Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Yastık yaaaa :) başımızın altından başka heryerimize koyuyoruz bugünlerde.ben bu sabah nasıl bacaklarım ağrıdı valla mum duruşunda yatakta 1 saat falan durabildim duramıyorum fazla.bi de sağolsun camı aralamıştı üstten tülü kapatmıştı ama rüzgardan uçuşup açılıp duruyor. Kalkıp kapatamıyorum da ayyyy o durumda komşular görecek diye ödüm koptu :)
:KK52::KK60:
bugün 5. gün yine klomene başlıyorum inşallah bu ay olacak bana dua edin kızlar

başla başla inş bu ay bütün yumurtaların çatlar en sağlıklısı da tutar canım..:emir_bebek:

selam kızlar benim adetime 7 gün kaldı..kahverengi akıntım var sizce hamilelik belirtisi olabilrimi benim gibi yaşayan varmı
hoşgeldin canım..
ümitlendirmek istemem ama olabilir..son derece dikkatli ol.ağır falan kaldırma..kanama bitince bi test yap bizede haber ver..batın kaç canm senide listemize ekleyim..

selam kızlar benim adetime 7 gün kaldı..kahverengi akıntım var sizce hamilelik belirtisi olabilrimi benim gibi yaşayan varmı

adetten 14 gün önce yumurtlanıyor ..yumurtlama zamanı döllendiyse döllenmeden 7 gün sonrada rahim duvarına yerleşiyor..tam yumurtlama zamanında şüpheli ilişkin olduysa tam bi yerleşme kanamasına benziyor..acele etme dua et de kanaman adete dönüşmesin
ozman atıyo bebeği ben öyle oldum geçen ay:KK43:

Son düzenleme:
16 sında olcam canım bakalım listede olmak uğur getirir belki..yani bu gelen kanama değil ama lekemi oluyo şimdi inşallah güzelim senin dediğin gibidir halsizliğim var biraz ama şimdiden hissedilirmi böyle şeyler bilemem..

kıyamam canım ya umarım bu ay şanslısındır üzülmeden alnımızın akıyla çıkalım şu işin içinden kolay değilmiş

16 sında olcam canım bakalım listede olmak uğur getirir belki..yani bu gelen kanama değil ama lekemi oluyo şimdi inşallah güzelim senin dediğin gibidir halsizliğim var biraz ama şimdiden hissedilirmi böyle şeyler bilemem..

canım herşey kanamanın şekline bağlı..ben dr değilim ama bildiklerimi paylaştım..
sen kanamanı takip et canm..

kızlar ferdat nerde 2 gündür benmi kaçırdım yoksa yastık olayını naptı acep :KK1:

ferdat, regl olduya devre dışı o şimdi.... haftaya sorarsın artık:KK60::KK60::KK60::KK60: hey Allahım bir bebeğin bize ettiğine bak Cemile gibi bizde tek pıtta hamile kalaydık da, kocalarımıza yastıkla, nalları havaya dikmekle karizmayı çizdirmeyeydik... ahhhh bii nolurdu... eşim bebiş doğsun yaptıklarını bir bir anlatacam diyooo:KK60::KK60: karizma hepten gitti yanii.....:KK60::KK60::KK60:

Evet ben de öyle yaşadım geçen ay normal beklenen adet gününden 3 gün önce başlamıştı ama benim o kahverengi akıntı gibi şey bi de açık pembe sulu gibi 1 hafta sürmüştü buarada adet te 5 gün gecikmiş olmuştu. Sonra regl oldum atmış vücut. Ama seninki 7 gün önceden başlamış ya sanki bizimkine benzemiyor gibi yani inşallah hamilesindir.

adetten 14 gün önce yumurtlanıyor ..yumurtlama zamanı döllendiyse döllenmeden 7 gün sonrada rahim duvarına yerleşiyor..tam yumurtlama zamanında şüpheli ilişkin olduysa tam bi yerleşme kanamasına benziyor..acele etme dua et de kanaman adete dönüşmesin
ozman atıyo bebeği ben öyle oldum geçen ay:KK43:

ferdat, regl olduya devre dışı o şimdi.... haftaya sorarsın artık:KK60::KK60::KK60::KK60: hey Allahım bir bebeğin bize ettiğine bak Cemile gibi bizde tek pıtta hamile kalaydık da, kocalarımıza yastıkla, nalları havaya dikmekle karizmayı çizdirmeyeydik... ahhhh bii nolurdu... eşim bebiş doğsun yaptıklarını bir bir anlatacam diyooo:KK60::KK60: karizma hepten gitti yanii.....:KK60::KK60::KK60:

:KK60: :KK60: çok güldüm yaa ben hiç böyle düşünmemiştim rezalet ne hallere düştük bizzz :KK33:

Biz geçen ay öyle cemile gibi bi çıtta kalıverdik sandık ya eşim bi havalarda bi havalarda ali kaptan asnki mübarek :) eee ne yapsın adamcağız kan testinde de gördü diye e bi de hep anlatıyorum ya devlet hastanesindeki doktor beyefendi biz gerçekten böyle birşey var mı diyip diyip inananmadıkça allah analı babalı büyütsün dediği için sen kalk arkadaşlarına yay :)arkadaşları omuzlara almışlar abi ver elini öpeyim falan ) sonradan gidip söylemek zor oldu ona ama hala diyor ki olsun kanda çıkarttırdım ya bi kereden diyor. Ha ah aha aha . Ilk defa korunmadan yapmıştık böyle birşey oldu komik dimi :)

ferdat, regl olduya devre dışı o şimdi.... Haftaya sorarsın artık:KK60::KK60::KK60::KK60: Hey allahım bir bebeğin bize ettiğine bak cemile gibi bizde tek pıtta hamile kalaydık da, kocalarımıza yastıkla, nalları havaya dikmekle karizmayı çizdirmeyeydik... Ahhhh bii nolurdu... Eşim bebiş doğsun yaptıklarını bir bir anlatacam diyooo:KK60::KK60: Karizma hepten gitti yanii.....:KK60::KK60::KK60:

canım herşey kanamanın şekline bağlı..ben dr değilim ama bildiklerimi paylaştım..
sen kanamanı takip et canm..

sağol canım takip edicez artık olsun doktor olmasanda moral veriyosun bildiklerini paylaştın benle teşekkürler umarım iyi haberler verirsin en kısa zmanda canım

Biz geçen ay öyle cemile gibi bi çıtta kalıverdik sandık ya eşim bi havalarda bi havalarda ali kaptan asnki mübarek :) eee ne yapsın adamcağız kan testinde de gördü diye e bi de hep anlatıyorum ya devlet hastanesindeki doktor beyefendi biz gerçekten böyle birşey var mı diyip diyip inananmadıkça allah analı babalı büyütsün dediği için sen kalk arkadaşlarına yay :)arkadaşları omuzlara almışlar abi ver elini öpeyim falan ) sonradan gidip söylemek zor oldu ona ama hala diyor ki olsun kanda çıkarttırdım ya bi kereden diyor. Ha ah aha aha . Ilk defa korunmadan yapmıştık böyle birşey oldu komik dimi :)

:KK60::KK60::KK60::KK60: ayy hepimiz bi komiğizkiiii:KK1::KK1::KK1: ohhh inşalllah önümüzdeki aylarda bebiş olduktan sonra bu halleri hatırlayıp hatırlayıp güleriz:KK1::KK1::KK1::KK1:

Daha dur komik şey duymadınız siz. Benim canım kocam bana iş yapmayı yasakladı şimdiden :) bebek tutunamaz yoksa diyor. Yazık yaaa.ha ah aha ah evde heryer heryerde yarın kendisi yapacakmış yaparsan ölümü öp dedi gitti bugün işe

Iyi güzel de sonradan üzülecek diye korkuyorum kendisini böyle kaptırınca

X