Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

slm hoş geldin canım inş. tedavin poziitif sonuçlanır bizimle burada paylaşırsın güzel haberi

Benimkiler eçok kafa yorma :) okuyup anlamazsan falan senden kaynaklı değil üzülme :) bugün bayağa bi saçmaladım da :)

merhaba kızlarrr nasılsınız sayfaları okuyacağım diye gözüm döndü valla Maşallah döktürmüşsünüz yine canlar

Canım pardon yaaa gözümden kaçmış Hoşgeldin, nasılsın?

iyiyim canım saol da bizim batlar aynı ya senle ve nazla. ya siz belirtilerden bahsederken ben burda kendimi kontrol ediyorm yok anacım ben de belirti falan

Kızlar ben yemeğe gidiyorum, hadi görüşürüz
Bir buçuk gibi falan gelirim tahminen,
Fazla yazmayın sonra sayfaları gezmek zor oluyor dermişim

Benimkiler eçok kafa yorma :) okuyup anlamazsan falan senden kaynaklı değil üzülme :) bugün bayağa bi saçmaladım da :)

yok canım benim hepiniz süpersiniz valla. içinizden geleni döktürmüşsünüz daha ne olsun. tü tü tü hepinize aman nazar değmesin

iyiyim canım saol da bizim batlar aynı ya senle ve nazla. ya siz belirtilerden bahsederken ben burda kendimi kontrol ediyorm yok anacım ben de belirti falan

Evet canım naz sen ben ve daha 2-3 kişi daha var şimdi isim seçemedim ama çok kişi var battaşızzzz...
Son günlerrr artık hummalı bekleyiş inş güzel sona erer,
Belirtilere gelince artık dinlemiyorum vücudumu, çünkü herşeyi yorar oldum o da beni yordu

merhaba dedim niye kimse beni duymuyooooorrrrrrrr :84: :84: :84: :84: :84: :84: :84: :84:
hoşgeldin canım..

aramıza hoşgeldin neh..nasılsın?kendinden bahset bize..

bu arada rainbow..onu hiç duymamıştım..demek yumurtlama gününde 1 kereyle hamile kalınır haa?

canım öncelikle hoşgeldin sanırım aşılama yaptırmışsın. hayırlısı olsun bakalım. benm bu konuda pek bir bilgim yok ama arkadaşlarden bilenler vardır sen sorularını yaz cevaplar birileri mutlaka.

Hay çok yaşa allah razılar olsun. Dün akşam içimden geçiyordu kendim bilesem eklicem de dedim ki raınbowa ya da tale söylesem mi ama defol git burdan falan der kovalarlar varolanı yetiştiremiyorlar. Ha aha aha aha ha ah ay bu kadar olur kalbimiz birmiş. Ozaman şöyle yapalım hepimiz özel mesaj etma yetkimiz yok ya ordan atalım dicektim o olmaz ozaman uzun bir hikayenin içinde değil de sadece mesela şöyle yazalım ki kolay görün

naz çocuk yok doğal deneme 2

kız bi de doğal yolla mı ilaçla mı yazsak ya :) ha ah aha aha aha

kızlar kaç çocuğunuz olduğunu ve kaçıncı denemeniz olduğunuda ekleyelimmi

Kız bizim belirtilerden nolucak hep aynı şeyler işte buram aktı buram koktu :)

iyiyim canım saol da bizim batlar aynı ya senle ve nazla. Ya siz belirtilerden bahsederken ben burda kendimi kontrol ediyorm yok anacım ben de belirti falan

hoşgeldin canım..

aramıza hoşgeldin neh..nasılsın?kendinden bahset bize..

bu arada rainbow..onu hiç duymamıştım..demek yumurtlama gününde 1 kereyle hamile kalınır haa?

hoşbukduk canım saol :) listenin yanına bir şeyler ekleyelim mi yazmışsın ya. kaçıncı deneme olduğunu eklersen ben 1 yıldır uğraşıyorum bebek için ve hiç çocuğumyok canım :84:

ben formu kullanmayımı bilmiyorum

canım bizim yazdıklarıma cevap vermek istiyorsan alıntı ile cevaplandır kısmına tıkla ordan yaz mesajını, kendin birşeyler yazabiliyorsun zaten.

aferdersiniz alttamı üsttemi onu da yazalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…