Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Yaa bişey sorucam kızlar, bizim şimdi bat'a 8 gün fln varya, bugünlerdeki çalışmalar artık bi işe yaramazmı ki?

ahahahahahaha

Ne kaygılara düştük rabbim gör bizi,
Allah korusun canım ya bişiiicik olmaz

Böyle saçmasapan şeyler aklımda hep mesela burdaki imdi izinde olan en yakın arkadaşım kadın işyerineki geçen ay benimle çok ilgilenmişti sağı solu aradı hastane falan benle üzüldü benle sevindi kızını aradı ikidebir yeni doğum yaptığı için bilir diye en ufak şeyi bile sordu benim için falan ya şimdi o izinde onun izin dönüşüne bir sürpriz yapayım (saçmalığa bak ) bi de çok çekti beni elim boş olmasın mahçup olmayım falan diye bu ay çok isityorum. Zaten allah benim bu saçma davranışlarımı yukardan izliyordur cezai ehliyetim olmadığı için pek bebek falan vermez bana. Bir de dedim ya canım hiç annemlerin ya da kayınvalidemin yazlığına gitmek istemiyor bu sene. Kalabalık çekemem ablam yeğenim falan da bekliyorlar yazık annem falan kıyamıyorum ama hiç istemiyorum tatil falan. Eşim de istemiyor. şimdi müsait olup gitmemek ayıp olur diye hamileyim yolcukuğa çıkıp risk almak istemiyorum dicem.

Ben buakdar saçma sebepleriden dolayı bebek istiyor olamam dimi bunlar ekstradan düşündüğüm şeyler herhalde :)

en sonunda yaza yaza konuşa konuşa kafayı sıyırdım bak :)

Yaa bişey sorucam kızlar, bizim şimdi bat'a 8 gün fln varya, bugünlerdeki çalışmalar artık bi işe yaramazmı ki?

ateş yumurtaların bol olduğuna işaret..adete 2 3 gün kalana kadar durmak yok..nezamanki ateş düştü bilki ondan sonraki birleşmeler kesinlikle işe yaramaz..
diyelimki adete 1 hafta kala yumurtan döllendi ozamanda üstüne adet görürsün..diğer ay adet olmazsın dr a gidersin galiba hamileyim dersin dr sana evet 2 aylık der sende bayılırsın oracıkta..

nasıl senaryo

kızlar bende uykuda başladı yaaa piskolojik olabilir mi?

yumurtlama gününden kesin eminsen dr.takibi-ateş yada ovulasyon testi.2 gün sonrasıda çalışma sonrasında 10 gün dahi olsa hiç gerek yok çalışmaya.tabi isteyen çalışır

hb talcım bende gelen gıden yok daha sarıya dondu kahveler sankı noluyr bana anlmadm adet olsam boyle olmam ben nerdeyse cocuk bezıyle dolasırım sankı belimle ayagımda agryr adet olcamısım gıbı kafam ıyıce karıstı ya belırtı arayıp gezıyrm

merhaba kızlarrr nasılsınız sayfaları okuyacağım diye gözüm döndü valla maşallah döktürmüşsünüz yine canlar

Yaaaa benim senaryom daha güzel daha önce de yazmıştım ya böyle normal işe gidip geliyorsun hiçbişey yok birden gözün kararıyor düşüyorsun hafifçe falan önemli birşey yok ama arkadaşlar evham yapıp eşini falan arıyorlar eşin geliyor neme laazım diye bi doktora götürüyo ama böyle snein doktorun bile değil alakasız bi hastanenin daha önce hiç tnaımadığın doktoru muayne ediyor. Içeri gidip eşine diyor ki merak edecek birşey yok anne de bebek te çok çok iyi.

Ayyyyy şöyle bir senaryonun içinde olmak için nelerimi vermemmmmm armut piş ağzıma düş.

o dediğin türk filmlerinde oluyor nazcim hele de eşinle bu kadar bebek beklerken bayilmaya firsat kalmadan daha düşerken sen bağirirdin herhalde HAMİLEYİMMMM OLEYYYY diye

:90::90::90:
Yok sanmıyorum tek sebep bunlar olsun, analık duyguların kabarmış senin onun etkisi çok
Bende hep eşime ilk, evvet hamileyim dediğim anı istiyorum,
Sonra bakıyorum hamile kalmak için süper bir zaman, şimdi kalsan yazı rahat geçiricen ilk aylar olduğu için,
Ee sonra nisan-mayıs gibi doğursan 3-4 ayda toplanır diğer yazada bomba gibi girebilirsin bende bunları düşünüyorum.
Hem çevremde çok hamile var e buna da özeniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…