Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Kızlar belki komik belki inanılmaz ama eskiler bunu uyguluyorlarmış, bir bardağa idrarı yapıp içine bir miktar karbonat atıp köpürürse hamile olduklarını anlıyorlarmış, yada limonun suyunu sıkıp tortuları dibe çökerse yine aynı şekilde hamile olduklarını düşünüyorlarmış, aslında merak edip bende denedim benim adetime birkaç günüm daha var ama 2 gün önce silik çizgi görmüştüm... Karbonatlı olan kenarlardan biraz köpürür gibi oldu, limonlu olanda tortular dipte idi...
Hamile olan arkadaşlar yada yeni hamile olan arkadaşmar bir deneyebilirse belki doğruluk payını bulabiliriz...

yukardaki yaziyi buldum denemek lazim rainbow bir yap istersen bakalim ne çikacak

Kızlar belki komik belki inanılmaz ama eskiler bunu uyguluyorlarmış, bir bardağa idrarı yapıp içine bir miktar karbonat atıp köpürürse hamile olduklarını anlıyorlarmış, yada limonun suyunu sıkıp tortuları dibe çökerse yine aynı şekilde hamile olduklarını düşünüyorlarmış, aslında merak edip bende denedim benim adetime birkaç günüm daha var ama 2 gün önce silik çizgi görmüştüm... Karbonatlı olan kenarlardan biraz köpürür gibi oldu, limonlu olanda tortular dipte idi...
Hamile olan arkadaşlar yada yeni hamile olan arkadaşmar bir deneyebilirse belki doğruluk payını bulabiliriz...

yukardaki yaziyi buldum denemek lazim rainbow bir yap istersen bakalim ne çikacak
yaptım kızlar.pet şişeyi kestim karbonatıda aldım peçeteye koyup yanıma doğru lavaboya ve inanmazsınız karbonatı dökünce foşşşşş diye kabardı beyaz bir köpük tabakası oldu.

ama ben bu ay yumurtlamadığıma eminim neredeyse hamile olmam çok küçük bir ihtimal.hatta sıfır diyeyim.

her hangi biri zahmet olmazsa yapabilirmi acaba.köpürecek mi.

Son düzenleme:
o nasıl bir şey ki.adetim yaklaştı yapayım bir :KK1:

tatlım ben sana anlatayım biraz komik ama eskiler böyle anlıyorlarmış hamile olup olmadıklarını belkide hurafe :KK1::KK1::KK1:

bir bardağa idrarı yapıp içine bir miktar karbonat atıp köpürürse hamileymişsin yada limonun suyunu sıkıp tortuları dibe çökerse yine aynı şekilde hamileymişsin:KK49::KK49::KK49:

Beim yarılıyor karnım patlıcak gibi şiş gibi ama midem değil yani yemekten değil karnım (gaz da değil)

saygılarımla bilgilerinize :)

Kaynatmaktan iyidir :) nerde kaynatcam ve nasıl ha aha aha ha bu karbonat daha bi aklıma yattı illa birşey yapacaksak. Raınbow kardeşim yapmış inşallah doğrudur allahım yaaa. çok sevindim.

Kaynatmaktan iyidir :) nerde kaynatcam ve nasıl ha aha aha ha bu karbonat daha bi aklıma yattı illa birşey yapacaksak. Raınbow kardeşim yapmış inşallah doğrudur allahım yaaa. çok sevindim.
'pek sanmıyorum canım ya ben.yabi bir kaç kişi yapsa ona göre kıyaslama yapardık.yeni adet olan bir arkadaş yapsa mesela hamile olmadığı kesin olan yada hamile biri yapsa.benim bu aydan umudum yok çünkü.Ama RABBİM ol der olur onada 40 takla atarım:KK1::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Inşallah colorcan :) ben de senin şu karbonat deneyine sevindim yaaa hay allahım büyüklerin eskilerin vardır bir bildikleri. Böyle yapınca zararı olmayacak şeyleri severim denemekten birşey çıkmaz dimi ama. Ama çok komik olacak yakında hamileliğin kesinleştiği zaman ilk nasıl fark ettin falan muhabeti olunca sen de anlatırsın . çişe karbonat çaldım diye :)

'haberler iyi hadi bakalım sonuçta iyi olsun inşallah

Böyle diyenden korkacaksın e geçen ay hep diyorum ben öyle rastgele bir kerecik yapılandan kaldım ya şaka gibi :) (kaldım derken değerde tutturduk en azından o da bi gelişme :)

'pek sanmıyorum canım ya ben.yabi bir kaç kişi yapsa ona göre kıyaslama yapardık.yeni adet olan bir arkadaş yapsa mesela hamile olmadığı kesin olan yada hamile biri yapsa.benim bu aydan umudum yok çünkü.ama rabbim ol der olur onada 40 takla atarım:KK1::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

selam arkadaslar nasilsiniz cok sayfa atlatmissiniz yeni bir sey varmi ggüzel bir haber istiyorum simdi

Nerdeyse meraktan insanın sokaktan birisini çevirip rica edesi geliyor ne var yani azıcık bi kaba çiş yapcak ha aha ha aha aha hgeri kalanıyla biz ilgileniriz yeter ki karşılaştıralım acilen. Ya da evde kocalarımızınkiyle denesek ama bayan erkek farklıdır belki asit oranları :) zaten istenmez :) hay allahım yav :) ne yapsak bizim işyerinde olmamız hiç iyi olmadı. Daha olmadı şimdi bakkaldan bir pet şişe ve karbonat sipariş etcem ofise :) hey allahım aklımı koru :)

yaptım kızlar.pet şişeyi kestim karbonatıda aldım peçeteye koyup yanıma doğru lavaboya ve inanmazsınız karbonatı dökünce foşşşşş diye kabardı beyaz bir köpük tabakası oldu.

ama ben bu ay yumurtlamadığıma eminim neredeyse hamile olmam çok küçük bir ihtimal.hatta sıfır diyeyim.

her hangi biri zahmet olmazsa yapabilirmi acaba.köpürecek mi.

canimsin ya seni okumak siki bir dostla ansizin karsilasma havasi veriyor bana sen nasil anladin yumurtlamadini

Bişey dicem kızlar yeşil çay içemiyoz mu yaaa Tal içme demişsin canım yaaa.

Bende paso içiyorum ha

evet canım bende içiyodum..bilmiyordum..tv da dr adını hatırlamıyorum ama hamileyken çok nadir tüketin diyor..zararı oluyormuş..

X