Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

yaa cnm nsl sıkıldı bugun yapıcak hcbrsey yok daha yenı kalktım yne yatmak ıstyrm bıde sabah ruyamda yne bebek gordum bu sferkı yne benmı dgldı ve erkek bebektı ama cok guzeldı kaşı gozu okka gıbıydı bı sevdımkı anlatamam ahhh ıcım gıttı yne yaa gercekmıs gıbı hıssedyr ınsan valla psıkolojım bozuldu benım hergece ınsan bebeklerle ugrasırmı ya bı kere kendımı goreyım belkı dogrya cıkar ahhh ne cok hamıle var etrafımda nasıl bunalıyrm bıde ruyalar eklenınce sınırlerım bozuluyr artk :KK69::KK69::KK69:

öldürdün beni gülmekten yaaaav çok tatlısın :) ha aha ha aha aha aha aha aha aha aha ah:) kaç yapışta falan :)

3 denem biri yastıklı biri yastıksız falan ha ha aha aha aha ha ah:) herkesin seceresi çıksın diyorum ben bi bakışta nalayalım ne yaptı ne etti :)

ayy gülmekten kırıldım yaa...saat kaçta, yatak yerden kaç santim yüksekte ,üzerinde ne vardı falan:KK1::KK1::KK1:

Canım ben anlamadım bir kereyle falan ne demek yumurtlama gününde

hoşgeldin canım..

Aramıza hoşgeldin neh..nasılsın?kendinden bahset bize..

Bu arada rainbow..onu hiç duymamıştım..demek yumurtlama gününde 1 kereyle hamile kalınır haa?

3 denem biri yastıklı biri yastıksız falan ha ha aha aha aha ha ah:) herkesin seceresi çıksın diyorum ben bi bakışta nalayalım ne yaptı ne etti :)

ya kizlar foruma yeni girdim,simdi okudum yazdiklarinizi geberdim burda gulmekten,cok hossunuz yaaa:))
hmmm eglenceliymis burasii bende takiliyimmm

slm ben yeni üye oldum formu kullanmayı bilmiyorum ama yazdıklarınızı uzun zamandır takip ediyorum bende sşılsms ysptırdım sonucu bekliyorum 5 gün oldu kimseye soramadıgım anlatamadım şeyleri paylaşmak bana ii gelecegini sanıyorum
canım inşallah hayırlı pozitif sonucu alırsın belirtiler var mı.aramıza hoşgeldin bu arada.

kizlarr bende geldim,meraba hepinize

benim bat 28 temmuz ikinci cocugum olucak insallah,1 sene once hamileydim ama dustu bebegim yaklasik bir senedir deniyorus olmuyo :2:

eger daha ayrintili seyler ogrenmek isterseniz sorabilirsiniz :KK1:

walla doğrumu anladım bilmiyorumRAİNBOWanlatsın..
özel msjımada cevap vermedin ne oldu:KK5:
canım komşumla konuşuyordum da:)
evet tek 1 ilişki yeterli hamile kalmak için ama doğru zman önemli.yumurtlamadan 2 gün önceki ilişki ilede hamile kalmak mümkün.çünkü spermler rahimde 48 saatten çok yaşıyor.yumurta ise 12 saat kadar..

benim bat 28 temmuz ikinci cocugum olucak insallah,1 sene once hamileydim ama dustu bebegim yaklasik bir senedir deniyorus olmuyo :2:

peki ilaç falan kullanıyor musun canım?

Merhaba arkadaşlar bende topiğinizi ara ara takip ediyordum.Bizimde bu ay 3.denememizdi.Sabah test yaptım adete 2 gün var.Ve ikinci çizgi önce silik belirdi sonra biraz belirginleşti.Sanırım hamileyim.Artık adet tarihini bekleyeceğim.Çok güzel bir duygu Allah bekleyen herkese kısa zamanda nasip etsin.Bende bu ay hamile kalmak istiyordum iyi denk geldi.

hoşgeldin senide listeye ekleyim canım..hoşsohbetler..:KK19:

Merhaba arkadaşlar bende topiğinizi ara ara takip ediyordum.Bizimde bu ay 3.denememizdi.Sabah test yaptım adete 2 gün var.Ve ikinci çizgi önce silik belirdi sonra biraz belirginleşti.Sanırım hamileyim.Artık adet tarihini bekleyeceğim.Çok güzel bir duygu Allah bekleyen herkese kısa zamanda nasip etsin.Bende bu ay hamile kalmak istiyordum iyi denk geldi.
harikaaaaaaaa
tebrik ediyorum canım.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:darısı buradaki tüm dostlara.

slm kızlar bende temmuzda hamile kalmak istiyorummm iğne vuruldum bugun çatlama günümmmm dua edin olsun inş ya evvel okurmusunuz benim içnnnn bende 5 yıldırrr ama tedaviye yeni başladım sayılır eşimde varikösel vardı

Son düzenleme:
X