Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Bu aralar benim içinde herkes ayrı bir rüya görüyor. Kimi hamile olduğumu kimileri çocuğumun olduğunu. Bende bu gece rüyamda regl olduğumu gördüm, diğer topicde bunu görenler hamile kalmışlar. Allahım inşaAllah benimkide öyle olur.

Heralde fena girdim bu psikolojiye vallahi olmazsa bu ayda baya bir üzüleceğim. Geçmez ki günler hemen öğrenelim.

Allahım hepimize nasip et yarabbim yaaaaa.

amın canm bnm hayır olsun ınsallah guzeş hbrler etr bzede su ruyalarda ıınsanın psıkolojısını bozuyr bende ruyamda hamıle haberlerı alıyrm ama uzaktan tanıdıklarımın sonra uaynınca dyrm ne alaka ve ınanmıycaksın daha sonrada gercekten hamıle oldugu haberını aldım kımı gorsem dogru cıkcıyr anlamadım ben bak aksamda ben ruyamda bır kız cocugu goruyrm annemle babam ayrı benım onlar barısmıslar bız barısmısız bı avde yasıyolar bır kız cocugu var esım sevıyr ben sevıyrm ama nasıl tatlı bsey anlatamam kımın cocugu dyrm babam bı arkadas tup bebek yaptırdı seneler snra onun dıyor sonra rabbım vermıs bak dıyorum ıcıden esım ama resmen koklaya koklaya sevdım onu okadar guzeldıkı ıcım gıtttı rabbın hayırlısını nasıp etsın hapımıze ben hep goruyrm regl oldugumu bol boll rabbım bana ruyamda cocuk sevdryr gercek hayattta olmasada ruyalarda bulusuyrz bizz:emir_bebek:melegımle bunları neredyse her ruyada goruyrm galıba psıkolojım bozuluyr hayır olsn ınsallah:KK69::KK69:

günaydin güzel anne adaylari

tal cım benm bat'ı 11 ağustos yapabilirsin..
o gün doğum günüm umarım bu sene benm doğum günü hediyemde bebiş olur:KK69:
keşke 1 gün önce regl olsaydmda boşuna dr gidip o sıkıntıyı yaşamasaydımm:KK59:
kismet canim bu ay olmazsa öbür ay deyip çalişmalşara devam inşallah güzel bir doğum günü hediyesi alirsin

günaydın kıslar benim kanamam devam ediyo ama düne göre daha az :KK43:
çok şükür allah korktuğuna uğratmasin bebeğini sneden ayirasin

Hoşbuldum canım, sizleri böyle keyifli görmek ne güzel...
Ya ben Psikolojik olarak kendimi çok etkiliyorum sanırım,
Birkaç gündür inanılmaz uyku basıyor, tuvalete gidip duruyorum sürekli,
Bir de kasığımda sol tarafta özellikle hafif batma oluyor yürürken falan...
Siz söyleyince dün göğüslerime baktım yeşil birkaç damar vardı belirgin..
Yaa anlayamıyorum, şu zaman geçsin artık ta varmı yokmu öğrenmek istiyorum, böyle beklemek çok sıkıcı..:44:

benimki sürpriz hamilelikti belirtilere dikkat etmemiştim ama çooook iyi hatirladiğim birşey var o da sürekli adet olmuşum gibi hissediyordum öyle akinti vardi yani

Napiyim canım ya 1 yıldır her ay bu bekleyiş oluyor. Kırmızıları her gördüğümde önce yıkılıyorum sonra kısmet değilmiş diyorum ve yeniden toparlanıyorum. ama bu ay farklı sanki :26: herşey yolunda gidecek kırmızıları görmeyeceğim ve size mutlu haber vereceğim inşallah gibi geliyor :KK74: napalım umut anne adaylarının tek sığındığı liman değil mi :)

umudunu kaybetmek yok inşallah bu ay olur allah hayirli zmanda kismet etsin
Buara 2-3 gündür okadar çok rüya görüyorum ki anlatamam size bikere hergün bri rahmetliyi görüyorum tabi sağlıklarında olduğu gibi rüyalarda. öyle güzel ki hala yaşıyor gibiler. Onun dışında geçen gün bebek gördüm böyle bembeyaz keltoş bişey tombul :) eşimle birlikte seviyoruz onu sonr abir an için unutuyoruz aaa diyorum ben biz alışık değiliz ya 5- 6 yıldır bebeğe falan onu unuttuk nerdeki diyip evde aramaya başlıyoruz birden içim çok fena oluyor uyandım sonra. Valla rüyadan zor uyanıyorum sabahları.
rüyan hayirlara çiksin hayra yorumlarsan hayir olurmuş o zaman bir bebeğin olacak bu ay hamilesin diyelim (inşallah)

Ohhh en sonunda şu ateş meselesini anladım :) ama sonunu anladım bitek adet olup olmayacağını anlayabilme bölümünü. :) yumurtlama olduğunda nerden anlıyoruz ne oluyor bilmiyorum. Ama neyse boşverin bir daha ihtiyacımız olmayacak o kısmına zaten. Of of of offffff morale bak beeeee ben daha nasıl moral vereyim size kızlar :)
moral süper inşallah sonuçta daha da süper olur

selam kader arkadaşlarım :KK3:

tal hadi hayırlısı canım ayağını sür şu topiğede arkandan hepicimiz bebişleri yapak birer 2 şer :KK49:

beklemek yarı ömrümü alıyo vallla ALLLAH hepimize sabır versin hayırlısını nasip etsin :KK16:

dün bebek görmeye gittim bi arkadaşıma daha 2o günlük çok datlu bişe o kadar güzel kokuyoki oyoyyy hele kucağıma alınca utanmasam alıcaktım :2:

sonra bi süür misafirr geldi her gelenın 2 bebesi vardı o anda çok moralım bozuldu millet soru zormaya başlayınca neden sen yapmıyon diye lafı geçiştirdim işte böle :KK43:

yaa bide benim halimi düşünün eltiler görümceler sen hamilesin kirpiklerin birleşmiş rengin solmuş:KK52:..falan filan..
adetten 4 gün önce pozitif çıkmıştı ya..o aralar soruyolardı eee adet oldunmu kaç gün var test yaptınmı?bende test yaptım ama kesin bişe yok dedim...oooo bi alkış bi kıyamet hamile hamile..
sonra kanama ne sevindiğimi bildim ne üzüldüğümü..
sonrada kanamadan sonra negatifi gördüm..duyanlar ee bebek kaç aylık demezmi?ne dicemi şaşırdım..
iişin yoksa millete kimyasal gebeliği anlat..

yinede isyan etmem..allahın verdiğine vereceğine,dünya kurulmasından kıyamete kadar halkettikleri adedince hamdu senalar olsun..:KK31:

kismet canim bu ay olmazsa öbür ay deyip çalişmalşara devam inşallah güzel bir doğum günü hediyesi alirsin

çok şükür allah korktuğuna uğratmasin bebeğini sneden ayirasin

benimki sürpriz hamilelikti belirtilere dikkat etmemiştim ama çooook iyi hatirladiğim birşey var o da sürekli adet olmuşum gibi hissediyordum öyle akinti vardi yani

umudunu kaybetmek yok inşallah bu ay olur allah hayirli zmanda kismet etsin

rüyan hayirlara çiksin hayra yorumlarsan hayir olurmuş o zaman bir bebeğin olacak bu ay hamilesin diyelim (inşallah)

moral süper inşallah sonuçta daha da süper olur

amin canım inşallah :)

Valla rüyalarımız mı psikolojimizi bozuyor psikolojımız mı rüyaları orası tartışılır.

Hakkında haırlısı inşallah herşey gönlünce olsun

amın canm bnm hayır olsun ınsallah guzeş hbrler etr bzede su ruyalarda ıınsanın psıkolojısını bozuyr bende ruyamda hamıle haberlerı alıyrm ama uzaktan tanıdıklarımın sonra uaynınca dyrm ne alaka ve ınanmıycaksın daha sonrada gercekten hamıle oldugu haberını aldım kımı gorsem dogru cıkcıyr anlamadım ben bak aksamda ben ruyamda bır kız cocugu goruyrm annemle babam ayrı benım onlar barısmıslar bız barısmısız bı avde yasıyolar bır kız cocugu var esım sevıyr ben sevıyrm ama nasıl tatlı bsey anlatamam kımın cocugu dyrm babam bı arkadas tup bebek yaptırdı seneler snra onun dıyor sonra rabbım vermıs bak dıyorum ıcıden esım ama resmen koklaya koklaya sevdım onu okadar guzeldıkı ıcım gıtttı rabbın hayırlısını nasıp etsın hapımıze ben hep goruyrm regl oldugumu bol boll rabbım bana ruyamda cocuk sevdryr gercek hayattta olmasada ruyalarda bulusuyrz bizz:emir_bebek:melegımle bunları neredyse her ruyada goruyrm galıba psıkolojım bozuluyr hayır olsn ınsallah:KK69::KK69:

Günaydınnnn, hoşgeldin canım..
Sürpriz hamilelik ne de tatlıdır yahu :nazar:
Darısı başıma diyeceğim ama fırsat vermiyorum ki :KK1:

Ya bende de aksine öyle belirgin akıntı yok bu ara, çok hafif yani..

maaşallah sohbet koyu katılamadım ama okumaya çalıştım .tüm rüyalar belirtiler hayra çıksın inşallah

yaa bide benim halimi düşünün eltiler görümceler sen hamilesin kirpiklerin birleşmiş rengin solmuş:KK52:..falan filan..
adetten 4 gün önce pozitif çıkmıştı ya..o aralar soruyolardı eee adet oldunmu kaç gün var test yaptınmı?bende test yaptım ama kesin bişe yok dedim...oooo bi alkış bi kıyamet hamile hamile..
sonrada kanamadan sonra negatifi gördüm..duyanlar ee bebek kaç aylık demezmi?ne dicemi şaşırdım..

yinede isyan etmem..allahın verdiğine vereceğine,dünya kurulmasından kıyamete kadar halkettikleri adedince hamdu senalar olsun..:KK31:

Yaa ne sinir bozucu, bu insanlara dert anlatmak ayrı bir işkence.
Ben daha 3 aylık gelindim, kayınvalide ve kızları tutturdular gözlerinin içi parlıyo senin kesin hamilesin diye bi depresyona soktular ki beni, var da söylemiyomuşum kesin bilmem ne :KK1:

Yaa ne sinir bozucu, bu insanlara dert anlatmak ayrı bir işkence.
Ben daha 3 aylık gelindim, kayınvalide ve kızları tutturdular gözlerinin içi parlıyo senin kesin hamilesin diye bi depresyona soktular ki beni, var da söylemiyomuşum kesin bilmem ne :KK1:

hahaha haaa:KK9::KK9:

anlıyorum canım senı bide bu yakın akrabalar anlasa yazdiğin gibi benim komşularım dahi:KK14:

ne yapam elimde olan bişe olsa 5 tane bebiş yapcam bu millete kurtulcam :KK53:

hakkımızda hayırlısı ALLAH gönlümüze göre versin sağlıklı sıhatlı :KK16:

durmak pes etmek yok yola devam her daim :KK49:

Son düzenleme:
Hadi canım inşallah çok güzelmiş bu işlerde zar da tutamıyoruz malesef canına yandığımın işleri karışık ne gelirse o :) ben eminim ama bu yaz burda hamile kalmayan kalmayacak :)

yeni avatarım kendimi şanslı hissetmek istiyorumm:KK23::82:

slmmm kızlar görüşmeyeli nasılsınızzz...nevar ne yok hamişler çoğaldımı...

Canım benim inşaAllah ya. O rüyalar gerçek olucak bi gün buna inanalım rüyalarımızı hep ona yoralım.

Asena canım iyi olduğuna moralinin yüksek olduğuna çok sevindim. Nette araştırdım ilk 3 ay böyle kanaamlar olabilirmiş. Allah'ın izni ile yakında tamamen tutunacak sıkı sıkı sen işten izin aldın dinleniyorsun değil mi?

tşk ederim cnm benim malesef izin alamadım iş yerindeyimm :KK43:

Buarada beyazzambakcığım güzel dileklerin için çok sağol inşallah senin de herşey gönlüne göre olsun.

X