Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

hb talcım bende gelen gıden yok daha sarıya dondu kahveler sankı noluyr bana anlmadm adet olsam boyle olmam ben nerdeyse cocuk bezıyle dolasırım sankı belimle ayagımda agryr adet olcamısım gıbı kafam ıyıce karıstı ya belırtı arayıp gezıyrm:KK1::KK1::KK1:

talcim bua arada sanada cok gecmıs olsun cnm

sağol canım teşekkürler..şuan iiyyim..:KK54:bebeklerim sanırsam sende kimyasal gebelik yaşadın ve atıyosun..
seni üzmek istemem ama aynı bende senin tarif ettiklerini harfiyen yaşamıştım..önce kahverengi sonra sarı pembe renkten renge dönen bi akıntı şiddetli bel ve bacak ağrısı falan..sonuç atmışım..:KK43:
eğer öyle bişey olduysada diğer ay hamile kalma şansın yükseliyomuş..

yinede allah gönlündekini versin canm..

nasıl anlamadım nezman yani?
canım yumurtlama zamanın haricinde hamile olmana imkan yok.bazı insnaların yumurtaları bazen geç çatlıyor ve geç döllenme oluyor o zamanda kişi diyorki adetime atıyorum 3 gün vardı hamile kaldım.Düzenli yumurtlayan insnada bu mümkün olmuyor.

sen şimdi yumurtladığın zamanı bilirsen sonraki 1/2 günde çalışma ondan sonra bebek için çalışmaya gerek yok.yumurta çatlamışsa sonrasında hamile kalma şansı sıfır.

ama tabi dediğim gibi yumurtanın çatladığından emin değilsen regl zamanına kadar devam.Ben uzun bir süre neredeyse 2 yıla yakın ateş ölçtüm o yüzden yumurtlayıp yumurtlamadığımı ateşle anlıyorum.Geçi anlıyorumda ne oldu hala gelişme yok:KK43:

Son düzenleme:
:KK23:

:90::90::90:
Yok sanmıyorum tek sebep bunlar olsun, analık duyguların kabarmış senin onun etkisi çok:KK76:
Bende hep eşime ilk, evvet hamileyim dediğim anı istiyorum,
Sonra bakıyorum hamile kalmak için süper bir zaman, şimdi kalsan yazı rahat geçiricen ilk aylar olduğu için,
Ee sonra nisan-mayıs gibi doğursan 3-4 ayda toplanır diğer yazada bomba gibi girebilirsin bende bunları düşünüyorum.
Hem çevremde çok hamile var e buna da özeniyorum
:KK52:

cnm bazı şeyler bizim planlamamızla olmuyo heleki çocuk asla bende öle düşünüyodum bu ay kalsam şu ayda doğururum diye ama olmadı bi türlü 9 senedir uğraşıyorum olsun diye ALLAHın işine karışılmaz o ne zaman istese olacak yada hiç olmayacak hakkımızda hayırlısını versin

ateş yumurtaların bol olduğuna işaret..adete 2 3 gün kalana kadar durmak yok..nezamanki ateş düştü bilki ondan sonraki birleşmeler kesinlikle işe yaramaz..
diyelimki adete 1 hafta kala yumurtan döllendi ozamanda üstüne adet görürsün..diğer ay adet olmazsın dr a gidersin galiba hamileyim dersin dr sana evet 2 aylık der sende bayılırsın oracıkta..

nasıl senaryo:KK9::KK9::KK9:

Süpersin vallahi şu topikten sonra anne olamasakta bi senarist, bi yapımcı olabiliriz diye düşünüyorum :KK62:

O zaman durmak yok yola devam diyoruz şu lafa da tilt olurdum şidmi hergün ağzımda maşallah
:KK53:

merhaba dedim niye kimse beni duymuyooooorrrrrrrr :84: :84: :84: :84: :84: :84: :84: :84:

Yine tabi allah bilecek ama ben de malesef üzülerek tale katılıyorum bu konuda sanki geçen ay yaşamış biri olarak hımmmm bir sonraki ayın şanslı olup olmadığını da bu ay bizden görürsün canım hayırlısı olsun .

sağol canım teşekkürler..şuan iiyyim..:KK54:bebeklerim sanırsam sende kimyasal gebelik yaşadın ve atıyosun..
Seni üzmek istemem ama aynı bende senin tarif ettiklerini harfiyen yaşamıştım..önce kahverengi sonra sarı pembe renkten renge dönen bi akıntı şiddetli bel ve bacak ağrısı falan..sonuç atmışım..:KK43:
Eğer öyle bişey olduysada diğer ay hamile kalma şansın yükseliyomuş..

Yinede allah gönlündekini versin canm..

seni üzmek istemem ama aynı bende senin tarif ettiklerini harfiyen yaşamıştım..önce kahverengi sonra sarı pembe renkten renge dönen bi akıntı şiddetli bel ve bacak ağrısı falan..sonuç atmışım..:KK43:
eğer öyle bişey olduysada diğer ay hamile kalma şansın yükseliyomuş..

yinede allah gönlündekini versin canm..

ben zaten bır kere daha yasamıstım bunu ya zaten ollucak gozuyle nakamıyrm ımkansızı ısteek gıbı olur aama boyle olunca umutlanıyrsn sonra fıss dye sonuyrsun gdıp bı test yaptrsamda ona gore doktora gtsem valla beklemeye tahammulum kalmadı sıkıldım cokk

canım yumurtlama zamanın haricinde hamile olmana imkan yok.bazı insnaların yumurtaları bazen geç çatlıyor ve geç döllenme oluyor o zamanda kişi diyorki adetime atıyorum 3 gün vardı hamile kaldım.Düzenli yumurtlayan insnada bu mümkün olmuyor.

sen şimdi yumurtladığın zamanı bilirsen sonraki 1/2 günde çalışma ondan sonra bebek için çalışmaya gerek yok.yumurta çatlamışsa sonrasında hamile kalma şansı sıfır.

ama tabi dediğim gibi yumurtanın çatladığından emin değilsen regl zamanına kadar devam.Ben uzun bir süre neredeyse 2 yıla yakın ateş ölçtüm o yüzden yumurtlayıp yumurtlamadığımı ateşle anlıyorum.Geçi anlıyorumda ne oldu hala gelişme yok:KK43:

Yaaa ben daha yumurtladığımı anlayamıyorum bunu anlamanın en kolay yolu nedir allaşkına,
Çatlama nasıl oluyor bide o ne zaman oluyor belirtileri neler, yaa biraz anlatın bana kızlar:
2:

kızlar kaç çocuğunuz olduğunu ve kaçıncı denemeniz olduğunuda ekleyelimmi

ησ|вαт |ηι¢к |∂υяυм |çocuksayısı|deneme
1|30haziran |asena_60 |:nazar::nazar::emir_bebek:BeBişimiz GeliYor:emir_bebek::nazar::nazar:
2|10temmuz |shm |bekliyoruz
3|10temmuz |asl22 |bekliyoruz
4|13temmuz |hakem |bekliyoruz
5|13temmuz |mvkrnlk |bekliyoruz
6|13temmuz |bebeklerim |bekliyoruz
7|13temmuz |rose_minel |bekliyoruz
8|15temmuz |rengarenk34 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
9|15temmuz |toobe |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
10|15temmuz |özlemvetatlıcadı|bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
11|16temmuz |baharkacan |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
12|16temmuz |gida_pinar |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
13|17temmuz |sub |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
14|18temmuz |suenes |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
15|18temmuz |aysen_k |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
16|19temmuz |funda30 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
17|19temmuz |htcg01 |bekliyoruz (çalışmalara devam:127:)
18|20temmuz |cagnur |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
19|20temmuz |naz75 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
20|20temmuz |melek63 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
21|20temmuz |revolver |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
22|20temmuz |yokh |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
23|20temmuz |zozdemir |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
24|21temmuz |mathelda |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
25|21temmuz |telli_turna |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
26|22temmuz |ulten33 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
27|22temmuz |berceste |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
28|23temmuz |greenmoon |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
29|24temmuz |zuzu38 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
30|24temmuz |41zeynep |beliyoruz(çalışmalara devam:127:)
31|25temmuz |lugesma |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
32|25temmuz |nurun |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
33|25temmuz |padilla |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
34|25temmuz |gulgun45 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
35|26temmuz |eylulgulu |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
36|26temmuz |tal |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)|1 |2
37|27temmuz |tombistombis |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
38|27temmuz |psci |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
39|27temmuz |seval_koray |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
40|28temmuz |kristalbebeK |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
41|28temmuz |kk_bayansu |bekliyoruz[çalışmalara devam:127:)
42|29temmuz |cimy87 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
43|29temmuz |polanegri |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
44|29temmuz |ozlemcr |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
45|29temmuz |_HaNDaN_ |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
46|29temmuz |CandaS |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
47|30temmuz |haticecan |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
48|31temmuz |ferdat85 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)

Laf yetiştirmekten yazmadım mı ben allah allah nasıl da atladım herkese laf atarım ben yoksa kusura bakma hoşgeldin canım

:)) hoşbulduk canım hoşbulduk :)) ya bizim batlarımız aynı. ben de hiç bir belirti yok bebişte mi yok ne :26:

canım benim o kadar yoğunki mesajlar atlanıyor.merhabaaaaaaaaaaa:KK16::KK16:

hoşbulduk canım benim. nasılsınız yatıştı mı sinirin. adetini mi beklemeye başladın sen? belirtiler başladı mı canım?

Yine tabi allah bilecek ama ben de malesef üzülerek tale katılıyorum bu konuda sanki geçen ay yaşamış biri olarak hımmmm bir sonraki ayın şanslı olup olmadığını da bu ay bizden görürsün canım hayırlısı olsun .

bıdakı ay zaten bnm ıcın zor cunku bu ay adet olur olmaz ıyı bır dktr bulup gıdıcem ve son kalan 3.asılamayı denycem tabı ramazanda gırıyr ama bakkalımartk en azındn baska bır dktrdan yorum alms olurum bakıcaz artk bu ardada inş sizden guzel hbrler alırız:KK74::KK74::KK74:

slm ben yeni üye oldum formu kullanmayı bilmiyorum ama yazdıklarınızı uzun zamandır takip ediyorum bende sşılsms ysptırdım sonucu bekliyorum 5 gün oldu kimseye soramadıgım anlatamadım şeyleri paylaşmak bana ii gelecegini sanıyorum

X