Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

ayy kızlar bu gece rüyamda saçlarım uzamıştı ve çok güzeldi. herkesin gözü kalıodu saçlarımda. anlamına baktım çoçuk sahibi olmaya delalet edrmiş. ayyy çok mutlu oldum bunu okumak bile huzur kattı içime neşeme neşe. bu bir işaret olabilir bu mübarek günde demi?

ark bende bursa nilüferdeim bu ay hamile kalmak çokkkk istiorum 18de olmam lazım şimdilik birşey yok hayırlısı Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın

Hayırdır inşallah

bana küsmüşşşşş öğlen yemekkte yanıma gelmek istedi bende şaka yapıyor zannettim çok fazla ısrar etmedim küstü ve de tartıştık.. ya otton boktan sebeplere kavga ediyorum liseli gençler gibii

offfffffffffffffff hem hamile değilim hemde neden kesildi gelmiyor bu adetim ya,çıldırıcam doktoruma görünmem mi gerekir ki,bu duruma düşen yokmu kızlar,adetimde yanma olduğundan antibiyotik vermişti onun yan etkisimi acaba,hiç ağrım sızımda yok,dün vardı bugun yok Allahım aklımı kaybetmeden anne olabilicekmiyim

naz sen belirtilerini yazdıkça ben kesin hamile deilim oluyorum maşallah canım allah nasip eder inşallah....bendeki belirtiler uyku hali ve çabuk yorulma ama tembellik belirtileride olabılir

Döllenme olmamış ise nornalde adete doğru kuruluk olurmuş ama ben vıcık vıcığım yaşasııınnnnnnnnnnnn :)

tatlım inşallah hamişsindir. bnde aynı durumdayım aha altıma kaçırdım diom gidip bakıom bişi yok... hep devam eder inş. çatlıcam valla gidip test yaptırsammı biri bana engel olsun lütfen günüm gelene kadr test yaptırmıcam....

bende adet düzensizliği var şu ovülasyon günlerini bi tutturamıorum haftaya yumurta takibine başlıcam ilk hamile bu şekilde kalmıştım ama 3 aylıkken kalbi durdu meleğimin

akşam gönlünü alırsın canım

üzülme canım olur hamilelikte öyle şeyler bozma aranı sen ne de olsa bebeğinin babası :)

Bende bi ıslaklıkta yok valla öyle hatırı sayılır cinsten,
yok yok ben gidip test alıcam şimdi iş çıkışı, tek çizgiyi görüp alayım ağzımın payını yoksa iflah olmayacam

Ay kıyamam yine olur merak etme allah'în izni ile

bende adet düzensizliği var şu ovülasyon günlerini bi tutturamıorum haftaya yumurta takibine başlıcam ilk hamile bu şekilde kalmıştım ama 3 aylıkken kalbi durdu meleğimin

ayy kafayı yedi bnm sayfam cvplerım gitmiyor....
deneme deneme

Son düzenleme:

Canım yaa çok geçmiş olsun,
İnş en kısa zamanda yine olur bebişin, üzülme

Sağol cnaım inş sen de öyle hep altıma kaçırdım sanıyorum gidiyorum bişey yok. Bi de ayıptır söylemesi ben çok aşırı terliyorum yaaaa klimalı ofis ona ramen kolsuz bişey var üstümde ona da rağmen ter içindeyim bi de yine ayıp olacak ama madem herşeyi konuşuyoruz duş alıp gelmeme ramen ter kokuyorum gibi deodarant sıkıp geliyorum sanki bi işe yaramıyomuş gibi çok rahatsızım yerimden kalkıcam diye ödüm kopuyo içeriye imzaya falan giresim yok vallahi. Böyle değildi normalde. Başka benim gibi olan var mı şuanda hamilelikten şüphelenip te . Tamam hava sıcak ama taş mı taşıyorum ya da güneşin anlında mıyım ne bu böyle kokarca gibi oldum yaaa aman bebek olsun da isterse ofiste herkesin burnunun direği sızlasın banane dimi ama :) böyle siliniyorum falan aardada o kdar yani. Ama bi işe yaramıyor. Hani kokulu idrar falan derler ya bu terden de şüphelendim bak şimdi test yaptırma vallahi bak bi anlamı yok şimdi ya sabııır ya sabıırr çek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…