Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Yupiiiiiiiiiiii laylıri layliri lay liri lay loy layliri laylirilaylirilay lay

melek burayaaaaaaa yumruk havayaaaaaa meleeek buraya yumruk havaya oleeyyyyy oleyyyy oleyyyyy şak şak şak şak şak şak şak şak :KK9::KK9::KK9:

:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK74::KK74::KK74::KK74::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK9::KK9::KK9:
slm kızlar sanırım ben hamileyim iki test yaptım ikiside silik hemde farklı testler ayrıca bata 3 gün var gerçi sabah idrarıyla tekrar yapçam

Bu arada 5 dk içinde çıkıyorum ofisten,

Hepinize iyi haftasonları kızlar,

Öpüyorum, inş güzel haberlerle buluşuruz burda Pzt,

By By

inanmıyorumm şuanda şokdayım ayy haadi inş... Ama bize hemen belirtilerini söyle nolurrrr!

teşekkr canım ilişkiden 3 5 gün sonra süt kesigi gibi akıntı geldi 1 hafta boyunca bide sanki regli oldm olcm dedim aşırı agrım oldu ve sivilce çıktı yüzümde reglide çıkardı hep ve kesn yok dedm başka belirti yok canım

Yupiiiiiiiiiiii laylıri layliri lay liri lay loy layliri laylirilaylirilay lay

melek burayaaaaaaa yumruk havayaaaaaa meleeek buraya yumruk havaya oleeyyyyy oleyyyy oleyyyyy şak şak şak şak şak şak şak şak :KK9::KK9::KK9:

:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK74::KK74::KK74::KK74::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK9::KK9::KK9:

teşekkr şekerm ya darısı başınıza inş gerçi hala korku içindeym kan testini almadan ama hayırlısı artık

slm kızlar sanırım ben hamileyim iki test yaptım ikiside silik hemde farklı testler ayrıca bata 3 gün var gerçi sabah idrarıyla tekrar yapçam

tebrik ederim cnm 2 testtede çıktıysa doğrudur kesin allah yüzünü görmeyi nasip etsin inş

isimlerimizi silcez bu listeden allahın iznyle hani bebiş listesi varya o işte senin mesai bitmedimi

yok cnm yaaa 6 buçukta bitiyor.Ama çok fenayım belim karnım birbirine girdi...Gece regl olucam galiba...Birde yorgunluk varki sorma halbuki sabahtan beridir oturuyorum bişi yapmadım..

melek ççokkkk sevndim allah tamamına erdirsin inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsn...
naz bizdede var kesin ben diyom bak. ahanda yazdım buraya. hem hamile gibi davranmaya başladıkda:KK53:ayy çok heycanlı :KK52:

yok cnm yaaa 6 buçukta bitiyor.Ama çok fenayım belim karnım birbirine girdi...Gece regl olucam galiba...Birde yorgunluk varki sorma halbuki sabahtan beridir oturuyorum bişi yapmadım..
aaaaaaaaaaaaa aynı benm belirtilere benzyr benmde karnım belim hep agrıdı ya allahım yüzüne baksın inş ya fundacım sabah yaptıgında gir iki kelime yaz olurmu bitanem

Ay kııııııız demmeeeeeeee allah ağzından duysun inşallahhhhhhhh :)

melek ççokkkk sevndim allah tamamına erdirsin inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsn...
Naz bizdede var kesin ben diyom bak. Ahanda yazdım buraya. Hem hamile gibi davranmaya başladıkda:KK53:ayy çok heycanlı :KK52:

aaaaaaaaaaaaa aynı benm belirtilere benzyr benmde karnım belim hep agrıdı ya allahım yüzüne baksın inş ya fundacım sabah yaptıgında gir iki kelime yaz olurmu bitanem

Tabi cnm yazarım.Zaten yarında 1.e kadar işteyimm.....Mutlaka haber veririm..

naz bizdede var kesin ben diyom bak. ahanda yazdım buraya. hem hamile gibi davranmaya başladıkda:KK53:ayy çok heycanlı :KK52:

ayyyyyyy inş canım ya bu ay hamişler ayı olsn inş teşekkr tatlım

teşekkr canım ilişkiden 3 5 gün sonra süt kesigi gibi akıntı geldi 1 hafta boyunca bide sanki regli oldm olcm dedim aşırı agrım oldu ve sivilce çıktı yüzümde reglide çıkardı hep ve kesn yok dedm başka belirti yok canım

ama bu beliirtiler bende yok sade kasıklarıma arada sıra da ağrılar giriyor çok hafif yumurtalarım falan agrıyor geçiyor gögüslerim çok çok şişti regl dönemimden daha farklı bir şekilde damarlar çıktı ve afedersin gazım çok varrr???

X