Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

benim ki öyle diyo.... üstelik şuan reglim... ayyy kocacığıma da kıyamam o da napacağını bilmiyo, elinden gelen bu kadar yardımcı olmaya çalışıyooo. amaninn bizim güldüğümüzü duysalarr

'bu arada kasık ağrılarım başladı benimde bir kaç güne olabilirim sanırım.

havalarda iyice ısındı ev iyice sıkıcı olmaya başladı ne yapmalı bilmem ki.

liste baya kalabalıklaşmış inşallah bu ay gebelik patlaması yaşanır :))

Kızlar aranızda iğne tedavisi gören ,aşılama veya tüp bebek yaptıran var mı?
Yan etkileri neler oluyor? Kafamı kurcalıyor bir sürü şey.Geçen gazetede okudum yumurta geliştirici hormon takviyeleri yapılan gebelerde down sendromu ve edward sendromunda artış görülüyormuş.
Benım doktorum hiç böyle bir şey söylemedi sormama rağmen..

kızlar Allahım sizi bildiği gibi yapsın çok güldümmm bizde mayıs ayında birazcık deneme şansı bulduk da ayaklarımı dikince eşim gülme krizine girdi benim bacoklarda biraz uzun daha bir komik oldum düşündükçe bazen gülüyorum

nazcım anlattığına göre kimyasal gebelik olmuşsun bence hani kimyasal olduktan sonra hamilelik oluyormuş diye okumuştum
inşallah bu ay Allahın izniyle hamilesin canımcım

bende bakıma gidiyorum kızlar malum ameliyattan sonra iyice saldım kendimi şimdi bide düğün sezonu hadi akşam görüşürükkk

'acayip bir baş ağrısı var arkadaşlar bende sohbetlerede katılamıyorum işim gücüm hep duruyor .

Selam bende bu ay hamile kalmak isteyen bir bayanım çalışmalara devam dedi doktor hehehe
ve malesef doktor kontrolünde hamile kalmaya calısıyorum :18:

kıslarrr süper haberim var size doktordan geldim şimdi ve sonuç pozitifff yanii 9 ay sonra bebişim olacak inş

senin adına çok sevindim Allah hepimize böyle beklediğimiz güzel haberleri versin.. bizde beklemedeyiz 2 hafta nasıl geçer yaaaa .... çalışarak gecicek de:))))

kızlar bende size komik birsey söyleyeyim hamiş kalmakla ilgili:)
eşimde bu ay rejime başlıcaktı ama bu ay bebiş çalışması ciddi oldugu için rejime ara vermiş kuvvetli olması gerekiyormuş hay allahım yaaaaa
biz mi alemiz kocalarımız mı bilemiyorum yaaa:)))) cevizli sucuklar filan yiyoruz cok komik yaaaa

Öncelikle aramıza hoşgeldin canım. Kocalarımız bizden daha telaşlı oluyorlar evet :) bat ne zaman canım?

selamlar hanimlar ben daha fazla pc siz ve sizsiz kalmaya dayanamadim ama merak etmeyin hic bir seyi arama motorundan arayip kendimi hirpalamayacam zaten su an hafif dozlu bir sakinlaestirici aliyom bebis plani yok clomenle zaten vedalasmistim ben sizi özledim ya............hamilemiz varmi? gecmisi okumak zor cok atlatmissiniz sayfalari

'tontiş hoşgeldin canım henüz hamişimiz yok 10undan sonra genelde bat'lar.geldiğine sevindim daha iyi olduğunada.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…