Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

teşekkr tatlım ya inş hayırlı haberleri alırız allahın iznyle darısı başınıza canım

ya baciler bu kadar cok mu test yapiyorsunuz bari simdiden her eczaneye gitimde bir iki aliyim gün yaklastikca evde olsun testsiz kalirim aman allah ben bunu niye daha önce düsünmedimki

benimki benimle siyam ikizi gibi geziyor cogu seyi sonra aklima gelince kocise soruyom artik dr. ne dedi diye sanirim o benden önce ögrenir
onlar bizdende paronoyak oldular düşünsene söylüyrm gösteriyrm testi hani çizgi ne çizgisi diyo görünmüyo diyo 2 gün sonra regli olursn yine diyo

ozaman benim bat 17 haziran talcım beni galiba listeye yanlış ekledin ozaman bu arada göğüslerimde ağrımaya başladı meraktan kudurcam şimdi

tatlım 17 haziran senin son adet tarihin yani sat.
eğer 30 günde bir geliyorsa adetin bat 17 temmuz.
listeye bat yazılıyor tal doğru eklemiş yani. Anlatabildim mi?

tatlım 17 haziran senin son adet tarihin yani sat.
eğer 30 günde bir geliyorsa adetin bat 17 temmuz.
listeye bat yazılıyor tal doğru eklemiş yani. Anlatabildim mi?

hımmmm tamam anladım canım benim saol umarım anormal olduğumu düşünmemişsindir çağnurcum anladım

ya baciler bu kadar cok mu test yapiyorsunuz bari simdiden her eczaneye gitimde bir iki aliyim gün yaklastikca evde olsun testsiz kalirim aman allah ben bunu niye daha önce düsünmedimki

ben evde bulundurmuyorum canım. sonra dayanamayıp zırt pırt yapıyorum. ama günüm geçince haftasonuysa kociş nöbetçi eczane aranıp duruyor yazık

bat: beklenen adet tarihi(yani test yapacağın gün)
sat:en son adat tarihin demek..bu bilgi tabloda gerek,li değil

Son düzenleme:
hımmmm tamam anladım canım benim saol umarım anormal olduğumu düşünmemişsindir çağnurcum anladım

yok tatlım yaa olur mu hiç öyle şey. sonuçta hepimiz birşeyleri merak ediyoruz. merakımızı giderelim de kaç mesajda olduğunun önemi yok yani
ama ben şunu anlamadım. adetin 14. günü iğne olduysan bugün iğnenin üzerinden geçen 12. gün olmuyorki. yanlış mı hesapladın acaba canım.

canim sen tahlil yapsan bir bence hani igneden sonra 12 gün gecmis kizlar sizin orda kac para bu test ben simdi int te baktim bizim burda yaklasim 6-13 euero arasi

18 canım yanlış olmuş

canim sen tahlil yapsan bir bence hani igneden sonra 12 gün gecmis kizlar sizin orda kac para bu test ben simdi int te baktim bizim burda yaklasim 6-13 euero arasi

canım özellerde 35 liradan başlıyor. ama ben devlet hastanesinde baktırmıştım geçenlerde ücretsizdi.

:)) artık kanda kesin çıkar varsa. ama bir idrar da baksana canım. çıkabilir artık. olmadı pazartesi kanda baktırırsın.

pazartesiyi bekleyi diyorum dün gece ve bugün adet belirtileri oluyorr zamnda geçmiyor bir gün daha sabır sabır

18 canım yanlış olmuş
canim sen pazertesini bekle kanda bir bak biliyom beklemek sinir ediyor adami

canım özellerde 35 liradan başlıyor. ama ben devlet hastanesinde baktırmıştım geçenlerde ücretsizdi.
bizim dr.lar bedava yapiyor eczanede 4 gün önce cikan erken gebelik testi varmis bakalim cok cesitli test var yaaaaaaaaa sanirim en iyisi kan bu sipaciklar daha dogmadan cüzdani bosaltiyorlar canim yaaaaaaaaaa

pazartesiyi bekleyi diyorum dün gece ve bugün adet belirtileri oluyorr zamnda geçmiyor bir gün daha sabır sabır

regli belirtileryle gebelik nerdeyse aynı canım bende kesnleştrcm pazartesi ama inan sanki regli olcm gibi sancılarım oldu içimden her an boşalck gibi sivilcemde çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…