Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Ayyy süper süper düşüncesi bile çok hoş :)

tabi ya sadece 75 dk, sabah feribotuyla kahvaltıya gelinip, akşamüstü kahveler içilip, akşam feribotuyla ida eve dönülür
insan gezenti olmayagörsün plan yapıldı hemen:KK60:

nilüferin neresi ben aslen bursalıyım atevler yıldırım market var onu yanı yarın bursadayım annecimmm seni çok özledimm

Ataevlere çok uzak sayılmam, annene gelirsen bana da uğrayabilirsin :KK9:
Özlüce' de oturuyorum canım, namı diğer ertuğrulkent..

eda arkadaşım sendeki ne sabır valla. bnm 10 günüm var gidip kan testi yaptırsammı diye düşünüyorum. git kan testi yaptır cnm hem bişi yoksada çaresne bakarsın hemen bidahaki aya hazırlıklara başlarsın.

ne kadr güzel ya birsürü kişimişiz aynı çivarda... naz, hatice,sub ben ve asena konuk misafir başka kim vardı buralarda...:KK4:
ay düşünsenize bide ikiz bebişler olurmuş anaaa 5 hatın 10 bebek bi arada sahilde yürüo:KK52:

Son düzenleme:
kızlar sohbetinize doyum olmuyo benim mesai bitti haftasonu gelemeye bilirim pazartesi görüşürüz ii akşamlar hepinize kendinize ii bakın çalışmalara ara vermeyin durmak yokk :)))

Bu ambiyansı hiç bozmak istemem ama,bir gerçek var kii yadsınamaz :KK9:

"Çenemde sivilce çıktı benim regl olucam sanırsam"
:KK47:

kızlar sohbetinize doyum olmuyo benim mesai bitti haftasonu gelemeye bilirim pazartesi görüşürüz ii akşamlar hepinize kendinize ii bakın çalışmalara ara vermeyin durmak yokk :)))

Görüşürüz canım, iyi tatiller
Haftasonu bende yokum artık Pazartesi lak laka devam:KK6:
Kendine iyi bak, By By

Bu ambiyansı hiç bozmak istemem ama,bir gerçek var kii yadsınamaz :KK9:

"Çenemde sivilce çıktı benim regl olucam sanırsam"
:KK47:

aynen benimde çıkmıştı canm ve bende aynı senin gibi düşündüm ama olmadım hamiş çıktım o yüzden sivilceye aldanma bekle ve gör :)

Bu kadar güzel hayalin üstüne bi sifara içtim geldim bi bardak soğuk su içmeyelim de allah korusun

Buarada dünkü gibi ama azcık daha kayganlaşan bir akıntım mevcut ilgilennelere duyurulur :) işiniz gücünüz yok benim akıntımın kıvamını merak edeceksiniz sanki . Neyse ben bilgi vereyim de yarın öbürgün (5 gün sonra) pozitif sonuç aldığımda yok efendim ben duymadııım ne olmuştu sende ne belirtiler olmuştu falan derseniz söylemem

Döllenme olmamış ise nornalde adete doğru kuruluk olurmuş ama ben vıcık vıcığım yaşasııınnnnnnnnnnnn :)

Kirpiklerime baktım aynada ama bişey anlamadım görünmüyor ki benim kirpikler düz mü karışık mı anlayım rimel sürüp baksam olur mu rimel dedim de geçen aydan beri makyaj yapmıyorum saldım iyice kendimi valla. Böyle

Buarada dünkü gibi ama azcık daha kayganlaşan bir akıntım mevcut ilgilennelere duyurulur :) işiniz gücünüz yok benim akıntımın kıvamını merak edeceksiniz sanki . Neyse ben bilgi vereyim de yarın öbürgün (5 gün sonra) pozitif sonuç aldığımda yok efendim ben duymadııım ne olmuştu sende ne belirtiler olmuştu falan derseniz söylemem

Ahahahaha:KK60::KK60::KK60:

Allah söyletti, yok tamam ya sen gebesin baq kipriklerin bile yapış yapış olmuş:KK1:

Şaka bi yana bu olay bana komik geldi doğru olacağını sanmıyorum ne alaka kirpikle ya:KK53:

X