Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Inşallah colorcan :) ben de senin şu karbonat deneyine sevindim yaaa hay allahım büyüklerin eskilerin vardır bir bildikleri. Böyle yapınca zararı olmayacak şeyleri severim denemekten birşey çıkmaz dimi ama. Ama çok komik olacak yakında hamileliğin kesinleştiği zaman ilk nasıl fark ettin falan muhabeti olunca sen de anlatırsın . çişe karbonat çaldım diye :)
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:'çişe karbonat çalmak

Hoşgeldin canım haberler senden

benim sag da 3 kücücük yumurta var sol tarafta 19mm lik tek yumurta var ama catlama 22-25 mm arasinda catliyormus kücük ler icin bir igne yapti yarin 15.15 e randevu verdieger kücüklerde büyüme olursa iyi bir gelisme benim icin yok onlar kuruduysa yani büyüme olmassa kk olarak o tek yumurta büyüsün diye bana dua edecezmisiz

Ben geldim, ya öğle yemeği azcık iş güç derken maşallah kaçırmışım yine mevzuları :))
Karbonatlar limonlar vb :KK1:
Ya denemesi bedava tabi, akşama deneriz deee,
Sanki karbonatı hangi sıvıya atsan köpürür gibime geliyor ya,
Ayrıca idrarımız o kıvama gelmiş olsa şuanda testte de çıkmazmı madem :KK15:

Ya yokmu çevrenizde hamile birileri allah rızası için bi bakıversinler :KK52:

benim sag da 3 kücücük yumurta var sol tarafta 19mm lik tek yumurta var ama catlama 22-25 mm arasinda catliyormus kücük ler icin bir igne yapti yarin 15.15 e randevu verdieger kücüklerde büyüme olursa iyi bir gelisme benim icin yok onlar kuruduysa yani büyüme olmassa kk olarak o tek yumurta büyüsün diye bana dua edecezmisiz
'henüz yumurtlamadığın ateşinden belliydi.maaşallah 4 yumurta çok iyi.

denedim denedim rainbow inşallah senin için müjdeee limonla yaptim tortusu biraz bekledikten sonra hep yüzeye çikti inşallah senin için hayirlisi olur hadi hadi nolur birde li,monla dene bakalim sonuçlarimiz farkli çikacakmi

Ben geldim, ya öğle yemeği azcık iş güç derken maşallah kaçırmışım yine mevzuları :))
Karbonatlar limonlar vb :KK1:
Ya denemesi bedava tabi, akşama deneriz deee,
Sanki karbonatı hangi sıvıya atsan köpürür gibime geliyor ya,
Ayrıca idrarımız o kıvama gelmiş olsa şuanda testte de çıkmazmı madem :KK15:

Ya yokmu çevrenizde hamile birileri allah rızası için bi bakıversinler :KK52:
'yapsa keşke birileri :KK1::KK1:

bende deneyim madem:KK1:
karbonatı nekadar koyacaz..yarım çay bardağı kadar çişe:KK9:

denedim denedim rainbow inşallah senin için müjdeee limonla yaptim tortusu biraz bekledikten sonra hep yüzeye çikti inşallah senin için hayirlisi olur hadi hadi nolur birde li,monla dene bakalim sonuçlarimiz farkli çikacakmi
'limonla nasıl yapacaktım ki iyice yokki yapacak malzeme.az ittirsem belki bir kaç damla çıkar :KK1:

tal cim ben 1 çay kaşığı kadar koydum hadi merak ettim hemen dene bakim.
)

bende denedim kızlar karbonatı köpürme olmadı bırazdaha miktarı arttırınca köpürdü birazdanda limonu deneyeyım moralım bozuldu:KK43:

bu alemde canim

Ben büyükler büyük kalsın kocaman olup çatlasın küçükler de büyüsün diye duaya başladım bile. Hadi canım güzle haberlerle döndün çok şükür.

şirkette limon buldum :KK1:tortuların hepsi su üzerindeydi rabbim çocuk için kılıktan kılığa giriyoruz of çok güldüm

X