Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

dr bana yumurta yokken 11-15 dedi sadecebir gün görüstük yok bilardo yok dogum günü dün baktikya catlamamis ne sevindim yoksa vicdan azabi duyuyordum ama catlak yumurta 10 saat sonra gidiyor 10 saatte yakaladi yakaladi yoksa öbür aya olarak biliyom öyle degilmi cagnur

canım çatlarsa sorun yok. diyelim ki bugün çatladı ayın 16 sı bugün. 16+14=30 ayın 30 un da adet olman gerek. ama çatlayamaz da kiste çevirirse kendiliğinden adet olman zor olur. ilaçla falan adet olursun canım. ki bu ihtimali düşünmeyelim bile. yani ben de böle olmuştu.
bir de yumurta çatlamadan önceki 3 gün ve yumurta çatladıktan sonraki 1 gün ilişki hamişlik için önemli demişti doktorum.

ben bu batı tam anlamadım ama geçenay haziran17 son adet tarihim edetlerim düzensiz olduğu için bu ayda 17 sinde bekliyorum adetin 14. günü ovitrelle yapıldı bu gün iğnenin üstünden 12 gün geçti

teşekkür ederim canım ya ben yenyim ve herkesin ilgili olması hemen cevap gelmesi çoook güzel :KK58::KK58::KK58::KK58::KK58:

rica ederim canım umarım yardımcı olmuştur link sana. ben biraz okdum ama hepsini sana aktaramazdım :KK1:

oglunmu var allah bagışlasın ismide çok tatlı sevdgm bi isim

hoşgeldin canım. yok yağız benim yeğenim. ama kardeş çocuğu olunca kendi çocuğun gibi oluyor işte. çok özledim zaten :KK5:

insallah yagiza bir yaren gelir yaren de uyar yagiza heeeeeeeeeeeeeee

evet uyar valla. kuzenim yaren düşünüyor bakalım :))

rica ederim canım umarım yardımcı olmuştur link sana. ben biraz okdum ama hepsini sana aktaramazdım :KK1:

hoşgeldin canım. yok yağız benim yeğenim. ama kardeş çocuğu olunca kendi çocuğun gibi oluyor işte. çok özledim zaten :KK5:

evet uyar valla. kuzenim yaren düşünüyor bakalım :))

allah bagışlasın benmde bi yegenm var inş kendi çocugunuda sevmk nasip olur

ben bu batı tam anlamadım ama geçenay haziran17 son adet tarihim edetlerim düzensiz olduğu için bu ayda 17 sinde bekliyorum adetin 14. günü ovitrelle yapıldı bu gün iğnenin üstünden 12 gün geçt
haziran 17 de adet oldunsa siklusun 30gunde bir desek yumurtlama 1 yada2 temmuz a gelir yumurtadan 14 gün sonra yeni adet gelmeli yani 17 temmuz istersen bir kan ver kanda görülmesi lazim bu gunde ben san kendimi yaziyim kiyasla kendinle düzensiz adatte kesin birsey denemiyor
benim düzenli 28 günde bir
1.7 adetin ilk günü 11-15 calisma dendi ama ben 16 si catlattim sanirim beklenen adet 28 temmuzken sua n 29 temmuze kaldi ama dr um 26 temmuzdan sonra kanda cikar demisti

teşekkür ederim canım ya ben yenyim ve herkesin ilgili olması hemen cevap gelmesi çoook güzel :KK58::KK58::KK58::KK58::KK58:
bizde sora sora ögrendik istedini sor hele bana sansürsüz sanirim topik in sansürsüzü benim canim

amin canım amiinnnnnn. sen bir daha test yaptın mı bakim :KK66:

dün iki tane yapmıştım biliyosn zaten gece 2 de dayanamadm tekrar yaptım yine silikti koyulaşmadı ama silikti eşime öyle gösterdm ne dedi biliyomsn inanmadı sen yine 2 gün sonra regli olursn dedi inanablymsn adamda oynattı

canım çatlarsa sorun yok. diyelim ki bugün çatladı ayın 16 sı bugün. 16+14=30 ayın 30 un da adet olman gerek. ama çatlayamaz da kiste çevirirse kendiliğinden adet olman zor olur. ilaçla falan adet olursun canım. ki bu ihtimali düşünmeyelim bile. yani ben de böle olmuştu.
bir de yumurta çatlamadan önceki 3 gün ve yumurta çatladıktan sonraki 1 gün ilişki hamişlik için önemli demişti doktorum.
dsene bosa bekliyom sabah bir ara görüstük ama hafta ici nanaydi neysen gece cikmazssk calismasakta özet cikaririz ya kizlar benim bu tikilma derdim ne olacak ya ev bana batiyor bu günlerde hele aksam olunca yimirtlama günümse köse kapmaca oynuyorum adeta bu ne perhiz bu ne lahana tursusu hesabi

dün iki tane yapmıştım biliyosn zaten gece 2 de dayanamadm tekrar yaptım yine silikti koyulaşmadı ama silikti eşime öyle gösterdm ne dedi biliyomsn inanmadı sen yine 2 gün sonra regli olursn dedi inanablymsn adamda oynattı

:KK60: :KK60: :KK60: kız napsınlar onlar da bizle beraber perişan oluyorlar her ay aha oldu aha olacak diye :)) benim ki her ay karnımı seviyor. her ay çift kişiymişim gibi davranıyor sonuç sıfır. adama hamileyim desem hani kan sonucu diyecek garibim :KK60: :KK60: :KK60:

dsene bosa bekliyom sabah bir ara görüstük ama hafta ici nanaydi neysen gece cikmazssk calismasakta özet cikaririz ya kizlar benim bu tikilma derdim ne olacak ya ev bana batiyor bu günlerde hele aksam olunca yimirtlama günümse köse kapmaca oynuyorum adeta bu ne perhiz bu ne lahana tursusu hesabi

aaa tombişim sen de bir rahat bırak kendini tatlım yaa. akşam herşey çok güzel olacakkk :21: :21: :21:

:KK60: :KK60: :KK60: kız napsınlar onlar da bizle beraber perişan oluyorlar her ay aha oldu aha olacak diye :)) benim ki her ay karnımı seviyor. her ay çift kişiymişim gibi davranıyor sonuç sıfır. adama hamileyim desem hani kan sonucu diyecek garibim :KK60: :KK60: :KK60:
aynen benmki doktora gitmeden inanmayack zaten gerçi ben bile inanamıyorm ya bide test al dedm diger yaptıkların neydi dedi yanlışmı yanlışsa niye aldın diyo tartıştk kızdm oda kızdı ya sanki dahamı kötü oldu ne anlamadm

anlamadim hani sen hamileydin ne diyon baciiiiiiiiiiiii sen ya + düsün hamileymis gibi
canım benm test yaptım silik çizgiler çıktı baktıysan yazılara 3 kez yaptım testi kan testine gittm yapamadm hafta sonu diye 2 gün sonra çıkıyomş pazartesi gitçem inş

aaa tombişim sen de bir rahat bırak kendini tatlım yaa. akşam herşey çok güzel olacakkk :21: :21: :21:
yok ya bos ver benimki calisiyor ben bugun kendime izin verdim aksama yemege gidecez gelisimizi allah bilir sonrasi ban angarya geliyor

işte bu bat ya son adet tarihin demekmi çünkü sat beklenen adt tarihin diye biliyorum ben
bat beklenenadetinin ilk günü
sat son adet tarhinin ilk günü
sen sor cekinme canim ya

Son düzenleme:
işte bu bat ya son adet tarihin demekmi çünkü sat beklenen adt tarihin diye biliyorum ben

canım bat ( beklenen adet tarihi), sat ( son adet tarihi ).

aynen benmki doktora gitmeden inanmayack zaten gerçi ben bile inanamıyorm ya bide test al dedm diger yaptıkların neydi dedi yanlışmı yanlışsa niye aldın diyo tartıştk kızdm oda kızdı ya sanki dahamı kötü oldu ne anlamadm

aman canım takılma olur böyle şeyler arada. uzatma sen alttan al. bebiş haberinizi kan tahliliyle netleştirin bak o zaman ikinizde havalara uçmaktan bunları hatırlayacak mısınız :21: :21: :21:

benimki benimle siyam ikizi gibi geziyor cogu seyi sonra aklima gelince kocise soruyom artik dr. ne dedi diye sanirim o benden önce ögrenir

yok ya bos ver benimki calisiyor ben bugun kendime izin verdim aksama yemege gidecez gelisimizi allah bilir sonrasi ban angarya geliyor

bat en son adetinin ilk günü
sat bekledigin adet tarhinin ilk günü
sen sor cekinme canim ya

ozaman benim bat 17 haziran talcım beni galiba listeye yanlış ekledin ozaman bu arada göğüslerimde ağrımaya başladı meraktan kudurcam şimdi:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

X