Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Bizim senle batlarımız hemen hemen aynı ben de işte 20-21 gibi adet beklemiyorum :) eşim 300 gün saonra adet olacaksın sen bak gör hiç sayma diyor :) ha ha aha inşallah hepimiz

günaydınnnnnnnnnnnnnnn! Nasılsınız kızlar! Size bir iyi birde kötü haberim var.. öncelikle iyi haberi söyleyim bir kaç gündür gösümde hiç olmayan bişi vardı mavi damarr dün baya baya belliydi hatta arkadaşıma gösterdim şok oldu kabarmıştı birde.. Kötü haberim ise bu sabah saat 06:30 itibariyle yataktan kalktım yina baktım biraz gitmişti bu ne biçim şey böyle anlamadım ben :KK37::KK37: Ama olsun herşeye rağmen pozitifim :KK33::KK33::KK33:

amann ne güzel yapmışsın bebiş olmadan eğlen dur bakalım inşallah temiz hava çok iyi gelmiştir bugunn kocaman olmuşturr ve çatlamıştır:)) sanada günaydin bebişimmm
bilmeme ki teyzosu bakali dr. teyzesi ne diyecek

sanada günaydın canişkomm sabahh sabahh ne güzel şeyler yazmışsın valla bende kocaman AMİNNNNN diyeyimm :))
amin amin amin binlerce kez amin
Herkese günaydınlar :) :KK64::KK64::KK64:

Hepinizin iyi haberlerini bekliyorum

yumurta bekleyenlere hayırlı kocaman yumurtalar
çalışmak için yumurta çatlatanlara hayırlı işler
çalışma yapanlara başarılar bol şanslar
hamile olan arkadaşımıza bol dinlenmeler (allah kazadan beladan saklasın)
doktora gidecek arkadaşlarımızdan iy haberler
benim gibi beklemede olanlara da sabırlar

diliyorum.

Herşey gönlünüzce olsun :KK74::KK74::KK74:
seninde canim herseey gönlünce olsun

günaydınnnnnnnnnnnnnnn! nasılsınız kızlar! size bir iyi birde kötü haberim var.. öncelikle iyi haberi söyleyim bir kaç gündür gösümde hiç olmayan bişi vardı mavi damarr dün baya baya belliydi hatta arkadaşıma gösterdim şok oldu kabarmıştı birde.. kötü haberim ise bu sabah saat 06:30 itibariyle yataktan kalktım yina baktım biraz gitmişti bu ne biçim şey böyle anlamadım ben :KK37::KK37: ama olsun herşeye rağmen pozitifim :KK33::KK33::KK33:
oh be iyi bir haber daha

günayddınnnnnnnnnnnnnnnn :KK71::KK71: tatlım ymurtalar ne alemde :KK1::KK1::KK1::KK1:
ben elim ustunde geziyom ama cok kotü yagmur yagiyor ve biz bugun tam gun disardayiz üsütmeden onu bir dr. a yetistirseydim

canım günaydınnn belkide iyi bişi deildir kaybolması iyi olmuş bence neden üzülüosun ki

ama ama amaaa ben gögüsteki mavi damarın hamilelik belirtisi olduğunu duymuştum yani int. öyle yazıyor geçen gün raincolors da öyle demişti ben mi yuanlış biliyorum :KK59::KK59:

ama ama amaaa ben gögüsteki mavi damarın hamilelik belirtisi olduğunu duymuştum yani int. öyle yazıyor geçen gün raincolors da öyle demişti ben mi yuanlış biliyorum :KK59::KK59:
hmm ben bunu bilmiodum :) hayırlısı olsun canım inşallah hamişsindir bat ne zaman

amann ne güzel yapmışsın bebiş olmadan eğlen dur bakalım inşallah temiz hava çok iyi gelmiştir bugunn kocaman olmuşturr ve çatlamıştır:)) sanada günaydin bebişimmm
insallah be gülüm

sanada günaydın canişkomm sabahh sabahh ne güzel şeyler yazmışsın valla bende kocaman AMİNNNNN diyeyimm :))
benden de binlarce kez amin

Herkese günaydınlar :) :KK64::KK64::6

Hepinizin iyi haberlerini bekliyorum

yumurta bekleyenlere hayırlı kocaman yumurtalar
çalışmak için yumurta çatlatanlara hayırlı işler
çalışma yapanlara başarılar bol şanslar
hamile olan arkadaşımıza bol dinlenmeler (allah kazadan beladan saklasın)
doktora gidecek arkadaşlarımızdan iy haberler
benim gibi beklemede olanlara da sabırlar

diliyorum.

Herşey gönlünüzce olsun :KK74::KK74::KK74:
amin seninde tatlim

günaydınnnnnnnnnnnnnnn! nasılsınız kızlar! size bir iyi birde kötü haberim var.. öncelikle iyi haberi söyleyim bir kaç gündür gösümde hiç olmayan bişi vardı mavi damarr dün baya baya belliydi hatta arkadaşıma gösterdim şok oldu kabarmıştı birde.. kötü haberim ise bu sabah saat 06:30 itibariyle yataktan kalktım yina baktım biraz gitmişti bu ne biçim şey böyle anlamadım ben :KK37::KK37: ama olsun herşeye rağmen pozitifim :KK33::KK33::KK33:
süper ista böyle olun sabah sabah yaaaaa
günayddınnnnnnnnnnnnnnnn :KK71::KK71: tatlım ymurtalar ne alemde :KK1::KK1::KK1::KK1:

iyilik elim ustunde geziyom

ya bu pc niye dellendi ben hersyi cift yazar oldum

Dün gece sizden sonr ayattım uyuyayım diye ama ne müümkün karnımda karın demeyim de yumurtalık galiba oralarda kasıklarda falan bir keskin ağrı öksürürken falan böyle nasıl canım acıyor elimle tutuyorum sanki sarsmayım kendimi diye sanki ameliyatlıyım yani okadar. Tövbe yarabbim yaaaa nasıl bir çekilme böyle göğüsleirm de üstüne yatamıyordum. Ama sabah göğüsler yıkanırken baktım sönmüş gibi dünkü şişkinliği acısı falan yok. Bilemedim. Psikolojik dicem bütün bu olanlara ama nasıl olur bukadar insan kendinin biyerlerini ağrıtabilir mi yaaa acıtabilir mi düşünce gücüyle.

günaydın güzeller ..
benim son 2 gün:KK52:
ama tabi umudum yok cünkü regl belirtilerinin hepsi var:KK75:
neyse olsunda önümüzdeki maçlara bakalım:KK53:

bana ya ben oynamiyom herkes adet gününün gelmesini yaziyor ya kiskaniyom zaten saya saya zor geldim su malum gunlere özendirmeyin be kardesimmmmmmmmm
ben de sayacam bana neeeeeeeeeeeeeeeeee
SAFAK 15 GÜN ohh cok sukur yazdim rahatladim

Bak o hiç belli olmaz regl belirtisi dersin belki başka belirtidir. Bakalım görücez bol şans

günaydın güzeller ..
Benim son 2 gün:KK52:
Ama tabi umudum yok cünkü regl belirtilerinin hepsi var:KK75:
Neyse olsunda önümüzdeki maçlara bakalım:KK53:

X