Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

kardesim hep kiprikten anliyor karisiyormus ya kizlar hadi biraz su meseleyi unutalim iyice gerilecez daha benim 14 günüm var beterin beteriyim ya siz iki güne dayanamiyorsunuz

pazartesiyi bekleyi diyorum dün gece ve bugün adet belirtileri oluyorr zamnda geçmiyor bir gün daha sabır sabır

sen bilirsin canım. için nasıl rahat edecekse öyle yap. ama adet ağrılarıyla hamileliğin ilk günlerindeki ağrılar benziyormuş zaten. hayırlısı bakalım.

bizim dr.lar bedava yapiyor eczanede 4 gün önce cikan erken gebelik testi varmis bakalim cok cesitli test var yaaaaaaaaa sanirim en iyisi kan bu sipaciklar daha dogmadan cüzdani bosaltiyorlar canim yaaaaaaaaaa

evet valla öyle canım :)) aman Allah sağlıklı sıhhatli bebişler versin de yesinler ne var ne yok

kızlar konumuzla alakalı değil ama yarım misafirim var bana zeytinyağlı yemek çeşitleri sölesenize ne yapacağımı bilmiyorum ya bu sıcakta

kızlar konumuzla alakalı değil ama yarım misafirim var bana zeytinyağlı yemek çeşitleri sölesenize ne yapacağımı bilmiyorum ya bu sıcakta

evde ne var zeytinyagli fasulye yap mesela yada ben yazin cok severim firinda köfteli ispanak yada kereviz severmisiniz bilmem

peki kızlar adetin 18. günü çatlatma iğnesi olurmu netten okuduğum kadarıyla hep 14. 15. günler şimdi daha çok kafam karıştı ben ilk çocuğumada çatlatma iğnesiyle hamile kalmıştım ama istanbuldaydım doktorum çok iyiydi ve güveniyodum hiç böle kaçıncı günmüş kaç mm olmuş hiç bişe sormuyodum bu sene sivasa tayin çıktı burda gidiyorum doktora ama pek güvenmediğim için böyle inciğini cıncığını araştırıyorum

yazın misafir ağırlamak hakkaten zor.insan ne yapacağını şaşırıyor.bize genelde arkadaşlarımız yada yakın ahbaplarımız geliyor öyle çok çeşit yapmıyorum ben ya mantı yapıyorum hemen yanımda yapan bir kadın var harika oluyor.yada pizza falan yapıyorum soğuk içeceklerle iyi oluyor.

ama sana gelenler aile ise durum farklı olabilir.

canım öncesinde yumurta takibini yapmıştır doktorun. yani adetinin 11-12. gününden itibaren. iğneyi yumurta belli bir olguluğa erişince vuruyorlar. muhtemelen doktorun onu beklemiştir. merak etme sen.

18 gün olmuş idrarda kesin çıkar.içimden bir his hamilesin diyor:)

haklısın cnm sıcaktan yenilmiyoki hafif şeyler yapmak lazım

sen dr. güven bende de klomen baslama tarihim farkliydi ama sen takilma gevse biraz bak sikiyon kendini

olur tabiki her zaman beklerim.pek bir sönük orası.
canim benim durumuma ne diyon bir omuz at hadi bacim yaaaaaaaaaa
hem canini sikma temmuzdan havasina alanlarda agustosta sende siraya girecekler

aaaaaaaaaaaaaa ciddimiisn canım çok özür regl döneminde acayip ağrım vardı o zman mı acaba.bu ara misafirlerimde var ya pek ilgilenemiyorum :26:

önemli değil tatlım takılıyorum işte sana. 3-4 gün önce falandı herhalde. hayırlı olsun deyim de bu ay hamişlik olmazsa öbür ay için yer ayırıyım kendime ön sıralardan demiştim

18 gün olmuş idrarda kesin çıkar.içimden bir his hamilesin diyor:)
rain ben ne zamn yapayim sence ya burda senin cevabini bekliyom hadi dr.cugum canisim tatlisim

aslında fasulyeyi sıcak yemek olarak yapmayı düşündün kemikli enginar yapmayı düşündüm ama ilk defa yapacam kızlar nasıl olur tadı
enginari kemikli yapma agir olur yada ben sevmiyom diye yaziyom kiz buldum prasa dolmasi yap yada böyle yogurtlu birseyler yap fazlada sikma ne varsa onu yap

enginarı değil cnm fasulyeyi kemikli yapayım diyorum pırasa dolmsı nasıl oluyoki ben hiç yapmadım

enginarı değil cnm fasulyeyi kemikli yapayım diyorum pırasa dolmsı nasıl oluyoki ben hiç yapmadım

normal sarma ici hazirla az ocakta kavurki pismesi kolay olsun iri prasa al beyaz yerlerini kes sicak suya batir cikar yumusar o sonra pirasayi masaya yatir ici koy ücgen sekilde sar firin tepsisine koy suyunu fazla koyma cektikce ekle uzeri ni folyayla kapat firinda pisir ocaktada olur ama uzerine agir bir tabak koy yavas yavas pisir sarmisakli yogurtla güzel olur keske yanimda olsn ben yapardim sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…