Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

aman bugün bi arkadaşım geldi..çocuk olsun diye sıcak suya oturdum.meğer hamileymişim düştü dedi..sizede tavsiye etmem...
yürüyemiyorum aaa:KK52:

kısss hamişşş olmayasınnn kaç gün kaldıı batınaaa

valla bizde eskilerin yalancısıyız :)) eskiler böyle anlıolarmış yaptıklarına göre vardır bildikleri inşallahhh hamişsindirrr....

inşallah canım sizin bat ne zaman benim 17 temmuz az kaldı hiç gebelik belirti yok ama belki bir mucize olurda hamiş olurum ben zaten bu topiğn uğuruna inanıyorum inşallah daha çok hamişler olacak

biz yarin tam gün santiyeedeyiz 3. yimirtlama günü sarkimi acikliyorum bayira karsi yatir beni tirmala beni kasi beniiiiiii

inşallah canım sizin bat ne zaman benim 17 temmuz az kaldı hiç gebelik belirti yok ama belki bir mucize olurda hamiş olurum ben zaten bu topiğn uğuruna inanıyorum inşallah daha çok hamişler olacak

inşallah canım yaaa dediğin gibi olur..
benim bat 28 temmuz ama umud sıfırr gerçi allahtan umut kesilmess heran herşey olabilirrr:) beklioruz yani sabırsızlıkla

Benim bir arkadaşım var pko yüzünden aynı şeyleri yaşadı seninle bir yıl boyunca bekledi tam tüp bebek dedikleri ay tatldeykan hamile kaldı. 14 aylık kızı var çok tatlı.

ayyy cnım bnm agzın bal yesın ben hep olmuycak gozuyle bakıyrdum ama hamıle kalanlar varmıs hem bu ay hıc kafama takmamıstım belkıde olmustr valla yarınıda bı atlatayım hayrlısıyla umutlanıcam gercekten uyuyamam sımdı ben bu gece sabah hastalanıcam dye korku oluyr ıcımde valla :KK30::KK30:

vayy hemşerim çokmuş burda aslen bursalıyım m.kemalpaşa ist yaşıyorum ayda 2 3 sefer gelirim ailem orda ataevlerde

sana kurdum tabi inşallah hayırlı haberlerini alırız neden olmasın

aminnnnnnn! ümitlenmek istemiyorum ama bu belirtiler ilkkez oluyo ayrıca ümitten çok moral bozukluğu var çünkü adet olacakmışım gibi her anım :KK43:

kullandım klomen+ovitrelle

bendede aynıları oluyordu önceki 2 denememde yani doktorun demesi klomenle falan yumurtayı canlandırdık büyüttük ağrı sızı ondan bişey deil demişti ovitrelledan sonra çatladımı

valla benim kocada nargileye gittii beni götürmedii :KK43:((( 2-3 gün sonra götürcekmişşşşş
cift elma dene sekersiz türk kahvesiyle

bu aradaaa yumurtanın teyzesi sabırsızlıkla beklio:)))
bugün bende doktora gidicektim yarına erteledim yarın bende gidicem bi bakalımmmm hayırlısıı
gecmis olsun acile git istersen belkide bilmiyorsundur hamissindir

aman bugün bi arkadaşım geldi..çocuk olsun diye sıcak suya oturdum.meğer hamileymişim düştü dedi..sizede tavsiye etmem...
yürüyemiyorum aaa:KK52:
onu bana dr. um söylemisti sicak dus alamak bile yumurta kalitesini düsürüyormus hatta daha iyisi dusta belden asagiyi bir sicak bir soguk suyla soklamak gerekiyormus kan dolasimi hizlaninca yimirtalara iyi geliyormus

X