Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

ayyy ne güzel :) çok sevindim senin adına valla. e hayırlı olsun şimdiden

merhaba cnm inş. testin doğrudur az kalmak regl gününe böle önceden test yapan arkadaşlar var sonuç değişmiyo genelde seninkide değişmez inş.

zeynepcim sen 9 yıldır istiyormuşun görünce şaşırdım. allah en kısa zamanda bebişini verir sana inşallah canım. çok özel değilse doktor ne diyor bu konuda sorun neymiş?

doktorlara kalsa olacak diyolar benim tek tüpüm kapalı sadece görünürde başka problemim yok aminn hepimize verir en kısa zamanda hayırlısıyla cnm

hayırlısı olsun inşallah canım. ne kadar okunması gerekiyor söyle ben de okuyum bi kısmını canım Rabbim yardımcın olsun inşallah.

doktorlara kalsa olacak diyolar benim tek tüpüm kapalı sadece görünürde başka problemim yok aminn hepimize verir en kısa zamanda hayırlısıyla cnm
tez vakitte nasip etsin mevlam.peki tüp tedavisi düşünmezmisin canım.yani zaman uzun olduğu için söyledim.peki kaç yaşındasın.

inşallah en kısa zamanda verir Rabbim hayırlı bir evlat sana.

hoşgeldin abcdm..canım tebrik ederim..hayırlı olsun inş...
senide listemize ekledim..bizi kesin sonuçtan haberdar et canım..

benim kizim tek ilişki hemde adetten hemen sonraki gün tek ilişkiyle oldu ki aylardir uğraşmayla olammişti
ohhh hele şükür bir hamile daha geldiii hadi hayirli olsun darisi da diğer arkadaşlarin sonra da benim başima

mesaj okumaktan ve yazmaktan listeden falan yoruldum..ben biraz ev işlerine bakayım gelirim canlarımm öptümm

benim kizim tek ilişki hemde adetten hemen sonraki gün tek ilişkiyle oldu ki aylardir uğraşmayla olammişti

aaa aa nasıl yaaa benim bildiğim çocuk yumurtlama döneminde olur o da adetten 14 gün geriye sayarak gesaplanır yani kafam karıştı benim:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…