Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

herkeze iyi geceler öpüyorum rüyalarınızda hamiş olduğumuzu görmek dileği ile:KK52:ve gerçekleşmesi dileği ile tatlı rüyalar

canım bi senle ikimiz kaldık millet çalışmaya gitti :) biz tembel oturuyoruz hadi bizde gidelimm :))
öptüm seni iyi gecelerr iyi yumurtlamalarrr cümletennnn :)):emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kristal beybi sen tedavi oluyor musun yoksa doğal yollardan mı hamile kalmaya çalışıyorsun?

iyi geceler canımmm inşallah hamişliğin gerçekleşirr..

yaww ben isim siism iyi geceler dedikçe millet çoğalıyor :)))))
hepinize toplucaa iyi gecelerrrrrrrr
öpüldünüzzzzz kokuluu kokuluu:KK70::KK70::KK70::KK70:

kristal beybi sen tedavi oluyor musun yoksa doğal yollardan mı hamile kalmaya çalışıyorsun?
canım benim 5 yaşında bir oğlum var 2 senedir korunmuyoruz ama bebiş olmuyor 3. klomen denemesindeyiz:) anlıyacağın bakalım bende bekliorum sizler gibiii

bende 2senedir korunmuyorum ama hiç birşey yok :s inşallah 2.sinide kucağına alırsın tez zamanda

amann yolda yimirtalarınıı sarsmaaa dikkat et düşmesinlerr allah korusun :)))
benim düldül iyidir sarsmaz hem biraz temiz hava alsinda catlamasina iyi gelir heeeeee
ama merak etme yimirtam sabah atesimi ölctüm hala catlamamis ayyyyyyyy ne sevindim ne sevindim gecenin 3 une kadar bende takildim bilardo oynadim dün kayip calisilmayan gün olsada yimirtam yerinde bakalim bugun dr. teyzesi bir baksin ne diyecek ayrintilar ögleden sonra günaydin ciciskom

bundan sonra yıkanmayım diyorum ıslak mendille silinicem :) korkutma beni yav :)
yok bir tanem benim pek bilgim olmaz bilirsin ben ne yaziyorsam bilki tek hücreli amip kadin dogumculardan ögreniyomdur dua et nazo yimirtalarim büyümüs olsun tek yimirta elimde allah beni gezdirmesin günaydin fistikkkkkkkkkk

sağol canım inşallah tutar 3. klomen denememmm doktorum bu aydan pek ümitli deildi yarın ne dicek bakalımmm hayırlısıı
benimde bu gun kontrolum var benimde malesef 3. clomenli ayim bende ümitsiz vakayim ama kendimi gaza getirmeye calisiyom aksam yumurtalarimizi yaristiralim

herkese iyi geceler arkadaşlar yarına güzel haberler almak dileğiyle.:KK16:
günün ilk güzel haberi yumurtamam catlamamis yerinde aycacim günaydin askitom

KIZLAR TOPLUCA BIR DA GÜNAYDIN

Herkese günaydınlar :) :KK64::KK64::KK64:

Hepinizin iyi haberlerini bekliyorum

yumurta bekleyenlere hayırlı kocaman yumurtalar
çalışmak için yumurta çatlatanlara hayırlı işler
çalışma yapanlara başarılar bol şanslar
hamile olan arkadaşımıza bol dinlenmeler (allah kazadan beladan saklasın)
doktora gidecek arkadaşlarımızdan iy haberler
benim gibi beklemede olanlara da sabırlar

diliyorum.

Herşey gönlünüzce olsun :KK74::KK74::KK74:

Buarada dün gece bir taraftan tv seyredip bir taraftan da yazdığım için kaçırmış olabilirim yeni arkadaşlarımıza da hoşgeldiniz diyorum. :21:

benim düldül iyidir sarsmaz hem biraz temiz hava alsinda catlamasina iyi gelir heeeeee
ama merak etme yimirtam sabah atesimi ölctüm hala catlamamis ayyyyyyyy ne sevindim ne sevindim gecenin 3 une kadar bende takildim bilardo oynadim dün kayip calisilmayan gün olsada yimirtam yerinde bakalim bugun dr. teyzesi bir baksin ne diyecek ayrintilar ögleden sonra günaydin ciciskom

amann ne güzel yapmışsın bebiş olmadan eğlen dur bakalım inşallah temiz hava çok iyi gelmiştir bugunn kocaman olmuşturr ve çatlamıştır:)) sanada günaydin bebişimmm

Herkese günaydınlar :) :KK64::KK64::KK64:

Hepinizin iyi haberlerini bekliyorum

yumurta bekleyenlere hayırlı kocaman yumurtalar
çalışmak için yumurta çatlatanlara hayırlı işler
çalışma yapanlara başarılar bol şanslar
hamile olan arkadaşımıza bol dinlenmeler (allah kazadan beladan saklasın)
doktora gidecek arkadaşlarımızdan iy haberler
benim gibi beklemede olanlara da sabırlar

diliyorum.

Herşey gönlünüzce olsun :KK74::KK74::KK74:

sanada günaydın canişkomm sabahh sabahh ne güzel şeyler yazmışsın valla bende kocaman AMİNNNNN diyeyimm :))

Buarada dün gece bir taraftan tv seyredip bir taraftan da yazdığım için kaçırmış olabilirim yeni arkadaşlarımıza da hoşgeldiniz diyorum. :21:

günaydınnnnnnnnnnnnnnn! nasılsınız kızlar! size bir iyi birde kötü haberim var.. öncelikle iyi haberi söyleyim bir kaç gündür gösümde hiç olmayan bişi vardı mavi damarr dün baya baya belliydi hatta arkadaşıma gösterdim şok oldu kabarmıştı birde.. kötü haberim ise bu sabah saat 06:30 itibariyle yataktan kalktım yina baktım biraz gitmişti bu ne biçim şey böyle anlamadım ben :KK37::KK37: ama olsun herşeye rağmen pozitifim :KK33::KK33::KK33:

günaydınnnnnnnnnnnnnnn! nasılsınız kızlar! size bir iyi birde kötü haberim var.. öncelikle iyi haberi söyleyim bir kaç gündür gösümde hiç olmayan bişi vardı mavi damarr dün baya baya belliydi hatta arkadaşıma gösterdim şok oldu kabarmıştı birde.. kötü haberim ise bu sabah saat 06:30 itibariyle yataktan kalktım yina baktım biraz gitmişti bu ne biçim şey böyle anlamadım ben :KK37::KK37: ama olsun herşeye rağmen pozitifim :KK33::KK33::KK33:
canım günaydınnn belkide iyi bişi deildir kaybolması iyi olmuş bence neden üzülüosun ki

X