Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Inşallah canım inşallah olucaz hayırlısı ile ömrübillah böyle sıkıntı çekecek değiliz ya bizim de yüzümüz gülecek. Ne yapalım canım gülü seven dikenine katlanıyor katlanıcaz. Sık dişini azcık.

Valla sebep sıcakmı gebelik midir bilmem ama, klimalı ofiste aynen su gibi terliyorum,
Mause elime yapıştı resmen, yapış yapış oldum yaaa ofz
:2:

beni gece ateş basıo yatamıom kalkıp dolanıom evn içinde....
idrarda bi tuaf sanki bnde offf çıldırıcımmmm........allahım hevesimizi kursağımızda bırakma...

Yok be iltifat ediyosun canım sağol. Inşallah hepimiz öyleyizdir. :) ben de de uyku hali yok mesela tam tersi geç yatmama remen sabahın 5 inde uyanır oldum dikeliyorum ayağa vallahi bak. Sürekli rüya rüya rüay arüaya yorgun uyanıyorum resmen yaaaaa ama ben hamilelerin çok rüya gördüklerini duymuştum rüyaları da psikolojik görüyo dersiniz siz şimdi :) ha aha aha aha haa haa ha:)

naz sen belirtilerini yazdıkça ben kesin hamile deilim oluyorum maşallah canım Allah nasip eder inşallah....bendeki belirtiler uyku hali ve çabuk yorulma ama tembellik belirtileride olabılir

Yazdım ya 75 liyim ben yaş saklamam :) hakkını vere vere yaşadığım dolu dolu yazıyla kışıyla baharıyla üzüntüsüyle sevinciyle umut ve umutsuzluklarla geçen koskoca 36 yıl. :)

yaşım ortaya çıkmasın 88 liyim (hadi ama sende söyle )

Gece nasıl ateş ateş nefes alamıyorum sanki ama eşim de öyle dedi o da öyleymiş sıcaklardan herhalde idrar da yaptığım halde yapmamışım hala içimde gibi

Idrarda bi tuaf sanki bnde offf çıldırıcımmmm........allahım hevesimizi kursağımızda bırakma...

Yazdım ya 75 liyim ben yaş saklamam :) hakkını vere vere yaşadığım dolu dolu yazıyla kışıyla baharıyla üzüntüsüyle sevinciyle umut ve umutsuzluklarla geçen koskoca 36 yıl. :)

inanmıyorum sanırım aranızda en cücücünüz benimmm ablammmmmmmmmm benimmmmmm bee

Gece nasıl ateş ateş nefes alamıyorum sanki ama eşim de öyle dedi o da öyleymiş sıcaklardan herhalde idrar da yaptığım halde yapmamışım hala içimde gibi

Idrarda bi tuaf sanki bnde offf çıldırıcımmmm........allahım hevesimizi kursağımızda bırakma...

Pantalonun içine kağıt havlu koydum kilot ıslak ıslak gibi çok rahatsızım hem içten (kilodun içinden) hem de kilodunun dışına koydum. Var mı böyle bişey yaaaa imzaya falan gidince düşecek yürürken ha aha ha aha aha aha aha :)

valla sebep sıcakmı gebelik midir bilmem ama, klimalı ofiste aynen su gibi terliyorum,
mause elime yapıştı resmen, yapış yapış oldum yaaa ofz
:2:

:) ablaların balası ) gül gül bak ablan aldı yürüdü :) ha aha aha aha aha aslanlar gibi akıntılar göğüslerde ağrılar kasık karın batmaları peheyyyyyyy yürü beeeee :)

inanmıyorum sanırım aranızda en cücücünüz benimmm ablammmmmmmmmm benimmmmmm bee

ahahahahaha :))
Valla patron milleti bebe sevdasından anlamaz bi imzada senin kağıt havlulara çakmasın da

Ha aha ha ah aha çok haklısın bizim eski patron derdi ki adam (ne kadar acımasızca ama bi okadar da gerçek malesef aslında) eğer bir eleman hamile kaldı ise artık onu unutun derdi yok doğurdu doğurmadı süt izni diş izni bitmez derdi. Bi başladı mı öyyle gider derdi.

ahahahahaha :))
valla patron milleti bebe sevdasından anlamaz bi imzada senin kağıt havlulara çakmasın da

slm kızlar sanırım ben hamileyim iki test yaptım ikiside silik hemde farklı testler ayrıca bata 3 gün var gerçi sabah idrarıyla tekrar yapçam

5 gün sonra paşalar gibi pozitif sonuç alıp scan edip mail adresinize yolladığımda görürsün ablayı ha aha aha haa ha böyle itişip kakışmak dalaşmak laf sokup laf çıkarmak çok güzel kız kıza valla sırf eğlence olsun diye diyorum yoksa ben alınmam hiçbirşeye :)

slm kızlar sanırım ben hamileyim iki test yaptım ikiside silik hemde farklı testler ayrıca bata 3 gün var gerçi sabah idrarıyla tekrar yapçam

inanmıyorumm şuanda şokdayım ayy haadi inş... Ama bize hemen belirtilerini söyle nolurrrr!

Öyle valla, bazı firmalar bu konuda çok katı,
"Kadınız haklıyız doğurma hakkımızı söke söke alırız" naaaber patron amca

Yaşasınnnnnnnnnn, tebrikler canım

Yok yok bende beklemiycem batı matı varsa çıkıyo abicimmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…