Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

iyi akşamlar canım hoşgeldin yok bebek daha yok ağrılarımız sızılarımız var. bebek diyince deminden beri sorucam asenadan haber var mı diye
inşallah bu ağrılar hayra çıkar
valla bende merak ediorum hiçte gözükmüüooo taze hamişimizzzz

Yavaş yavaş yatmaya hazırlanıyorum öpüyorum hepinizi tatlı rüyalar hepinize

canım alllah kabul etsin bizede dua etseydinn kız :))
kızlar inanın duamı ettim.niyetimi ederkenn de;
allhım benim gibi olan hasretle bekleyen herse evlatlarını nasip eyle...bizi evlatsızlıkla sınama dedim...
umarım dualarımız kabul olurr...
bu arada kızlar..benim sag kasıgıma bir hafif sancı girdi.ara ara yokluyoo...ben cuma çatlatma iğnesi oldumm..
bu agrıda neyin nesi şimdii :KK43: bat a daha cok varr :KK43::nazar:

günaydın arkadaşlar hepinize sevgiler:KK16:

benden olumsuz haber arkadaşlar sabah ateş ölçtüm ve 2 gün içinde regl olacağımı anladım uzun süre ateş ölçtüğüm için biliyorum regl ateşimi:KK43:

sağlık olsun gelecek aya inşallah
canım herşeyin hayırlısı üzme kendini belkide hamişsindir du bakalım daha 15 ine varr:)
allahtan ümit kesilmesss

kızlar inanın duamı ettim.niyetimi ederkenn de;
allhım benim gibi olan hasretle bekleyen herse evlatlarını nasip eyle...bizi evlatsızlıkla sınama dedim...
umarım dualarımız kabul olurr...
bu arada kızlar..benim sag kasıgıma bir hafif sancı girdi.ara ara yokluyoo...ben cuma çatlatma iğnesi oldumm..
bu agrıda neyin nesi şimdii :KK43: bat a daha cok varr :KK43::nazar:
allah razı olsun canımm inşallah kabul olur
iğneden sonra ağrı olması normal çünkülümm çatlamış sanırım dimi hadiiii boş geçirme günlerinii değerlendir:)

canım senin ağrın nasıl oldu geçmişi çok dikkatli okuyamıyorum canım.misafir bekliyorum bu ara o yüzden işlerim çok.

tavanda su durdu ama kahverengi oldu akan yerler pissu geldi yani:KK43: koltukları biraz daha sileceğim odayı havalandırıyorum kötü bir koku var sanki:KK43: hala sinirliyim bu duruma neyse.reglimde gelecek galiba ağrılarım başladı gelse bir an önce.umudum yoktu ama yinede insan umutlnıyor galiba:KK43: 2.ayda böylece geçti.inşallah sizlerin sonuçlarıyla sevinmek nasip olur.

ağustos için banada dua edin lütfen.
canım çok çok geçmiş olsun yaşadıkların çok fecii yaa düşünüorumda ben çıldırıırım herhalde

ben de uyumaya gidiyorum kızlar. herkese iyi geceler. güzel sohbetler.

valla hepimizin aklı hamişlikte kafalar yerinde deil :)) doğaldır bu hallerimiz
neyse canım ben çıkıyorum oğluşumu yatırayım tatil olduğu için geç yatıo biraz:))
şimdi forumu kapatmaya çalışıo sırtını kaşıcakmışım :)) ilgi istio doğal olarak bi gidim bariiii :))
bayılıo sırtını kaşıtmaya :nazar::nazar::nazar:

X