Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

aslında parıl parıl parlıyorduda hareketli yapamadım..rainboww sen avatarını adreslemi yükledin..bilg mı indirip yükledin?

aslında parıl parıl parlıyorduda hareketli yapamadım..rainboww sen avatarını adreslemi yükledin..bilg mı indirip yükledin?
adresle yükledim cnm ama boyutu yüksekti forumda bi topik vardı oraya yazdım küçülttüler.dur bakim neresiydi .

Yok arkadaşım haber bekliyoruz işte biliyorsun asenacığım hamile onun dışında henüz olumlu kesin bir gelişme yok hele var ya hele bir hafta sonra falan tam nefesler tutulacak daha bi bat var sanki o ara. Vya anam vaaay. Bütünlemelere kalanlar var.bizim de belli değil işte iki gruptan birine dahil olacağız tabi grup derken tablolarımız ayrı ama gönüllerimiz bir :)

slmmm kızlar görüşmeyeli nasılsınızzz...nevar ne yok hamişler çoğaldımı...

asenacım iyi olmana çok sevindim benimde hamileliğimin 5-6 aylarında kanamam olmuştu

Yok arkadaşım haber bekliyoruz işte biliyorsun asenacığım hamile onun dışında henüz olumlu kesin bir gelişme yok hele var ya hele bir hafta sonra falan tam nefesler tutulacak daha bi bat var sanki o ara. Vya anam vaaay. Bütünlemelere kalanlar var.bizim de belli değil işte iki gruptan birine dahil olacağız tabi grup derken tablolarımız ayrı ama gönüllerimiz bir :)
:))) iyi olmanıza sevindim hamiş kalamamıza üzüldüm :)) valla bende not yükseltme sınavına kalıcam galiba :) bakalım bugün doktora gidicem ama hiç umudum yok:KK43:(

maaşallah sohbet koyu katılamadım ama okumaya çalıştım .tüm rüyalar belirtiler hayra çıksın inşallah

amin inşallah canım :)

Hadi canım inşallah çok güzelmiş bu işlerde zar da tutamıyoruz malesef canına yandığımın işleri karışık ne gelirse o :) ben eminim ama bu yaz burda hamile kalmayan kalmayacak :)

ağzından bal damlıyor gene :)

tşk ederim cnm benim malesef izin alamadım iş yerindeyimm :KK43:

nasıl oldun canım bebişimiz nasıl?

Ohh ohhh böyle şeyleri anlatın işte oh ne güzel demek ki bak sana da birşey olmayacak asena yaşasınnnnhay ağzına sağlık böyle sonu iyi biten kötü olay örneklerini çok severim ben.

asenacım iyi olmana çok sevindim benimde hamileliğimin 5-6 aylarında kanamam olmuştu

arkadaşlar hamiş kalıp kalmadığını öğrenmek için limon testi ve karbonat testi varmış deneyen oldumu aranızda :))):KK1::KK1:

ya kızlar varmı bildiğiniz düşüğü önlemek için yiyilip içilecek bişeyler ben baktım netten ama işe yarar bişey bulamadım

Vallahi var ya ben size birşey söyleyeyim mi şu forumlardan öğrendiklerimiz duyduklarımız bazen doktorun yorumlarından daha değerli. Tabiki ilime bilime saygım sonsuz ama her konuda olduğu gibi bu konuda da istisnalar var yaşanmışlıklar var anılarımız var kitapta yazanlardan daha gerçek ve çok daha değerli kimi zaman.

ya kızlar varmı bildiğiniz düşüğü önlemek için yiyilip içilecek bişeyler ben baktım netten ama işe yarar bişey bulamadım
en başta maydonoz gelio sanırım :)) birtek bildiğim bu progestorn hapı verdimi?

nasıl oldun canım bebişimiz nasıl?[/QUOTE]

bu gün daha iim kanamam baya azladı akıntı şeklinde geliyo arada bebişimiz de iidir inş :KK43:

Vallahi var ya ben size birşey söyleyeyim mi şu forumlardan öğrendiklerimiz duyduklarımız bazen doktorun yorumlarından daha değerli. Tabiki ilime bilime saygım sonsuz ama her konuda olduğu gibi bu konuda da istisnalar var yaşanmışlıklar var anılarımız var kitapta yazanlardan daha gerçek ve çok daha değerli kimi zaman.

haklısın canım sana katılıorum ben zaten doktorlardan çok çektim :))

Maydanoz düşük yapar ha aman diyim sakın yeme bir de hertürlü fıstıktan uzak dur adaçayı ıhlamur hiçbir bitkisel birşey içme

haklısın canım ya bende yememesi için yazmıştım ama asenanın konusunu yanlış okumuşum :)) yoksa bişiye sebeb olucaktım bak iyiki düzeltin sağol :))

Son düzenleme:
X