Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

naazz böyle konuşma lütfen... o seni böyle sevmese senden halla bir çocuk ister mi... hem sen de birşeylerin eksik olduğunu hiissetmiyor musun, hem hepimiz böyle şeyler duyacaz bence, eeee oturup ağlayalım mı, şuan hepimiz gibi duygusalsın alınganlık etme. ah şu hormonlar yok mu... hadi toparlannnnn bak hergün bebiş haberleri alıyoruz...

günaydın kızlar... inşallah gelecek yıl bu saatlerde bebişimizin sesiyle mutlu huzurlu uyanırız... ayyy ne güzel olur oyyy yumoşşş yumooooşşş nasıl severim belli değillll...

bercestem 2000. mesaj sana ait hadi bu ayın 2. şanslısı sensin..müjde istiyoruz canım..

Allahtan umut kesilmez diyorum inşallah bence 2000. mesaj olmasının sebebi benim çenemin düşüklüğünden

çok güldüm yaaaa

NAZ kesinlikle katılıyorum cemmremmm e adam senin için neler demiş senin yaptığına bak biz kadınlar niye böyleyizki yaaa herşeyden olumsuz birşey çıkartabiliyoruz bende böyleyimdir azıcık

evet canım ben sormuştum..ama allahtan umut kesilmez sen devam et bence..
Allahtan umut kesilmez diyorum inşallah bence 2000. mesaj olmasının sebebi benim çenemin düşüklüğünden

günaydın kızlar... inşallah gelecek yıl bu saatlerde bebişimizin sesiyle mutlu huzurlu uyanırız... ayyy ne güzel olur oyyy yumoşşş yumooooşşş nasıl severim belli değillll...

aamin canım inş tombiş gül gibi bal gibi bebekler olurda sevmeye doyamayız inş

NAZ kesinlikle katılıyorum cemmremmm e adam senin için neler demiş senin yaptığına bak biz kadınlar niye böyleyizki yaaa herşeyden olumsuz birşey çıkartabiliyoruz bende böyleyimdir azıcık

galiba bende bazen öyle olabiliyorumm:84 dönemlerimde eşim,biraz canını sıkacak eksikleri değilde,elde ettiklerini düşün şükret unutursun der..çok haklı..

ama dönem dönem tabii..
psiklojimizin bizi üzmesine fırsat vermemeliyiz..o bizi değil biz onu yönetmeliyiz..pozitif düşün pozitif yaşa..

Yok canım ben işte daha önceden yazmıştım bu yazdıklarımı bir anlık öyle gelmişti şimdi öyle hissetmiyorum biz kadınlar işte bazen biraz böyle oluyoruz.

Yok canım ben işte daha önceden yazmıştım bu yazdıklarımı bir anlık öyle gelmişti şimdi öyle hissetmiyorum biz kadınlar işte bazen biraz böyle oluyoruz.

oyy belli çok duygusalsın bence bugün

hep biz pozitif olmamız gerekiyo ama erkekler herşeye istedikleri tepkiyi verebiliyorlar valla ben bu tür dönemleri hiç kaçırmam ve burnundan getiririm

Inşallah canım bana da öyle geliyor anlatıp gülücez. Ben umutluyum. Bi de hep diyorum ya daha önce böyle şeylerle hiç işim olmazdı şuanda sizlerle bunları yazıyor olmamız da boşu boşuna değil bir tesadüf değil. Hepimiz teyze olucaz :)

kesinlikle canım ama beğendim sen boşver bunlarda güzel şeyler hamile kalınca bunları anlatıp gülcez inşallah

kızlar ferdat nerde 2 gündür benmi kaçırdım yoksa yastık olayını naptı acep

Yastık yaaaa :) başımızın altından başka heryerimize koyuyoruz bugünlerde.ben bu sabah nasıl bacaklarım ağrıdı valla mum duruşunda yatakta 1 saat falan durabildim duramıyorum fazla.bi de sağolsun camı aralamıştı üstten tülü kapatmıştı ama rüzgardan uçuşup açılıp duruyor. Kalkıp kapatamıyorum da ayyyy o durumda komşular görecek diye ödüm koptu :)

kızlar ferdat nerde 2 gündür benmi kaçırdım yoksa yastık olayını naptı acep

bugün 5. gün yine klomene başlıyorum inşallah bu ay olacak bana dua edin kızlar

selam kızlar benim adetime 7 gün kaldı..kahverengi akıntım var sizce hamilelik belirtisi olabilrimi benim gibi yaşayan varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…