Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

ayy maydonuzuda hiç sevmem ama bebişim için mecburen yerim :) progestan verdi cnm günde 3 tane içicem
yemeee yemeee ben senin yazıyı tersten okudum say :)) düşüğe sebeb olanları soruyorsun zannettim kusura bakmaa

Maydanoz düşük yapar ha aman diyim sakın yeme bir de hertürlü fıstıktan uzak dur adaçayı ıhlamur hiçbir bitkisel birşey içme
canım yer fıstığını tavsiye ediolar ama hamileyken yemeği içinde folikasit varmış biliosun onun eksikliğide yarık dudak yarık damak yapıomuş yer fıstığında bi sakınca olurmu ki

görüşürüz arkadaşlar:KK64:

ev işleri yemek benı bekler ilerde pasaklı bi anne olmayalım değilmi :KK49:

en başta maydonoz gelio sanırım :)) birtek bildiğim bu progestorn hapı verdimi?

ayy maydonuzuda hiç sevmem ama bebişim için mecburen yerim :) progestan verdi cnm günde 3 tane içicem

aman haa maydanoz soğan suyu yeşil çay kesinlikle aman..

kızlar şimdi teyzem aradı HAMİLEYMİŞŞ..onun adına çok sevindm:KK66: bugün test yaptım hemen 2. çizgi çıktı dedi..:KK50:

kızlar misafirim geldi:KK6:
grşrz byee:KK16:

kızlar ben çıkmak zorundayım şimdi oğlumu kurstan almaya gidicem sora doktora :) akşam gelirim artık öpüyorum hepinizi
bu mesajımı beğenen herkes hamiş kalır inşallah :))
allah hepinize sağlık sıhhat nasip etsinnn
görüşürüz...

Asenacan bana kalırsa herzamanki gibi gıdanı tüket özel tavsiye edilen herhangi bir karışım falan içme yeme. Ben herşeyin fazlasının zararlı olduğuna inanıyorum kaş yapayım derken göz çıkarmayalım. Bir de birşey diğer şeyle birleşir allah korusun insan kendini onu onla bunu bunla derken zehirleyip öldürebilirmiş. Yeni bişey deneme oldu mu tatlım.

bende bitkisel çay alayımda onu içeyim bari diyodum içmiyim ozaman tşk ederim cnm

Tebrik ederiz canımmm allah tamamına erdirsin seni de teyzeni de:)

Kızlar şimdi teyzem aradı hamileymişş..onun adına çok sevindm:KK66: Bugün test yaptım hemen 2. çizgi çıktı dedi..:KK50:

Kızlar misafirim geldi:KK6:
Grşrz byee:KK16:

kızlar adet tarıhım yarın ama ben 3gundur camasırımı bıle kırletmycek kadar kahve rengı akıntı gelıyr anlamadım noluyr hergun adet olucam dye beklıyrm bıtende yok gelende yo knormalde benım boyle olmaz kıstmı oldu acaba acaba hamılemıyım dycem ama bız bu ay calısma bıle yapmadık yanı dıkkat etmedk hıc sızce bu neden olabılır

kızlar adet tarıhım yarın ama ben 3gundur camasırımı bıle kırletmycek kadar kahve rengı akıntı gelıyr anlamadım noluyr hergun adet olucam dye beklıyrm bıtende yok gelende yo knormalde benım boyle olmaz kıstmı oldu acaba acaba hamılemıyım dycem ama bız bu ay calısma bıle yapmadık yanı dıkkat etmedk hıc sızce bu neden olabılır
zaten böyle kafadan atıp düzenli çalışma yapmayınca geliyor bu bebiişer.hamile olabilriisn bence.test yapmanda fayda var.

Merhaba heyecanlı anne adayları,
akşam yazmıştım durumumu bu gün yumurta kontrolüm vardı gittim dr baktı iki yumurta küçülmeye başlamış birisi baya iri olgun yakında çatlar dedi, bekleyip görelim dedik ayrıldık, iş beklemeye kaldı, heyecanlıyım ne olacak acaba, 3 yumurta da çok güzel dedi, büyük yumurta 20 mm civarında birinden biri muhakkak yakalanır dedi. Hadi bakalım müjdeli haberlere inşallah.....

akşam yazmıştım durumumu bu gün yumurta kontrolüm vardı gittim dr baktı iki yumurta küçülmeye başlamış birisi baya iri olgun yakında çatlar dedi, bekleyip görelim dedik ayrıldık, iş beklemeye kaldı, heyecanlıyım ne olacak acaba, 3 yumurta da çok güzel dedi, büyük yumurta 20 mm civarında birinden biri muhakkak yakalanır dedi. Hadi bakalım müjdeli haberlere inşallah.....

hadi hayırlısı canım. çalışmaları aksatma :KK60: bekleyelim görelim inşallah hayırlı haberlerini.

:nazar:harika haberler bunlar maaşallah.çalışmalar hız kazanmalı bu ara:KK24::KK24:

arkadaşlar hamiş kalıp kalmadığını öğrenmek için limon testi ve karbonat testi varmış deneyen oldumu aranızda :))):KK1::KK1:
aa o ne ki hiç duymadim çok merak ettim
Vallahi var ya ben size birşey söyleyeyim mi şu forumlardan öğrendiklerimiz duyduklarımız bazen doktorun yorumlarından daha değerli. Tabiki ilime bilime saygım sonsuz ama her konuda olduğu gibi bu konuda da istisnalar var yaşanmışlıklar var anılarımız var kitapta yazanlardan daha gerçek ve çok daha değerli kimi zaman.
kesssssinlikle katiliyorum doktorlardan duymadiklarimi burdan öğreniyorum körü körüne değil tabi duyup araştiracaksin

kızlar şimdi teyzem aradı HAMİLEYMİŞŞ..onun adına çok sevindm:KK66: bugün test yaptım hemen 2. çizgi çıktı dedi..:KK50:

kızlar misafirim geldi:KK6:
grşrz byee:KK16:
aaa ne güzel darisi başimiza inşallah sende teyzenle beraber doğururusun inşallah

sanki iyiyye işaret belirtiler gibi bunlar hadi inşallah bide zaten takiple dikkatle olsaydi bu ay hepimiz hamile kalirdik ne zaman dikkat etmesen o zaman herşey yolunda gidiyor zaten rabbimin bir hikmeti olsa gerek ünitlerin kesildiği anda rabbim hemen kendini hatirlatir sürpriz yapar

Bişey dicem kızlar yeşil çay içemiyoz mu yaaa Tal içme demişsin canım yaaa.

Bende paso içiyorum ha

X