gülümse biraz

ben burda hamileyim diyenlere gercekten kendim ailem gibi seviniyom kötü habere zaten tamülüm yok bende 34 yasidayim esim dahada büyük sizi en cok ben anlarim benim kizkardesim 3. cocuga hamile acipmsormam hic birsey burdaki cogu kisiyle özelde cok özel mesajlarla cok sey sorarim inanki cok uzgunum bosver takma kafana ben özür dedim sana bitti aguatosa belki heeeeeeeeee hadi gülümse biraz

ayyy canımmmm benim çok sağol yaaaa allah benden önce sana nasip etsin valla gönülden diliyom yaaa şu testten bitaneda kaldıydı yine yaptım anında pozitif(bu test pozitif çıkınca hamile olunmuo:) ama artık inanmıyorumm internetten arastırdım mimlenmiş bir marka hatta ekleyebilrisem sonucun resmini eklim benim gibi diğer arkadaşlar madur olmasın

talhaaam,
canım şu iğne işinden dolayı senin için rahatladı dimi. yumurta takibin hangi günler yapılmıştı senin?

içimin rahat olduğu söylenemez yumurta takibide yapmadı doktor öle 2 güne bir klomen verdi günde üç defa 10 gün kullandım bittikten 3 gün sonra gel dedi reglinin 18. günü oldu yani baktı biri27 mm diğeri22 mm 27 likten ümidim yok dedi ama 22 lik tam zamanı dedi bide aslında gününün zamanı değil ama yumurta güzel dedi iğneyi yaptık iğneyi yaptığımız gün ve ertesi gün ilişki dedi burda okuyorum arka arkaya 5 gün 10 gün diyolar :44::44::44::44::44:adamın halimi kalır sperm mi olur töbe töbe ya

içimin rahat olduğu söylenemez yumurta takibide yapmadı doktor öle 2 güne bir klomen verdi günde üç defa 10 gün kullandım bittikten 3 gün sonra gel dedi reglinin 18. günü oldu yani baktı biri27 mm diğeri22 mm 27 likten ümidim yok dedi ama 22 lik tam zamanı dedi bide aslında gününün zamanı değil ama yumurta güzel dedi iğneyi yaptık iğneyi yaptığımız gün ve ertesi gün ilişki dedi burda okuyorum arka arkaya 5 gün 10 gün diyolar :44::44::44::44::44:adamın halimi kalır sperm mi olur töbe töbe ya

canım eğer çatlatma iğnesi vurulacaksa klomen bittikten 2 gün sonra çağırmaya başlıyor doktor. 2 ya da 3 günde bir büyümesini kontrol ediyor. sanırım 20-22 mm ulaşınca da iğne vurun diyor. bilmiyorum senin doktor niye böyle yaptı. ben klomen kullandım bu ay ama yumurta iğneye gerek kalmadan çatladı şükür.

canım eğer çatlatma iğnesi vurulacaksa klomen bittikten 2 gün sonra çağırmaya başlıyor doktor. 2 ya da 3 günde bir büyümesini kontrol ediyor. sanırım 20-22 mm ulaşınca da iğne vurun diyor. bilmiyorum senin doktor niye böyle yaptı. ben klomen kullandım bu ay ama yumurta iğneye gerek kalmadan çatladı şükür.

benim üçüncü ayımdı bu ay klomen hep aynı doz yumurta olmadı ilk iki ayda heralde yine olmaz dedi olmaz dedi ne biliyim ilk ay çağırmıştı neyse benimde zaten 22 mm olmuştu o gün ovitrelleyi yaptık koldan yarın regl günüm işte dün çoook ağrım oldu ama bugün hiççççççç bşe yok ağrım olsada üzülüyorum regl olcam diye olmasada üzülüyorum yine bişe yok diye:KK43::KK43::KK43::KK43:

$333333.jpg $1111.jpg $2222222.jpg

bu bebelec testinin sonucu siz sakın almayın kanda sonuç negatiff testin anormalliğini görün diye ekliyorum arkadaşlar

Son düzenleme:
haklısın canım bu kadar net pozitifi görüpte hamileyim dememek anormal olurdu. neyse bir daha kullanmayız biz de. teşkkür ederiz.

bunu az önce yaptım canım diğerine göre dahada belirgin ama bu testle ilgili şikayet çok internette baktığımda

X