Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

haydi iyi geceler hepinize tatlı rüyalar hepinizi çok seviyorum kalın sağlıcakla

bendede aynıları oluyordu önceki 2 denememde yani doktorun demesi klomenle falan yumurtayı canlandırdık büyüttük ağrı sızı ondan bişey deil demişti ovitrelledan sonra çatladımı

3yumurta oluşmuştu 20mm üzeri iğne oldum hemen 2gün içinde ilk yumurtam çatladı ardından diğeri çatlıyordu ama ben ilkini çok önemsedim bugün muayenemde yine baktı doktor çatlamayan kalmamış :))

kizlar bizmki aradi ben onu almaya gidiyom su halvet islerim bir bitsin ben bilirim yapacami haydin iyi geceler

gecmis olsun acile git istersen belkide bilmiyorsundur hamissindir

onu bana dr. um söylemisti sicak dus alamak bile yumurta kalitesini düsürüyormus hatta daha iyisi dusta belden asagiyi bir sicak bir soguk suyla soklamak gerekiyormus kan dolasimi hizlaninca yimirtalara iyi geliyormus
ben çok sıcak sevmem yazında her banyodan sonra sıcağı kapatıp soğuk şok yapıorum kendime :))))
süper oluoo

inşallah canım ya sıze guzel hbr verebılırz valla ben umutsuzum bı yandan cunku özel bi çalışma yapmadık bıde yumurtlama sorunu var bende tedavıyle bıle olmadı tup bebek denycez ama allahtan ynede ümit kesılmez yarın adet tarıhı ıdrar testı yapsam cıkarmı acaba ya eczanelere calısıyrz valla bı hamıle kalayım ozellıkle cift izgi icin işiycem su testlere zaten kalamazsamda hamıle olan bırıne ısetıcem bı goremedık 2senedr yaa:76::76::76:
puhahaaaaaa işe yavrumhamile kal da ayda bir işe :))

evet yoklama vakti geldii kimler burdaaaa parmak kaldırsınnnnnnnn
zambak burdaaaaaaaaaaaaaaa

nasıl yani hamile olabilirmiyim yani yada bana mı kurdun bu cümleyi :)) ??
tabiki olabiklirsin nasilsa hala adet olmadin ümidini kaybetmeden bekle neden olmasin hamile kalanlarin senden fazla mi rahmi yumurtaliği var iiiiinnnnşalllaaaaahhh hamilesindir

3yumurta oluşmuştu 20mm üzeri iğne oldum hemen 2gün içinde ilk yumurtam çatladı ardından diğeri çatlıyordu ama ben ilkini çok önemsedim bugün muayenemde yine baktı doktor çatlamayan kalmamış :))
oo ne güzel valla inşallah hamişsindir canım yaaa güzel haberlerini verirsin artık 1 hafta sonra

bundan sonra yıkanmayım diyorum ıslak mendille silinicem :) korkutma beni yav :)

gecmis olsun acile git istersen belkide bilmiyorsundur hamissindir

onu bana dr. um söylemisti sicak dus alamak bile yumurta kalitesini düsürüyormus hatta daha iyisi dusta belden asagiyi bir sicak bir soguk suyla soklamak gerekiyormus kan dolasimi hizlaninca yimirtalara iyi geliyormus

oooohhhhhhhh çatir çatir çatlasinnnnn

inşallah canım yaaa dediğin gibi olur..
benim bat 28 temmuz ama umud sıfırr gerçi allahtan umut kesilmess heran herşey olabilirrr:) beklioruz yani sabırsızlıkla

canım senin batına daha çok var heran yumurtlayabilirsin bu günleri değerlendir ateşini ölç yüksek olduğunda değerlendir tabi yumutlama belirtilerinede dikkat et adet sancısı gibi kasık ağrısı göğüste hassasiyet oluyo biliyormusun bilmiyorum ama yazayım dedim hamiş olmak dileği ile

canım senin batına daha çok var heran yumurtlayabilirsin bu günleri değerlendir ateşini ölç yüksek olduğunda değerlendir tabi yumutlama belirtilerinede dikkat et adet sancısı gibi kasık ağrısı göğüste hassasiyet oluyo biliyormusun bilmiyorum ama yazayım dedim hamiş olmak dileği ile
sağol canım inşallah tutar 3. klomen denememmm doktorum bu aydan pek ümitli deildi yarın ne dicek bakalımmm hayırlısıı

X